TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2018/2019

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 SWD Wodzisław Śląski 10 25 8 - 1 - 1 35 - 12
2 KKS Zabrze 10 21 6 - 3 - 1 19 - 7
3 Bielawianka Bielawa 10 20 6 - 2 - 2 47 - 22
4 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 10 18 6 - 0 - 4 23 - 17
5 K.S. Orlik Jelenia Góra 10 16 5 - 1 - 4 19 - 18
6 Unia Opole 10 15 5 - 0 - 5 17 - 19
7 AZS II Wrocław 10 11 3 - 2 - 5 17 - 19
8 TS Mitech II 10 10 2 - 4 - 4 24 - 32
9 UKS Jaskółki 10 9 2 - 3 - 5 10 - 22
10 LKS Plon Błotnica Strzelecka 10 7 2 - 1 - 7 18 - 35
11 UKKS Istebna 10 4 1 - 1 - 8 10 - 36


Kolejka 1
25 / 08 / 2018 — 11:00   SWD Wodzisław Śląski 4:0 TS Mitech II
25 / 08 / 2018 — 15:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 1:6 Bielawianka Bielawa
25 / 08 / 2018 — 15:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 4:1 AZS II Wrocław
25 / 08 / 2018 — 15:00   UKS Jaskółki 0:1 Unia Opole
25 / 08 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:2 KKS Zabrze

Kolejka 2
01 / 09 / 2018 — 15:00   Bielawianka Bielawa 7:7 TS Mitech II
01 / 09 / 2018 — 15:00   KKS Zabrze 0:0 SWD Wodzisław Śląski
01 / 09 / 2018 — 15:00   Unia Opole 2:0 UKKS Istebna
01 / 09 / 2018 — 15:00   AZS II Wrocław 3:3 UKS Jaskółki
01 / 09 / 2018 — 15:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:2 K.S. Orlik Jelenia Góra

Kolejka 3
08 / 09 / 2018 — 11:00   TS Mitech II 2:2 KKS Zabrze
08 / 09 / 2018 — 15:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 1:5 Bielawianka Bielawa
08 / 09 / 2018 — 15:00   UKS Jaskółki 2:0 LKS Plon Błotnica Strzelecka
08 / 09 / 2018 — 15:00   UKKS Istebna 0:1 AZS II Wrocław
08 / 09 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 Unia Opole

Kolejka 4
15 / 09 / 2018 — 16:00   Bielawianka Bielawa 0:2 KKS Zabrze
15 / 09 / 2018 — 16:00   Unia Opole 4:1 SWD Wodzisław Śląski
15 / 09 / 2018 — 16:00   AZS II Wrocław 1:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
15 / 09 / 2018 — 16:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 0:2 UKKS Istebna
15 / 09 / 2018 — 16:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 2:0 UKS Jaskółki

Kolejka 5
22 / 09 / 2018 — 16:00   UKS Jaskółki 0:0 Bielawianka Bielawa
22 / 09 / 2018 — 16:00   UKKS Istebna 0:2 K.S. Orlik Jelenia Góra
22 / 09 / 2018 — 16:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 LKS Plon Błotnica Strzelecka
22 / 09 / 2018 — 16:00   SWD Wodzisław Śląski 2:0 AZS II Wrocław
22 / 09 / 2018 — 16:00   TS Mitech II 1:6 Unia Opole

Kolejka 6
29 / 09 / 2018 — 16:00   Unia Opole 0:4 KKS Zabrze
29 / 09 / 2018 — 16:00   AZS II Wrocław 2:2 TS Mitech II
29 / 09 / 2018 — 16:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:5 SWD Wodzisław Śląski
29 / 09 / 2018 — 16:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 0:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
29 / 09 / 2018 — 16:00   UKS Jaskółki 3:1 UKKS Istebna

Kolejka 7
06 / 10 / 2018 — 15:00   UKKS Istebna 1:14 Bielawianka Bielawa
06 / 10 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 6:0 UKS Jaskółki
06 / 10 / 2018 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 6:1 K.S. Orlik Jelenia Góra
06 / 10 / 2018 — 15:00   KKS Zabrze 2:1 AZS II Wrocław
07 / 10 / 2018 — 14:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:7 TS Mitech II

Kolejka 8
13 / 10 / 2018 — 15:00   Bielawianka Bielawa 5:0 Unia Opole
13 / 10 / 2018 — 15:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 3:0 KKS Zabrze
13 / 10 / 2018 — 15:00   K.S. Orlik Jelenia Góra 6:0 TS Mitech II
13 / 10 / 2018 — 15:00   UKS Jaskółki 1:5 SWD Wodzisław Śląski
13 / 10 / 2018 — 15:00   UKKS Istebna 3:5 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

Kolejka 9
20 / 10 / 2018 — 15:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 4:5 Bielawianka Bielawa
20 / 10 / 2018 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 4:1 UKKS Istebna
20 / 10 / 2018 — 15:00   KKS Zabrze 3:0 K.S. Orlik Jelenia Góra
20 / 10 / 2018 — 15:00   Unia Opole 1:0 AZS II Wrocław
21 / 10 / 2018 — 15:00   TS Mitech II 3:0 UKS Jaskółki

Kolejka 10
27 / 10 / 2018 — 14:00   Bielawianka Bielawa 3:2 AZS II Wrocław
27 / 10 / 2018 — 14:00   LKS Plon Błotnica Strzelecka 4:2 Unia Opole
27 / 10 / 2018 — 14:00   UKS Jaskółki 1:1 KKS Zabrze
27 / 10 / 2018 — 14:00   UKKS Istebna 2:2 TS Mitech II
27 / 10 / 2018 — 14:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:4 SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 11
03 / 11 / 2018 — 14:00   SWD Wodzisław Śląski 4:2 Bielawianka Bielawa
03 / 11 / 2018 — 14:00   TS Mitech II 0:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
03 / 11 / 2018 — 14:00   KKS Zabrze 3:0 UKKS Istebna
03 / 11 / 2018 — 14:00   Unia Opole 0:1 K.S. Orlik Jelenia Góra
03 / 11 / 2018 — 14:00   AZS II Wrocław 6:2 LKS Plon Błotnica Strzelecka