TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2017/2018

Grupa mistrzowska
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 GKS Górnik Łęczna 27 71 23 - 2 - 2 112 - 26
2 KKS Czarni Sosnowiec 27 62 19 - 5 - 3 60 - 15
3 KKPK Medyk Konin 27 61 20 - 1 - 6 102 - 28
4 AZS PWSZ Wałbrzych 27 48 13 - 9 - 5 64 - 34
5 UKS SMS Łódź 27 37 11 - 4 - 12 46 - 39
6 MKS Olimpia Szczecin 27 29 7 - 8 - 12 39 - 72
Grupa spadkowa
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 KS AZS UJ Kraków 27 32 8 - 8 - 11 36 - 56
2 TS Mitech Żywiec 27 32 8 - 8 - 11 35 - 48
3 AZS PSW Biała Podlaska 27 26 7 - 5 - 15 44 - 63
4 KS AZS Wrocław 27 24 7 - 3 - 17 41 - 60
5 KS Unifreeze Górzno (B) 27 17 4 - 5 - 18 27 - 105
6 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 27 15 3 - 6 - 18 21 - 81


Kolejka 1
05 / 08 / 2017 — 11:00   UKS SMS Łódź 1:1 GKS Górnik Łęczna
05 / 08 / 2017 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 2:5 AZS PWSZ Wałbrzych
05 / 08 / 2017 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 3:1 KS AZS Wrocław
05 / 08 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu KS Unifreeze Górzno (B) 0:0 TS Mitech Żywiec
05 / 08 / 2017 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:3 KS AZS UJ Kraków
05 / 08 / 2017 — 11:00   KKPK Medyk Konin 6:0 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 2
12 / 08 / 2017 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 4:0 AZS PSW Biała Podlaska
12 / 08 / 2017 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:2 KKPK Medyk Konin
12 / 08 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:2 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
12 / 08 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 8:0 KS Unifreeze Górzno (B)
12 / 08 / 2017 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:0 KKS Czarni Sosnowiec
12 / 08 / 2017 — 11:00   UKS SMS Łódź 6:0 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 3
19 / 08 / 2017 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 2:4 GKS Górnik Łęczna
19 / 08 / 2017 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:2 UKS SMS Łódź
19 / 08 / 2017 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 0:9 AZS PWSZ Wałbrzych
19 / 08 / 2017 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 1:1 KS AZS Wrocław
19 / 08 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:7 KKPK Medyk Konin
19 / 08 / 2017 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:1 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 4
26 / 08 / 2017 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 6:0 KS AZS UJ Kraków
26 / 08 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:1 AZS PSW Biała Podlaska
26 / 08 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:6 KKPK Medyk Konin
26 / 08 / 2017 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 4:3 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
26 / 08 / 2017 — 11:00   UKS SMS Łódź 7:0 KS Unifreeze Górzno (B)
26 / 08 / 2017 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:2 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 5
02 / 09 / 2017 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:1 GKS Górnik Łęczna
02 / 09 / 2017 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 2:4 MKS Olimpia Szczecin
02 / 09 / 2017 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:6 UKS SMS Łódź
02 / 09 / 2017 — 11:00   KKPK Medyk Konin 4:3 AZS PWSZ Wałbrzych
02 / 09 / 2017 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:1 KS AZS Wrocław
02 / 09 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu KS AZS UJ Kraków 1:0 TS Mitech Żywiec

Kolejka 6
09 / 09 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:4 GKS Górnik Łęczna
09 / 09 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:1 KS AZS UJ Kraków
09 / 09 / 2017 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:0 AZS PSW Biała Podlaska
09 / 09 / 2017 — 11:00   UKS SMS Łódź 0:3 KKPK Medyk Konin
09 / 09 / 2017 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:0 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
09 / 09 / 2017 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 10:0 KS Unifreeze Górzno (B)

Kolejka 7
23 / 09 / 2017 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 1:10 GKS Górnik Łęczna
23 / 09 / 2017 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:3 KKS Czarni Sosnowiec
23 / 09 / 2017 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:1 MKS Olimpia Szczecin
23 / 09 / 2017 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:1 UKS SMS Łódź
23 / 09 / 2017 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 3:3 AZS PWSZ Wałbrzych
22 / 10 / 2017 — 14:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:0 KS AZS Wrocław

Kolejka 8
30 / 09 / 2017 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:0 KS AZS Wrocław
30 / 09 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu AZS PWSZ Wałbrzych 2:2 TS Mitech Żywiec
30 / 09 / 2017 — 11:00   UKS SMS Łódź 1:0 KS AZS UJ Kraków
30 / 09 / 2017 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:1 AZS PSW Biała Podlaska
30 / 09 / 2017 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:3 KKPK Medyk Konin
30 / 09 / 2017 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 0:1 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)

Kolejka 9
08 / 10 / 2017 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:8 GKS Górnik Łęczna
08 / 10 / 2017 — 11:00   KKPK Medyk Konin 9:0 KS Unifreeze Górzno (B)
08 / 10 / 2017 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 KKS Czarni Sosnowiec
08 / 10 / 2017 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 2:2 MKS Olimpia Szczecin
08 / 10 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:0 UKS SMS Łódź
08 / 10 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:2 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 10
14 / 10 / 2017 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 0:1 AZS PWSZ Wałbrzych
14 / 10 / 2017 — 11:00   UKS SMS Łódź 3:0 KS AZS Wrocław
14 / 10 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu MKS Olimpia Szczecin 2:4 TS Mitech Żywiec
14 / 10 / 2017 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 3:2 KS AZS UJ Kraków
14 / 10 / 2017 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 2:1 AZS PSW Biała Podlaska
14 / 10 / 2017 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:5 KKPK Medyk Konin

Kolejka 11
28 / 10 / 2017 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:4 GKS Górnik Łęczna
28 / 10 / 2017 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 6:0 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
28 / 10 / 2017 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 2:2 KS Unifreeze Górzno (B)
28 / 10 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:2 MKS Olimpia Szczecin
28 / 10 / 2017 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 UKS SMS Łódź
02 / 12 / 2017 — 12:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:2 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 12
04 / 11 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:3 KKS Czarni Sosnowiec
04 / 11 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:0 KS Unifreeze Górzno (B)
04 / 11 / 2017 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 6:0 UKS SMS Łódź
04 / 11 / 2017 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 2:2 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
04 / 11 / 2017 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 3:1 MKS Olimpia Szczecin
04 / 11 / 2017 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:5 KKPK Medyk Konin

Kolejka 13
11 / 11 / 2017 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 2:1 KS AZS Wrocław
11 / 11 / 2017 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 AZS PWSZ Wałbrzych
11 / 11 / 2017 — 11:00   KKPK Medyk Konin 5:0 KS AZS UJ Kraków
11 / 11 / 2017 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 2:1 UKS SMS Łódź
11 / 11 / 2017 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:6 GKS Górnik Łęczna
12 / 11 / 2017 — 17:30   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:0 TS Mitech Żywiec

Kolejka 14
15 / 11 / 2017 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podlaska
18 / 11 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu KKPK Medyk Konin 4:1 TS Mitech Żywiec
18 / 11 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:1 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
18 / 11 / 2017 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 10:0 MKS Olimpia Szczecin
18 / 11 / 2017 — 11:00   UKS SMS Łódź 0:1 KKS Czarni Sosnowiec
18 / 11 / 2017 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 KS Unifreeze Górzno (B)

Kolejka 15
10 / 03 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 4:8 GKS Górnik Łęczna
10 / 03 / 2018 — 12:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:1 AZS PWSZ Wałbrzych
10 / 03 / 2018 — 12:00   KS Unifreeze Górzno (B) 0:2 UKS SMS Łódź
10 / 03 / 2018 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 MKS Olimpia Szczecin
10 / 03 / 2018 — 12:00   KKPK Medyk Konin 4:0 KS AZS Wrocław
11 / 03 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu AZS PSW Biała Podlaska 4:4 TS Mitech Żywiec

Kolejka 16
17 / 03 / 2018 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 3:1 KKS Czarni Sosnowiec
17 / 03 / 2018 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:1 KS Unifreeze Górzno (B)
17 / 03 / 2018 — 11:00   UKS SMS Łódź 3:0 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
17 / 03 / 2018 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:2 AZS PSW Biała Podlaska
17 / 03 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:0 KS AZS UJ Kraków
17 / 03 / 2018 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 KKPK Medyk Konin

Kolejka 17
24 / 03 / 2018 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 1:2 KS AZS Wrocław
24 / 03 / 2018 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:5 AZS PWSZ Wałbrzych
24 / 03 / 2018 — 11:00   KKPK Medyk Konin 5:0 UKS SMS Łódź
24 / 03 / 2018 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 2:3 MKS Olimpia Szczecin
24 / 03 / 2018 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 1:3 KKS Czarni Sosnowiec
24 / 03 / 2018 — 12:00   szczegóły meczu GKS Górnik Łęczna 4:1 TS Mitech Żywiec

Kolejka 18
28 / 03 / 2018 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 3:0 KS Unifreeze Górzno (B)
28 / 03 / 2018 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:1 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
28 / 03 / 2018 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 3:2 KKPK Medyk Konin
28 / 03 / 2018 — 11:00   UKS SMS Łódź 2:1 AZS PSW Biała Podlaska
28 / 03 / 2018 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:0 KS AZS UJ Kraków
28 / 03 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu KS AZS Wrocław 0:4 TS Mitech Żywiec

Kolejka 19
31 / 03 / 2018 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:6 GKS Górnik Łęczna
31 / 03 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:3 AZS PWSZ Wałbrzych
31 / 03 / 2018 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 1:1 UKS SMS Łódź
31 / 03 / 2018 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:3 MKS Olimpia Szczecin
31 / 03 / 2018 — 11:00   KKPK Medyk Konin 0:3 KKS Czarni Sosnowiec
31 / 03 / 2018 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 1:4 KS Unifreeze Górzno (B)

Kolejka 20
14 / 04 / 2018 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 8:0 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
14 / 04 / 2018 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 0:8 KKPK Medyk Konin
14 / 04 / 2018 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 3:0 AZS PSW Biała Podlaska
14 / 04 / 2018 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:1 KS AZS UJ Kraków
14 / 04 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu UKS SMS Łódź 1:0 TS Mitech Żywiec
14 / 04 / 2018 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 7:0 KS AZS Wrocław

Kolejka 21
21 / 04 / 2018 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:3 GKS Górnik Łęczna
21 / 04 / 2018 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:1 UKS SMS Łódź
21 / 04 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:2 MKS Olimpia Szczecin
21 / 04 / 2018 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:2 KKS Czarni Sosnowiec
21 / 04 / 2018 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 5:0 KS Unifreeze Górzno (B)
21 / 04 / 2018 — 11:00   KKPK Medyk Konin 5:0 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)

Kolejka 22
25 / 04 / 2018 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 3:2 KKPK Medyk Konin
25 / 04 / 2018 — 11:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 2:1 AZS PSW Biała Podlaska
25 / 04 / 2018 — 11:00   KS Unifreeze Górzno (B) 2:3 KS AZS UJ Kraków
25 / 04 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu KKS Czarni Sosnowiec 2:0 TS Mitech Żywiec
25 / 04 / 2018 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 2:1 KS AZS Wrocław
25 / 04 / 2018 — 11:00   UKS SMS Łódź 1:2 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 23 - finałowa
02 / 05 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu KS AZS Wrocław 3:3 TS Mitech Żywiec
02 / 05 / 2018 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 2:0 AZS PSW Biała Podlaska
02 / 05 / 2018 — 16:00   KS Unifreeze Górzno (B) 2:2 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
02 / 05 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 1:1 GKS Górnik Łęczna
02 / 05 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 0:3 KKS Czarni Sosnowiec
02 / 05 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 5:0 UKS SMS Łódź

Kolejka 24 - finałowa
06 / 05 / 2018 — 15:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:0 KS Unifreeze Górzno (B)
06 / 05 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 4:0 KS AZS UJ Kraków
06 / 05 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 4:1 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
06 / 05 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 2:1 AZS PWSZ Wałbrzych
06 / 05 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 1:2 KKPK Medyk Konin
06 / 05 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:0 UKS SMS Łódź

Kolejka 25 - finałowa
12 / 05 / 2018 — 11:00   szczegóły meczu LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 0:0 TS Mitech Żywiec
12 / 05 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 1:5 KS Unifreeze Górzno (B)
12 / 05 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:3 KS AZS Wrocław
12 / 05 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 1:3 GKS Górnik Łęczna
12 / 05 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 4:0 AZS PWSZ Wałbrzych
12 / 05 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:0 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 26 - finałowa
19 / 05 / 2018 — 12:00   KS Unifreeze Górzno (B) 1:5 KS AZS Wrocław
19 / 05 / 2018 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 2:1 LUKS Sportowa Czwórka Radom (B)
19 / 05 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:3 AZS PSW Biała Podlaska
19 / 05 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 0:2 KKS Czarni Sosnowiec
19 / 05 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:2 MKS Olimpia Szczecin
19 / 05 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 2:0 UKS SMS Łódź

Kolejka 27 - finałowa
27 / 05 / 2018 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 5:1 KS Unifreeze Górzno (B)
27 / 05 / 2018 — 12:00   LUKS Sportowa Czwórka Radom (B) 1:5 KS AZS Wrocław
27 / 05 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:1 KS AZS UJ Kraków
27 / 05 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 3:2 KKPK Medyk Konin
27 / 05 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych
27 / 05 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 6:0 MKS Olimpia Szczecin