TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2014/2015

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 TS Mitech II 22 66 22 - 0 - 0 126 - 11
2 SWD Wodzisław Śląski 22 52 17 - 1 - 4 105 - 21
3 KKS Czarni II Sosnowiec 22 51 16 - 3 - 3 99 - 29
4 UKS Gimnazjum Istebna 22 50 16 - 2 - 4 74 - 19
5 LKS Polonia Poraj 22 36 11 - 3 - 8 45 - 26
6 LKS Wilki Wilcza 22 34 11 - 1 - 10 54 - 36
7 KKS Polonia Tychy 22 27 8 - 3 - 11 44 - 44
8 UKS Gamów 22 25 7 - 4 - 11 28 - 59
9 KKS Wisła Skoczów 22 19 6 - 1 - 15 32 - 108
10 BTS Rekord II Bielsko-Biała 22 11 3 - 2 - 17 28 - 100
11 KKS II Zabrze 22 10 3 - 1 - 18 10 - 108
12 GKS Gwarek Ornontowice 22 4 1 - 1 - 20 4 - 88


Kolejka 1
30 / 08 / 2014 — 17:00   KKS Wisła Skoczów 3:1 BTS Rekord II Bielsko-Biała
30 / 08 / 2014 — 17:00   UKS Gimnazjum Istebna 1:1 KKS Polonia Tychy
30 / 08 / 2014 — 17:00   UKS Gamów 2:0 GKS Gwarek Ornontowice
30 / 08 / 2014 — 17:00   TS Mitech II 3:1 SWD Wodzisław Śląski
30 / 08 / 2014 — 17:00   KKS Czarni II Sosnowiec 4:0 LKS Wilki Wilcza

Kolejka 2
06 / 09 / 2014 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 1:1 KKS Czarni II Sosnowiec
06 / 09 / 2014 — 17:00   UKS Gimnazjum Istebna 0:3 TS Mitech II
06 / 09 / 2014 — 17:00   GKS Gwarek Ornontowice 1:0 KKS II Zabrze
06 / 09 / 2014 — 17:00   LKS Polonia Poraj 8:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała
06 / 09 / 2014 — 17:00   LKS Wilki Wilcza 3:0 KKS Wisła Skoczów

Kolejka 3
13 / 09 / 2014 — 17:00   KKS Wisła Skoczów 1:11 SWD Wodzisław Śląski
13 / 09 / 2014 — 17:00   LKS Polonia Poraj 1:1 LKS Wilki Wilcza
13 / 09 / 2014 — 17:00   TS Mitech II 6:4 KKS Polonia Tychy
13 / 09 / 2014 — 17:00   UKS Gamów 6:2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
13 / 09 / 2014 — 17:00   KKS Czarni II Sosnowiec 2:2 UKS Gimnazjum Istebna

Kolejka 4
20 / 09 / 2014 — 11:00   TS Mitech II 6:1 KKS Czarni II Sosnowiec
20 / 09 / 2014 — 11:00   SWD Wodzisław Śląski 1:0 LKS Polonia Poraj
20 / 09 / 2014 — 11:00   KKS Polonia Tychy 5:0 GKS Gwarek Ornontowice
20 / 09 / 2014 — 11:00   UKS Gimnazjum Istebna 4:0 KKS Wisła Skoczów
20 / 09 / 2014 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 0:2 KKS II Zabrze
20 / 09 / 2014 — 11:00   LKS Wilki Wilcza 4:0 UKS Gamów

Kolejka 5
27 / 09 / 2014 — 11:00   LKS Polonia Poraj 0:1 UKS Gimnazjum Istebna
27 / 09 / 2014 — 11:00   UKS Gamów 0:7 SWD Wodzisław Śląski
27 / 09 / 2014 — 11:00   KKS Czarni II Sosnowiec 2:0 KKS Polonia Tychy
27 / 09 / 2014 — 11:00   KKS II Zabrze 1:0 LKS Wilki Wilcza
27 / 09 / 2014 — 11:00   KKS Wisła Skoczów 0:12 TS Mitech II

Kolejka 6
04 / 10 / 2014 — 11:00   UKS Gimnazjum Istebna 3:0 UKS Gamów
04 / 10 / 2014 — 11:00   TS Mitech II 4:0 LKS Polonia Poraj
04 / 10 / 2014 — 11:00   KKS Czarni II Sosnowiec 9:3 KKS Wisła Skoczów
04 / 10 / 2014 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 2:2 GKS Gwarek Ornontowice
04 / 10 / 2014 — 11:00   SWD Wodzisław Śląski 7:0 KKS II Zabrze

Kolejka 7
11 / 10 / 2014 — 11:00   KKS Wisła Skoczów 1:5 KKS Polonia Tychy
11 / 10 / 2014 — 11:00   GKS Gwarek Ornontowice 1:5 LKS Wilki Wilcza
11 / 10 / 2014 — 11:00   LKS Polonia Poraj 0:3 KKS Czarni II Sosnowiec
11 / 10 / 2014 — 11:00   UKS Gamów 0:2 TS Mitech II
11 / 10 / 2014 — 11:00   KKS II Zabrze 0:4 UKS Gimnazjum Istebna

Kolejka 8
18 / 10 / 2014 — 11:00   KKS Polonia Tychy 3:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała
18 / 10 / 2014 — 11:00   KKS Wisła Skoczów 0:6 LKS Polonia Poraj
18 / 10 / 2014 — 11:00   SWD Wodzisław Śląski 7:0 GKS Gwarek Ornontowice
18 / 10 / 2014 — 11:00   TS Mitech II 8:0 KKS II Zabrze
18 / 10 / 2014 — 11:00   KKS Czarni II Sosnowiec 5:1 UKS Gamów

Kolejka 9
25 / 10 / 2014 — 11:00   KKS II Zabrze 0:9 KKS Czarni II Sosnowiec
25 / 10 / 2014 — 11:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:7 UKS Gimnazjum Istebna
25 / 10 / 2014 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 0:5 LKS Wilki Wilcza
25 / 10 / 2014 — 11:00   LKS Polonia Poraj 0:0 KKS Polonia Tychy
25 / 10 / 2014 — 11:00   UKS Gamów 4:3 KKS Wisła Skoczów

Kolejka 10
02 / 11 / 2014 — 11:00   SWD Wodzisław Śląski 13:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała
02 / 11 / 2014 — 11:00   TS Mitech II 12:0 GKS Gwarek Ornontowice
02 / 11 / 2014 — 11:00   KKS Wisła Skoczów 3:0 KKS II Zabrze
02 / 11 / 2014 — 11:00   KKS Polonia Tychy 2:0 LKS Wilki Wilcza
02 / 11 / 2014 — 11:00   LKS Polonia Poraj 0:1 UKS Gamów

Kolejka 11
08 / 11 / 2014 — 11:00   UKS Gamów 0:0 KKS Polonia Tychy
08 / 11 / 2014 — 11:00   LKS Wilki Wilcza 2:0 SWD Wodzisław Śląski
08 / 11 / 2014 — 11:00   KKS II Zabrze 0:2 LKS Polonia Poraj
08 / 11 / 2014 — 11:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:10 KKS Czarni II Sosnowiec
08 / 11 / 2014 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 0:7 UKS Gimnazjum Istebna

Kolejka 12
11 / 11 / 2014 — 11:00   KKS Polonia Tychy 4:5 SWD Wodzisław Śląski
11 / 11 / 2014 — 11:00   KKS Wisła Skoczów 2:0 GKS Gwarek Ornontowice
11 / 11 / 2014 — 11:00   UKS Gimnazjum Istebna 5:1 LKS Wilki Wilcza
11 / 11 / 2014 — 11:00   UKS Gamów 3:0 KKS II Zabrze
11 / 11 / 2014 — 11:00   TS Mitech II 12:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 13
15 / 11 / 2014 — 11:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:3 LKS Polonia Poraj
15 / 11 / 2014 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 1:4 KKS Czarni II Sosnowiec
15 / 11 / 2014 — 11:00   LKS Wilki Wilcza 1:3 TS Mitech II
15 / 11 / 2014 — 11:00   KKS II Zabrze 0:5 KKS Polonia Tychy
15 / 11 / 2014 — 11:00   SWD Wodzisław Śląski 4:1 UKS Gimnazjum Istebna

Kolejka 14
22 / 03 / 2015 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 10:1 KKS Wisła Skoczów
22 / 03 / 2015 — 15:00   KKS Polonia Tychy 0:3 UKS Gimnazjum Istebna
22 / 03 / 2015 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 1:5 TS Mitech II
22 / 03 / 2015 — 15:00   LKS Wilki Wilcza 0:2 KKS Czarni II Sosnowiec
22 / 03 / 2015 — 15:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:3 UKS Gamów

Kolejka 15
28 / 03 / 2015 — 15:00   KKS II Zabrze 3:0 GKS Gwarek Ornontowice
28 / 03 / 2015 — 15:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 1:2 LKS Polonia Poraj
28 / 03 / 2015 — 15:00   KKS Wisła Skoczów 0:5 LKS Wilki Wilcza
28 / 03 / 2015 — 15:00   KKS Czarni II Sosnowiec 2:1 SWD Wodzisław Śląski
28 / 03 / 2015 — 15:00   TS Mitech II 3:1 UKS Gimnazjum Istebna

Kolejka 16
11 / 04 / 2015 — 15:00   UKS Gimnazjum Istebna 6:1 KKS Czarni II Sosnowiec
11 / 04 / 2015 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 14:1 KKS Wisła Skoczów
11 / 04 / 2015 — 15:00   LKS Wilki Wilcza 1:3 LKS Polonia Poraj
11 / 04 / 2015 — 15:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 1:1 UKS Gamów
11 / 04 / 2015 — 16:00   KKS Polonia Tychy 0:1 TS Mitech II

Kolejka 17
18 / 04 / 2015 — 16:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:3 KKS Polonia Tychy
18 / 04 / 2015 — 16:00   KKS II Zabrze 0:5 BTS Rekord II Bielsko-Biała
18 / 04 / 2015 — 16:00   UKS Gamów 0:1 LKS Wilki Wilcza
18 / 04 / 2015 — 16:00   LKS Polonia Poraj 0:4 SWD Wodzisław Śląski
18 / 04 / 2015 — 16:00   KKS Wisła Skoczów 1:3 UKS Gimnazjum Istebna
18 / 04 / 2015 — 16:00   KKS Czarni II Sosnowiec 2:4 TS Mitech II

Kolejka 18
25 / 04 / 2015 — 16:00   KKS Polonia Tychy 1:5 KKS Czarni II Sosnowiec
25 / 04 / 2015 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech II 3:0 KKS Wisła Skoczów
25 / 04 / 2015 — 16:00   UKS Gimnazjum Istebna 2:0 LKS Polonia Poraj
25 / 04 / 2015 — 16:00   SWD Wodzisław Śląski 8:0 UKS Gamów
25 / 04 / 2015 — 16:00   LKS Wilki Wilcza 9:1 KKS II Zabrze

Kolejka 19
02 / 05 / 2015 — 17:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:3 BTS Rekord II Bielsko-Biała
02 / 05 / 2015 — 17:00   KKS II Zabrze 0:6 SWD Wodzisław Śląski
02 / 05 / 2015 — 17:00   UKS Gamów 0:1 UKS Gimnazjum Istebna
02 / 05 / 2015 — 17:00   LKS Polonia Poraj 0:6 TS Mitech II
02 / 05 / 2015 — 17:00   KKS Wisła Skoczów 0:7 KKS Czarni II Sosnowiec

Kolejka 20
09 / 05 / 2015 — 17:00   KKS Polonia Tychy 0:3 KKS Wisła Skoczów
09 / 05 / 2015 — 17:00   KKS Czarni II Sosnowiec 1:1 LKS Polonia Poraj
09 / 05 / 2015 — 17:00   TS Mitech II 7:0 UKS Gamów
09 / 05 / 2015 — 17:00   UKS Gimnazjum Istebna 10:0 KKS II Zabrze
09 / 05 / 2015 — 17:00   LKS Wilki Wilcza 3:0 GKS Gwarek Ornontowice

Kolejka 21
16 / 05 / 2015 — 17:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 2:3 KKS Polonia Tychy
16 / 05 / 2015 — 17:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:3 SWD Wodzisław Śląski
16 / 05 / 2015 — 17:00   KKS II Zabrze 0:9 TS Mitech II
16 / 05 / 2015 — 17:00   UKS Gamów 2:8 KKS Czarni II Sosnowiec
16 / 05 / 2015 — 17:00   LKS Polonia Poraj 5:0 KKS Wisła Skoczów

Kolejka 22
23 / 05 / 2015 — 17:00   KKS Polonia Tychy 0:2 LKS Polonia Poraj
23 / 05 / 2015 — 17:00   KKS Wisła Skoczów 4:4 UKS Gamów
23 / 05 / 2015 — 17:00   KKS Czarni II Sosnowiec 12:0 KKS II Zabrze
23 / 05 / 2015 — 17:00   UKS Gimnazjum Istebna 3:0 GKS Gwarek Ornontowice
23 / 05 / 2015 — 17:00   LKS Wilki Wilcza 7:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 23
30 / 05 / 2015 — 17:00   LKS Wilki Wilcza 5:2 KKS Polonia Tychy
30 / 05 / 2015 — 17:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 0:1 SWD Wodzisław Śląski
30 / 05 / 2015 — 17:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:3 TS Mitech II
30 / 05 / 2015 — 17:00   KKS II Zabrze 2:3 KKS Wisła Skoczów
30 / 05 / 2015 — 17:00   LKS Polonia Poraj 3:0 UKS Gamów

Kolejka 24
06 / 06 / 2015 — 17:00   KKS Polonia Tychy 0:1 UKS Gamów
06 / 06 / 2015 — 17:00   LKS Polonia Poraj 6:0 KKS II Zabrze
06 / 06 / 2015 — 17:00   KKS Czarni II Sosnowiec 3:0 GKS Gwarek Ornontowice
06 / 06 / 2015 — 17:00   UKS Gimnazjum Istebna 6:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała
06 / 06 / 2015 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 2:0 LKS Wilki Wilcza

Kolejka 25
14 / 06 / 2015 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 6:0 KKS Polonia Tychy
14 / 06 / 2015 — 17:00   LKS Wilki Wilcza 1:3 UKS Gimnazjum Istebna
14 / 06 / 2015 — 17:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 0:8 TS Mitech II
14 / 06 / 2015 — 17:00   GKS Gwarek Ornontowice 0:3 KKS Wisła Skoczów
14 / 06 / 2015 — 17:00   KKS II Zabrze 0:0 UKS Gamów

Kolejka 26
21 / 06 / 2015 — 17:00   KKS Polonia Tychy 6:1 KKS II Zabrze
21 / 06 / 2015 — 17:00   LKS Polonia Poraj 3:0 GKS Gwarek Ornontowice
21 / 06 / 2015 — 17:00   KKS Czarni II Sosnowiec 6:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała
21 / 06 / 2015 — 17:00   TS Mitech II 6:0 LKS Wilki Wilcza
21 / 06 / 2015 — 17:00   UKS Gimnazjum Istebna 1:2 SWD Wodzisław Śląski