TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2018/2019

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 GKS Górnik Łęczna 19 53 17 - 2 - 0 100 - 14
2 KKPK Medyk Konin 20 46 14 - 4 - 2 65 - 25
3 KKS Czarni Sosnowiec 20 46 14 - 4 - 2 68 - 23
4 AZS PWSZ Wałbrzych 20 43 13 - 4 - 3 57 - 23
5 UKS SMS Łódź 20 31 10 - 1 - 9 40 - 22
6 KS AZS UJ Kraków 20 29 9 - 2 - 9 35 - 39
7 GKS Katowice 19 28 8 - 4 - 7 28 - 22
8 AZS PSW Biała Podlaska 20 20 5 - 5 - 10 36 - 44
9 MKS Olimpia Szczecin 20 19 5 - 4 - 11 27 - 66
10 KS AZS Wrocław 20 16 4 - 4 - 12 17 - 64
11 TS Mitech Żywiec 20 6 1 - 3 - 16 15 - 64
12 TS Polonia Poznań 20 1 0 - 1 - 19 10 - 92


Kolejka 1
04 / 08 / 2018 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:9 GKS Górnik Łęczna
04 / 08 / 2018 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 0:6 AZS PWSZ Wałbrzych
04 / 08 / 2018 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:1 KKPK Medyk Konin
04 / 08 / 2018 — 12:00   szczegóły meczu GKS Katowice 2:0 TS Mitech Żywiec
04 / 08 / 2018 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:2 KS AZS UJ Kraków
04 / 08 / 2018 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 2
11 / 08 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 6:3 TS Polonia Poznań
11 / 08 / 2018 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 5:1 AZS PSW Biała Podlaska
11 / 08 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 0:4 KKS Czarni Sosnowiec
11 / 08 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 3:1 GKS Katowice
11 / 08 / 2018 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:1 UKS SMS Łódź
11 / 08 / 2018 — 12:00   KS AZS Wrocław 1:1 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 3
18 / 08 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu KKS Czarni Sosnowiec 3:1 TS Mitech Żywiec
18 / 08 / 2018 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 0:7 GKS Górnik Łęczna
18 / 08 / 2018 — 12:00   UKS SMS Łódź 4:0 KS AZS Wrocław
18 / 08 / 2018 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:11 KKPK Medyk Konin
18 / 08 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:3 KS AZS UJ Kraków
18 / 08 / 2018 — 12:00   GKS Katowice 1:2 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 4
25 / 08 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:0 AZS PSW Biała Podlaska
25 / 08 / 2018 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 4:0 KS AZS UJ Kraków
25 / 08 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 5:0 KKS Czarni Sosnowiec
25 / 08 / 2018 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 5:1 TS Polonia Poznań
25 / 08 / 2018 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:0 GKS Katowice
25 / 08 / 2018 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 0:7 UKS SMS Łódź

Kolejka 5
09 / 09 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu KS AZS UJ Kraków 2:0 TS Mitech Żywiec
09 / 09 / 2018 — 12:00   UKS SMS Łódź 1:2 GKS Górnik Łęczna
09 / 09 / 2018 — 12:00   GKS Katowice 0:1 MKS Olimpia Szczecin
09 / 09 / 2018 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:2 KS AZS Wrocław
09 / 09 / 2018 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:2 AZS PWSZ Wałbrzych
09 / 09 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 KKPK Medyk Konin

Kolejka 6
16 / 09 / 2018 — 12:00   szczegóły meczu GKS Górnik Łęczna 8:0 TS Mitech Żywiec
16 / 09 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 5:2 KS AZS UJ Kraków
16 / 09 / 2018 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:1 AZS PSW Biała Podlaska
16 / 09 / 2018 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:5 KKS Czarni Sosnowiec
16 / 09 / 2018 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 3:2 TS Polonia Poznań
16 / 09 / 2018 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:1 GKS Katowice

Kolejka 7
22 / 09 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:4 KKPK Medyk Konin
23 / 09 / 2018 — 12:00   GKS Katowice 0:3 GKS Górnik Łęczna
23 / 09 / 2018 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:2 UKS SMS Łódź
23 / 09 / 2018 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 7:1 MKS Olimpia Szczecin
23 / 09 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 9:1 KS AZS Wrocław
23 / 09 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 1:0 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 8
14 / 10 / 2018 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 3:2 KKPK Medyk Konin
14 / 10 / 2018 — 12:00   szczegóły meczu AZS PWSZ Wałbrzych 5:0 TS Mitech Żywiec
14 / 10 / 2018 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:3 KS AZS UJ Kraków
14 / 10 / 2018 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 2:4 AZS PSW Biała Podlaska
14 / 10 / 2018 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:1 KKS Czarni Sosnowiec
14 / 10 / 2018 — 12:00   GKS Katowice 3:0 TS Polonia Poznań

Kolejka 9
20 / 10 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:2 KS AZS Wrocław
20 / 10 / 2018 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:8 GKS Górnik Łęczna
20 / 10 / 2018 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:1 GKS Katowice
20 / 10 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:1 UKS SMS Łódź
20 / 10 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 1:1 MKS Olimpia Szczecin
20 / 10 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 3:3 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 10
24 / 10 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu MKS Olimpia Szczecin 3:0 TS Mitech Żywiec
24 / 10 / 2018 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 5:1 AZS PWSZ Wałbrzych
24 / 10 / 2018 — 12:00   KS AZS Wrocław 1:2 KKPK Medyk Konin
24 / 10 / 2018 — 12:00   UKS SMS Łódź 1:0 KS AZS UJ Kraków
24 / 10 / 2018 — 12:00   GKS Katowice 2:0 AZS PSW Biała Podlaska
24 / 10 / 2018 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:7 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 11
28 / 10 / 2018 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:5 GKS Górnik Łęczna
28 / 10 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:1 TS Polonia Poznań
28 / 10 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 0:2 GKS Katowice
28 / 10 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 4:2 MKS Olimpia Szczecin
28 / 10 / 2018 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 6:0 KS AZS Wrocław
28 / 10 / 2018 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:4 UKS SMS Łódź

Kolejka 12
03 / 11 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:1 GKS Katowice
03 / 11 / 2018 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 7:0 KS AZS Wrocław
03 / 11 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 5:0 TS Polonia Poznań
03 / 11 / 2018 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 6:1 MKS Olimpia Szczecin
03 / 11 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:2 KKS Czarni Sosnowiec
03 / 11 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 3:0 UKS SMS Łódź

Kolejka 13
18 / 11 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:5 GKS Górnik Łęczna
18 / 11 / 2018 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:0 KS AZS UJ Kraków
18 / 11 / 2018 — 12:00   szczegóły meczu TS Polonia Poznań 1:1 TS Mitech Żywiec
18 / 11 / 2018 — 12:00   GKS Katowice 1:3 KKPK Medyk Konin
18 / 11 / 2018 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:2 AZS PWSZ Wałbrzych
18 / 11 / 2018 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 0:0 KS AZS Wrocław

Kolejka 14
24 / 11 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:5 KKS Czarni Sosnowiec
24 / 11 / 2018 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 2:2 MKS Olimpia Szczecin
24 / 11 / 2018 — 12:00   KS AZS Wrocław 1:3 UKS SMS Łódź
24 / 11 / 2018 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:0 GKS Katowice
24 / 11 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 2:0 TS Polonia Poznań
24 / 11 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 3:1 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 15
23 / 02 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu AZS PSW Biała Podlaska 2:0 TS Mitech Żywiec
23 / 02 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:1 KKPK Medyk Konin
23 / 02 / 2019 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:2 AZS PWSZ Wałbrzych
23 / 02 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 0:0 KS AZS Wrocław
23 / 02 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 3:0 MKS Olimpia Szczecin
13 / 03 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 0:9 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 16
10 / 03 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 2:2 UKS SMS Łódź
10 / 03 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 1:4 GKS Katowice
10 / 03 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław 6:1 TS Polonia Poznań
10 / 03 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:2 KKS Czarni Sosnowiec
10 / 03 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 7:2 AZS PSW Biała Podlaska
10 / 03 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:3 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 17
16 / 03 / 2019 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:6 GKS Górnik Łęczna
17 / 03 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 2:3 KKPK Medyk Konin
17 / 03 / 2019 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych
17 / 03 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 5:0 KS AZS Wrocław
17 / 03 / 2019 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:4 MKS Olimpia Szczecin
17 / 03 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 2:1 UKS SMS Łódź

Kolejka 18
23 / 03 / 2019 — 11:00   szczegóły meczu KKPK Medyk Konin 2:0 TS Mitech Żywiec
23 / 03 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 8:0 TS Polonia Poznań
23 / 03 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 2:6 KKS Czarni Sosnowiec
23 / 03 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:5 AZS PSW Biała Podlaska
23 / 03 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 4:1 KS AZS UJ Kraków
20 / 04 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna -:- GKS Katowice

Kolejka 19
14 / 04 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 2:4 GKS Górnik Łęczna
14 / 04 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 3:0 KS AZS Wrocław
14 / 04 / 2019 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:3 MKS Olimpia Szczecin
14 / 04 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 UKS SMS Łódź
14 / 04 / 2019 — 12:00   TS Polonia Poznań 1:6 GKS Katowice
14 / 04 / 2019 — 15:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:5 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 20
18 / 04 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 6:0 TS Polonia Poznań
18 / 04 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
18 / 04 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 2:0 AZS PSW Biała Podlaska
18 / 04 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 0:4 KS AZS UJ Kraków
18 / 04 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu KS AZS Wrocław 3:0 TS Mitech Żywiec
18 / 04 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 KKPK Medyk Konin

Kolejka 21
24 / 04 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych -:- GKS Górnik Łęczna
24 / 04 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin -:- KS AZS Wrocław
24 / 04 / 2019 — 12:00   TS Mitech Żywiec -:- MKS Olimpia Szczecin
24 / 04 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków -:- UKS SMS Łódź
24 / 04 / 2019 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska -:- GKS Katowice
24 / 04 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec -:- TS Polonia Poznań

Kolejka 22
28 / 04 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna -:- KKS Czarni Sosnowiec
28 / 04 / 2019 — 12:00   TS Polonia Poznań -:- AZS PSW Biała Podlaska
28 / 04 / 2019 — 12:00   GKS Katowice -:- KS AZS UJ Kraków
28 / 04 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź -:- TS Mitech Żywiec
28 / 04 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin -:- KKPK Medyk Konin
28 / 04 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław -:- AZS PWSZ Wałbrzych