TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2017/2018

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 TS ROW Rybnik 9 27 9 - 0 - 0 45 - 6
2 BTS Rekord I Bielsko Biała 10 25 8 - 1 - 1 44 - 11
3 KKS Zabrze 10 23 7 - 2 - 1 22 - 14
4 Miedź Legnica 8 15 5 - 0 - 3 25 - 14
5 SWD Wodzisław Śląski 9 14 4 - 2 - 3 31 - 19
6 AZS II Wrocław 10 14 4 - 2 - 4 20 - 26
7 TS Mitech II 10 11 3 - 2 - 5 19 - 26
8 Bielawianka Bielawa 10 11 3 - 2 - 5 27 - 22
9 Gwiazda Prószków 10 7 2 - 1 - 7 8 - 30
10 AZS PWSZ II Wałbrzych 10 3 1 - 0 - 9 13 - 50
11 Unia Opole 10 3 1 - 0 - 9 8 - 44


Kolejka 1
26 / 08 / 2017 — 17:00   Miedź Legnica 2:3 AZS II Wrocław
26 / 08 / 2017 — 17:00   TS ROW Rybnik 3:0 Unia Opole
26 / 08 / 2017 — 17:00   Gwiazda Prószków 2:2 Bielawianka Bielawa
26 / 08 / 2017 — 17:00   TS Mitech II 2:0 AZS PWSZ II Wałbrzych
26 / 08 / 2017 — 17:00   KKS Zabrze 4:3 SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 2
02 / 09 / 2017 — 17:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 7:0 TS Mitech II
02 / 09 / 2017 — 17:00   KKS Zabrze 3:0 Gwiazda Prószków
02 / 09 / 2017 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 3:6 TS ROW Rybnik
02 / 09 / 2017 — 17:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 3:6 Miedź Legnica
02 / 09 / 2017 — 17:00   Unia Opole 0:2 AZS II Wrocław

Kolejka 3
09 / 09 / 2017 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 6:0 AZS PWSZ II Wałbrzych
09 / 09 / 2017 — 17:00   Gwiazda Prószków 2:0 AZS II Wrocław
09 / 09 / 2017 — 17:00   TS Mitech II 5:1 Unia Opole
09 / 09 / 2017 — 17:00   Miedź Legnica 0:3 BTS Rekord I Bielsko Biała
09 / 09 / 2017 — 17:00   KKS Zabrze 2:1 Bielawianka Bielawa

Kolejka 4
16 / 09 / 2017 — 17:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 2:2 KKS Zabrze
16 / 09 / 2017 — 17:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 3:0 Gwiazda Prószków
16 / 09 / 2017 — 17:00   Bielawianka Bielawa 1:3 TS ROW Rybnik
16 / 09 / 2017 — 17:00   Unia Opole 1:4 Miedź Legnica
16 / 09 / 2017 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 1:1 TS Mitech II

Kolejka 5
23 / 09 / 2017 — 17:00   Unia Opole 0:10 BTS Rekord I Bielsko Biała
23 / 09 / 2017 — 17:00   AZS II Wrocław 3:3 Bielawianka Bielawa
23 / 09 / 2017 — 17:00   TS ROW Rybnik 5:0 KKS Zabrze
23 / 09 / 2017 — 17:00   Gwiazda Prószków 1:7 TS Mitech II
23 / 09 / 2017 — 17:00   Miedź Legnica -:- SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 6
30 / 09 / 2017 — 15:00   Bielawianka Bielawa 2:0 TS Mitech II
07 / 10 / 2017 — 16:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 4:3 SWD Wodzisław Śląski
07 / 10 / 2017 — 16:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:2 KKS Zabrze
07 / 10 / 2017 — 16:00   Unia Opole 0:1 Gwiazda Prószków
07 / 10 / 2017 — 16:00   AZS II Wrocław 0:6 TS ROW Rybnik

Kolejka 7
14 / 10 / 2017 — 16:00   Miedź Legnica 4:0 Bielawianka Bielawa
14 / 10 / 2017 — 17:00   AZS II Wrocław 0:6 BTS Rekord I Bielsko Biała
14 / 10 / 2017 — 17:00   TS ROW Rybnik 10:0 AZS PWSZ II Wałbrzych
14 / 10 / 2017 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 3:0 Gwiazda Prószków
14 / 10 / 2017 — 17:00   TS Mitech II 1:1 KKS Zabrze

Kolejka 8
21 / 10 / 2017 — 16:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 4:1 AZS PWSZ II Wałbrzych
21 / 10 / 2017 — 16:00   Bielawianka Bielawa 2:4 SWD Wodzisław Śląski
21 / 10 / 2017 — 16:00   Unia Opole 0:2 KKS Zabrze
21 / 10 / 2017 — 16:00   AZS II Wrocław 2:0 TS Mitech II
21 / 10 / 2017 — 16:00   Miedź Legnica -:- TS ROW Rybnik

Kolejka 9
28 / 10 / 2017 — 16:00   TS ROW Rybnik 3:1 BTS Rekord I Bielsko Biała
28 / 10 / 2017 — 16:00   Gwiazda Prószków 1:4 Miedź Legnica
28 / 10 / 2017 — 16:00   KKS Zabrze 5:1 AZS II Wrocław
28 / 10 / 2017 — 16:00   SWD Wodzisław Śląski 7:1 Unia Opole
28 / 10 / 2017 — 16:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:8 Bielawianka Bielawa

Kolejka 10
04 / 11 / 2017 — 15:30   BTS Rekord I Bielsko Biała 2:1 Bielawianka Bielawa
04 / 11 / 2017 — 15:30   Unia Opole 4:3 AZS PWSZ II Wałbrzych
04 / 11 / 2017 — 15:30   AZS II Wrocław 1:1 SWD Wodzisław Śląski
04 / 11 / 2017 — 15:30   Miedź Legnica 5:2 TS Mitech II
04 / 11 / 2017 — 15:30   TS ROW Rybnik 3:0 Gwiazda Prószków

Kolejka 11
11 / 11 / 2017 — 15:30   Gwiazda Prószków 1:5 BTS Rekord I Bielsko Biała
11 / 11 / 2017 — 15:30   TS Mitech II 1:6 TS ROW Rybnik
11 / 11 / 2017 — 15:30   KKS Zabrze 1:0 Miedź Legnica
11 / 11 / 2017 — 15:30   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:8 AZS II Wrocław
11 / 11 / 2017 — 15:30   Bielawianka Bielawa 7:1 Unia Opole