TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH

Rozgrywki Kadry B Sezon 2020/2021

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 TS Mitech Żywiec 4 12 4 - 0 - 0 43 - 5
2 BTS Rekord II 3 9 3 - 0 - 0 24 - 4
3 LKS Goczałkowice 4 6 2 - 0 - 2 8 - 9
4 TS ROW II Rybnik Sp. z o.o. 4 6 2 - 0 - 2 13 - 15
5 UKKS Istebna 3 6 2 - 0 - 1 16 - 3
6 LKS Bory Pietrzykowice 4 3 1 - 0 - 3 7 - 21
7 KKS Wisła Skoczów 3 0 0 - 0 - 3 4 - 20
8 LKS Bestwina 3 0 0 - 0 - 3 2 - 40


Kolejka 1
05 / 09 / 2020 — 11:00   TS Mitech Żywiec 23:2 LKS Bestwina
05 / 09 / 2020 — 16:00   TS ROW II Rybnik Sp. z o.o. 1:11 BTS Rekord II
05 / 09 / 2020 — 16:00   UKKS Istebna 8:0 KKS Wisła Skoczów
05 / 09 / 2020 — 16:00   LKS Goczałkowice 3:1 LKS Bory Pietrzykowice

Kolejka 2
12 / 09 / 2020 — 16:00   LKS Bestwina 0:10 TS ROW II Rybnik Sp. z o.o.
13 / 09 / 2020 — 16:00   LKS Goczałkowice 2:5 TS Mitech Żywiec
13 / 09 / 2020 — 16:00   LKS Bory Pietrzykowice 4:2 KKS Wisła Skoczów
24 / 10 / 2020 — 15:00   BTS Rekord II -:- UKKS Istebna

Kolejka 3
19 / 09 / 2020 — 16:00   TS Mitech Żywiec 11:1 LKS Bory Pietrzykowice
19 / 09 / 2020 — 16:00   TS ROW II Rybnik Sp. z o.o. 2:0 LKS Goczałkowice
20 / 09 / 2020 — 11:00   UKKS Istebna 7:0 LKS Bestwina
23 / 09 / 2020 — 16:45   KKS Wisła Skoczów 2:8 BTS Rekord II

Kolejka 4
26 / 09 / 2020 — 15:00   TS Mitech Żywiec 4:0 TS ROW II Rybnik Sp. z o.o.
26 / 09 / 2020 — 16:00   UKKS Istebna 1:3 LKS Goczałkowice
26 / 09 / 2020 — 16:00   LKS Bory Pietrzykowice 1:5 BTS Rekord II
25 / 10 / 2020 — 15:00   LKS Bestwina -:- KKS Wisła Skoczów

Kolejka 5
03 / 10 / 2020 — 15:00   TS ROW II Rybnik Sp. z o.o. -:- LKS Bory Pietrzykowice
03 / 10 / 2020 — 15:00   UKKS Istebna -:- TS Mitech Żywiec
03 / 10 / 2020 — 15:00   KKS Wisła Skoczów -:- LKS Goczałkowice
03 / 10 / 2020 — 15:00   BTS Rekord II -:- LKS Bestwina

Kolejka 6
10 / 10 / 2020 — 15:00   LKS Goczałkowice -:- BTS Rekord II
10 / 10 / 2020 — 15:00   TS Mitech Żywiec -:- KKS Wisła Skoczów
10 / 10 / 2020 — 15:00   TS ROW II Rybnik Sp. z o.o. -:- UKKS Istebna
11 / 10 / 2020 — 15:00   LKS Bory Pietrzykowice -:- LKS Bestwina

Kolejka 7
17 / 10 / 2020 — 15:00   UKKS Istebna -:- LKS Bory Pietrzykowice
17 / 10 / 2020 — 15:00   KKS Wisła Skoczów -:- TS ROW II Rybnik Sp. z o.o.
17 / 10 / 2020 — 15:00   BTS Rekord II -:- TS Mitech Żywiec
17 / 10 / 2020 — 15:00   LKS Bestwina -:- LKS Goczałkowice