TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH

Rozgrywki SENIOREK Sezon 2021/2022

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 KKS Czarni II Sosnowiec 10 27 9 - 0 - 1 72 - 6
2 Ślęza Wrocław 10 27 9 - 0 - 1 58 - 10
3 TS Mitech Żywiec 10 24 8 - 0 - 2 40 - 21
4 Unia Opole 10 18 6 - 0 - 4 39 - 19
5 KKS Zabrze 10 16 5 - 1 - 4 29 - 34
6 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 10 16 5 - 1 - 4 20 - 31
7 Polonia Świdnica 10 13 4 - 1 - 5 18 - 40
8 Chrobry Głogów 10 9 3 - 0 - 7 18 - 30
9 Promień Żary 10 9 3 - 0 - 7 16 - 30
10 KKS Polonia Tychy 10 3 1 - 0 - 9 9 - 56
11 ULKS Bogdańczowice 10 1 0 - 1 - 9 11 - 53


Kolejka 1
28 / 08 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 9:0 Polonia Świdnica
29 / 08 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy 0:13 KKS Czarni II Sosnowiec
29 / 08 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 3:4 Promień Żary
29 / 08 / 2021 — 12:00   Unia Opole 4:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
14 / 11 / 2021 — 11:00   Chrobry Głogów 0:4 Ślęza Wrocław

Kolejka 2
05 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 6:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
05 / 09 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 11:0 KKS Zabrze
05 / 09 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 3:1 Chrobry Głogów
05 / 09 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 2:3 KKS Polonia Tychy
05 / 09 / 2021 — 16:00   szczegóły meczu Promień Żary 1:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 3
11 / 09 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 5:1 KKS Polonia Tychy
12 / 09 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 0:12 KKS Czarni II Sosnowiec
12 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 4:0 Promień Żary
12 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 2:2 Polonia Świdnica
12 / 09 / 2021 — 12:00   Unia Opole 0:6 Ślęza Wrocław

Kolejka 4
19 / 09 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 6:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
19 / 09 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 2:1 Unia Opole
19 / 09 / 2021 — 12:00   Promień Żary 2:3 KKS Zabrze
19 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 4:3 KKS Polonia Tychy
19 / 09 / 2021 — 17:00   szczegóły meczu ULKS Bogdańczowice 1:4 TS Mitech Żywiec

Kolejka 5
25 / 09 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:3 KKS Czarni II Sosnowiec
26 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 3:0 ULKS Bogdańczowice
26 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 10:0 KKS Polonia Tychy
26 / 09 / 2021 — 12:00   Unia Opole 6:1 Promień Żary
26 / 09 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 Polonia Świdnica

Kolejka 6
02 / 10 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:1 Chrobry Głogów
03 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 6:0 Ślęza Wrocław
03 / 10 / 2021 — 12:00   Promień Żary 1:2 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
03 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy 0:4 Unia Opole
03 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 2:7 KKS Zabrze

Kolejka 7
10 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 1:5 KKS Czarni II Sosnowiec
10 / 10 / 2021 — 12:00   Unia Opole 10:0 ULKS Bogdańczowice
10 / 10 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 KKS Polonia Tychy
10 / 10 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 10:0 Polonia Świdnica
10 / 10 / 2021 — 13:00   szczegóły meczu KKS Zabrze 2:1 TS Mitech Żywiec

Kolejka 8
16 / 10 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:3 Unia Opole
17 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 11:0 Polonia Świdnica
17 / 10 / 2021 — 12:00   Promień Żary 1:3 Ślęza Wrocław
17 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 3:3 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
17 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 1:2 KKS Zabrze

Kolejka 9
24 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 1:6 KKS Czarni II Sosnowiec
24 / 10 / 2021 — 12:00   Unia Opole 6:0 Chrobry Głogów
24 / 10 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 7:0 KKS Polonia Tychy
24 / 10 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 1:3 Promień Żary
24 / 10 / 2021 — 15:00   szczegóły meczu TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 1:5 TS Mitech Żywiec

Kolejka 10
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 5:0 Promień Żary
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy 1:5 Polonia Świdnica
31 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 0:3 Ślęza Wrocław
31 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 3:4 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 1:5 Unia Opole

Kolejka 11
06 / 11 / 2021 — 16:30   szczegóły meczu Ślęza Wrocław 8:2 TS Mitech Żywiec
07 / 11 / 2021 — 12:00   Unia Opole 0:5 KKS Czarni II Sosnowiec
07 / 11 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 4:1 KKS Zabrze
07 / 11 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 4:0 ULKS Bogdańczowice
07 / 11 / 2021 — 12:00   Promień Żary 3:0 KKS Polonia Tychy