TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2018/2019

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 SWD Wodzisław Śląski 20 52 17 - 1 - 2 91 - 25
2 Bielawianka Bielawa 20 41 13 - 2 - 5 97 - 47
3 KKS Zabrze 20 40 12 - 4 - 4 48 - 29
4 Unia Opole 20 36 12 - 0 - 8 48 - 37
5 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 20 30 10 - 0 - 10 41 - 42
6 AZS II Wrocław 20 30 9 - 3 - 8 46 - 33
7 UKS Jaskółki 20 24 7 - 3 - 10 26 - 43
8 K.S. Orlik Jelenia Góra 20 22 7 - 1 - 12 33 - 54
9 LKS Plon Błotnica Strzelecka 20 20 6 - 2 - 12 34 - 57
10 TS Mitech II 20 17 4 - 5 - 11 45 - 62
11 UKKS Istebna 20 7 2 - 1 - 17 21 - 101


Kolejka 1
25 / 08 / 2018 — 11:00   SWD Wodzisław Śląski 4:0 TS Mitech II
25 / 08 / 2018 — 15:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 1:6 Bielawianka Bielawa
25 / 08 / 2018 — 15:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 4:1 AZS II Wrocław
25 / 08 / 2018 — 15:00   UKS Jaskółki 0:1 Unia Opole
25 / 08 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:2 KKS Zabrze

Kolejka 2
01 / 09 / 2018 — 15:00   Bielawianka Bielawa 7:7 TS Mitech II
01 / 09 / 2018 — 15:00   KKS Zabrze 0:0 SWD Wodzisław Śląski
01 / 09 / 2018 — 15:00   Unia Opole 2:0 UKKS Istebna
01 / 09 / 2018 — 15:00   AZS II Wrocław 3:3 UKS Jaskółki
01 / 09 / 2018 — 15:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:2 K.S. Orlik Jelenia Góra

Kolejka 3
08 / 09 / 2018 — 11:00   TS Mitech II 2:2 KKS Zabrze
08 / 09 / 2018 — 15:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 1:5 Bielawianka Bielawa
08 / 09 / 2018 — 15:00   UKS Jaskółki 2:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka
08 / 09 / 2018 — 15:00   UKKS Istebna 0:1 AZS II Wrocław
08 / 09 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 Unia Opole

Kolejka 4
15 / 09 / 2018 — 16:00   Bielawianka Bielawa 0:2 KKS Zabrze
15 / 09 / 2018 — 16:00   Unia Opole 4:1 SWD Wodzisław Śląski
15 / 09 / 2018 — 16:00   AZS II Wrocław 1:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
15 / 09 / 2018 — 16:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:2 UKKS Istebna
15 / 09 / 2018 — 16:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 2:0 UKS Jaskółki

Kolejka 5
22 / 09 / 2018 — 16:00   UKS Jaskółki 0:0 Bielawianka Bielawa
22 / 09 / 2018 — 16:00   UKKS Istebna 0:2 K.S. Orlik Jelenia Góra
22 / 09 / 2018 — 16:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 LKS Plon Błotnica Strzelecka
22 / 09 / 2018 — 16:00   SWD Wodzisław Śląski 2:0 AZS II Wrocław
22 / 09 / 2018 — 16:00   TS Mitech II 1:6 Unia Opole

Kolejka 6
29 / 09 / 2018 — 16:00   Unia Opole 0:4 KKS Zabrze
29 / 09 / 2018 — 16:00   AZS II Wrocław 2:2 TS Mitech II
29 / 09 / 2018 — 16:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:5 SWD Wodzisław Śląski
29 / 09 / 2018 — 16:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 0:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
29 / 09 / 2018 — 16:00   UKS Jaskółki 3:1 UKKS Istebna

Kolejka 7
06 / 10 / 2018 — 15:00   UKKS Istebna 1:14 Bielawianka Bielawa
06 / 10 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 6:0 UKS Jaskółki
06 / 10 / 2018 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 6:1 K.S. Orlik Jelenia Góra
06 / 10 / 2018 — 15:00   KKS Zabrze 2:1 AZS II Wrocław
07 / 10 / 2018 — 14:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:7 TS Mitech II

Kolejka 8
13 / 10 / 2018 — 15:00   Bielawianka Bielawa 5:0 Unia Opole
13 / 10 / 2018 — 15:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:0 KKS Zabrze
13 / 10 / 2018 — 15:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 6:0 TS Mitech II
13 / 10 / 2018 — 15:00   UKS Jaskółki 1:5 SWD Wodzisław Śląski
13 / 10 / 2018 — 15:00   UKKS Istebna 3:5 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

Kolejka 9
20 / 10 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 4:5 Bielawianka Bielawa
20 / 10 / 2018 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 4:1 UKKS Istebna
20 / 10 / 2018 — 15:00   KKS Zabrze 3:0 K.S. Orlik Jelenia Góra
20 / 10 / 2018 — 15:00   Unia Opole 1:0 AZS II Wrocław
21 / 10 / 2018 — 15:00   TS Mitech II 3:0 UKS Jaskółki

Kolejka 10
27 / 10 / 2018 — 14:00   Bielawianka Bielawa 3:2 AZS II Wrocław
27 / 10 / 2018 — 14:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 4:2 Unia Opole
27 / 10 / 2018 — 14:00   UKS Jaskółki 1:1 KKS Zabrze
27 / 10 / 2018 — 14:00   UKKS Istebna 2:2 TS Mitech II
27 / 10 / 2018 — 14:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:4 SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 11
03 / 11 / 2018 — 14:00   SWD Wodzisław Śląski 4:2 Bielawianka Bielawa
03 / 11 / 2018 — 14:00   TS Mitech II 0:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
03 / 11 / 2018 — 14:00   KKS Zabrze 3:0 UKKS Istebna
03 / 11 / 2018 — 14:00   Unia Opole 0:1 K.S. Orlik Jelenia Góra
03 / 11 / 2018 — 14:00   AZS II Wrocław 6:2 LKS Plon Błotnica Strzelecka

Kolejka 12
30 / 03 / 2019 — 16:00   Bielawianka Bielawa 9:2 LKS Plon Błotnica Strzelecka
30 / 03 / 2019 — 16:00   Unia Opole 4:1 UKS Jaskółki
30 / 03 / 2019 — 16:00   KKS Zabrze 1:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
30 / 03 / 2019 — 16:00   TS Mitech II 0:3 SWD Wodzisław Śląski
31 / 03 / 2019 — 14:30   AZS II Wrocław 5:0 K.S. Orlik Jelenia Góra

Kolejka 13
06 / 04 / 2019 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 4:1 KKS Zabrze
06 / 04 / 2019 — 17:00   UKKS Istebna 0:2 Unia Opole
06 / 04 / 2019 — 17:00   UKS Jaskółki 0:4 AZS II Wrocław
06 / 04 / 2019 — 17:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 0:3 LKS Plon Błotnica Strzelecka
25 / 04 / 2019 — 16:00   TS Mitech II 2:3 Bielawianka Bielawa

Kolejka 14
13 / 04 / 2019 — 11:00   KKS Zabrze 2:2 TS Mitech II
13 / 04 / 2019 — 17:00   Bielawianka Bielawa 7:0 K.S. Orlik Jelenia Góra
13 / 04 / 2019 — 17:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:1 UKS Jaskółki
13 / 04 / 2019 — 17:00   Unia Opole 11:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
13 / 04 / 2019 — 17:00   AZS II Wrocław 3:0 UKKS Istebna

Kolejka 15
27 / 04 / 2019 — 17:00   KKS Zabrze 4:3 Bielawianka Bielawa
27 / 04 / 2019 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 5:2 Unia Opole
27 / 04 / 2019 — 17:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 AZS II Wrocław
27 / 04 / 2019 — 17:00   UKKS Istebna 0:2 LKS Plon Błotnica Strzelecka
27 / 04 / 2019 — 17:00   UKS Jaskółki 4:0 K.S. Orlik Jelenia Góra

Kolejka 16
04 / 05 / 2019 — 17:00   Bielawianka Bielawa 5:1 UKS Jaskółki
04 / 05 / 2019 — 17:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 4:0 UKKS Istebna
04 / 05 / 2019 — 17:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
04 / 05 / 2019 — 17:00   Unia Opole 2:6 TS Mitech II
04 / 05 / 2019 — 17:00   AZS II Wrocław 2:1 SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 17
11 / 05 / 2019 — 17:00   KKS Zabrze 2:1 Unia Opole
11 / 05 / 2019 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 6:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka
11 / 05 / 2019 — 17:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 K.S. Orlik Jelenia Góra
11 / 05 / 2019 — 17:00   UKKS Istebna 3:1 UKS Jaskółki
12 / 05 / 2019 — 15:00   TS Mitech II 1:3 AZS II Wrocław

Kolejka 18
18 / 05 / 2019 — 17:00   AZS II Wrocław 6:0 KKS Zabrze
18 / 05 / 2019 — 17:00   Bielawianka Bielawa 8:2 UKKS Istebna
18 / 05 / 2019 — 17:00   UKS Jaskółki 2:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
18 / 05 / 2019 — 17:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 1:6 SWD Wodzisław Śląski
19 / 05 / 2019 — 17:00   TS Mitech II 0:3 LKS Plon Błotnica Strzelecka

Kolejka 19
25 / 05 / 2019 — 17:00   Unia Opole 2:0 Bielawianka Bielawa
25 / 05 / 2019 — 17:00   KKS Zabrze 2:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka
25 / 05 / 2019 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 3:0 UKS Jaskółki
25 / 05 / 2019 — 17:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 5:0 UKKS Istebna
26 / 05 / 2019 — 17:00   TS Mitech II 1:5 K.S. Orlik Jelenia Góra

Kolejka 20
01 / 06 / 2019 — 15:00   UKS Jaskółki 4:0 TS Mitech II
01 / 06 / 2019 — 17:00   Bielawianka Bielawa 5:3 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
01 / 06 / 2019 — 17:00   UKKS Istebna 2:19 SWD Wodzisław Śląski
01 / 06 / 2019 — 17:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 2:4 KKS Zabrze
01 / 06 / 2019 — 17:00   AZS II Wrocław 1:2 Unia Opole

Kolejka 21
08 / 06 / 2019 — 17:00   AZS II Wrocław 3:5 Bielawianka Bielawa
08 / 06 / 2019 — 17:00   Unia Opole 2:1 LKS Plon Błotnica Strzelecka
08 / 06 / 2019 — 17:00   KKS Zabrze 1:2 UKS Jaskółki
08 / 06 / 2019 — 17:00   SWD Wodzisław Śląski 3:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
09 / 06 / 2019 — 11:00   TS Mitech II 9:2 UKKS Istebna

Kolejka 22
16 / 06 / 2019 — 17:00   Bielawianka Bielawa 5:6 SWD Wodzisław Śląski
16 / 06 / 2019 — 17:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 TS Mitech II
16 / 06 / 2019 — 17:00   UKKS Istebna 2:12 KKS Zabrze
16 / 06 / 2019 — 17:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 2:3 Unia Opole
16 / 06 / 2019 — 17:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:2 AZS II Wrocław