TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2016/2017

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 GKS Katowice 22 63 21 - 0 - 1 137 - 7
2 BTS Rekord I Bielsko Biała 22 53 17 - 2 - 3 95 - 22
3 Darbor Bolesławice 22 46 15 - 1 - 6 62 - 35
4 Miedź Legnica 22 45 14 - 3 - 5 60 - 26
5 TS Mitech II 22 37 12 - 1 - 9 55 - 53
6 KKS Zabrze 22 36 10 - 6 - 6 49 - 46
7 SWD Wodzisław Śląski 22 33 11 - 0 - 11 69 - 56
8 AZS PWSZ II Wałbrzych 22 23 7 - 2 - 13 44 - 63
9 Gwiazda Prószków 22 23 7 - 2 - 13 39 - 68
10 Polonia Bytom 22 18 6 - 0 - 16 36 - 76
11 Rolnik II Głogówek 22 7 2 - 1 - 19 19 - 79
12 LZS Pakosławice 22 3 1 - 0 - 21 15 - 149


Kolejka 1
27 / 08 / 2016 — 11:00   Miedź Legnica 3:0 SWD Wodzisław Śląski
27 / 08 / 2016 — 11:00   Gwiazda Prószków 4:3 Polonia Bytom
27 / 08 / 2016 — 11:00   TS Mitech II 0:6 Rolnik II Głogówek
27 / 08 / 2016 — 11:00   Darbor Bolesławice 3:2 BTS Rekord I Bielsko Biała
27 / 08 / 2016 — 11:00   KKS Zabrze 4:0 LZS Pakosławice
27 / 08 / 2016 — 11:00   GKS Katowice 12:0 AZS PWSZ II Wałbrzych

Kolejka 2
03 / 09 / 2016 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 4:0 AZS PWSZ II Wałbrzych
03 / 09 / 2016 — 15:00   LZS Pakosławice 1:17 GKS Katowice
03 / 09 / 2016 — 15:00   KKS Zabrze 0:6 BTS Rekord I Bielsko Biała
03 / 09 / 2016 — 15:00   Rolnik II Głogówek 0:3 Darbor Bolesławice
03 / 09 / 2016 — 15:00   Miedź Legnica 3:0 Gwiazda Prószków
03 / 09 / 2016 — 17:00   Polonia Bytom 1:4 TS Mitech II

Kolejka 3
10 / 09 / 2016 — 15:00   Gwiazda Prószków 2:3 SWD Wodzisław Śląski
10 / 09 / 2016 — 15:00   TS Mitech II 2:3 Miedź Legnica
10 / 09 / 2016 — 15:00   Darbor Bolesławice 2:0 Polonia Bytom
10 / 09 / 2016 — 15:00   KKS Zabrze 5:5 Rolnik II Głogówek
10 / 09 / 2016 — 15:00   GKS Katowice 3:2 BTS Rekord I Bielsko Biała
10 / 09 / 2016 — 15:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 2:1 LZS Pakosławice

Kolejka 4
17 / 09 / 2016 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 13:1 LZS Pakosławice
17 / 09 / 2016 — 15:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 4:2 AZS PWSZ II Wałbrzych
17 / 09 / 2016 — 15:00   Rolnik II Głogówek 1:8 GKS Katowice
17 / 09 / 2016 — 15:00   Polonia Bytom 1:2 KKS Zabrze
17 / 09 / 2016 — 15:00   Miedź Legnica 1:3 Darbor Bolesławice
17 / 09 / 2016 — 15:00   Gwiazda Prószków 0:6 TS Mitech II

Kolejka 5
24 / 09 / 2016 — 15:00   TS Mitech II 4:1 SWD Wodzisław Śląski
24 / 09 / 2016 — 15:00   Darbor Bolesławice 7:1 Gwiazda Prószków
24 / 09 / 2016 — 15:00   KKS Zabrze 0:0 Miedź Legnica
24 / 09 / 2016 — 15:00   GKS Katowice 3:0 Polonia Bytom
24 / 09 / 2016 — 15:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 6:1 Rolnik II Głogówek
24 / 09 / 2016 — 15:00   LZS Pakosławice 0:11 BTS Rekord I Bielsko Biała

Kolejka 6
01 / 10 / 2016 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 1:6 BTS Rekord I Bielsko Biała
01 / 10 / 2016 — 15:00   Rolnik II Głogówek 4:3 LZS Pakosławice
01 / 10 / 2016 — 15:00   Polonia Bytom 2:1 AZS PWSZ II Wałbrzych
01 / 10 / 2016 — 15:00   Miedź Legnica 0:4 GKS Katowice
01 / 10 / 2016 — 15:00   Gwiazda Prószków 1:1 KKS Zabrze
01 / 10 / 2016 — 15:00   TS Mitech II 3:1 Darbor Bolesławice

Kolejka 7
09 / 10 / 2016 — 15:00   Darbor Bolesławice 3:1 SWD Wodzisław Śląski
09 / 10 / 2016 — 15:00   KKS Zabrze 0:2 TS Mitech II
09 / 10 / 2016 — 15:00   GKS Katowice 3:0 Gwiazda Prószków
09 / 10 / 2016 — 15:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 0:1 Miedź Legnica
09 / 10 / 2016 — 15:00   LZS Pakosławice 1:4 Polonia Bytom
09 / 10 / 2016 — 15:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 7:1 Rolnik II Głogówek

Kolejka 8
15 / 10 / 2016 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 5:0 Rolnik II Głogówek
15 / 10 / 2016 — 15:00   Polonia Bytom 1:3 BTS Rekord I Bielsko Biała
15 / 10 / 2016 — 15:00   Miedź Legnica 5:0 LZS Pakosławice
15 / 10 / 2016 — 15:00   Gwiazda Prószków 1:4 AZS PWSZ II Wałbrzych
15 / 10 / 2016 — 15:00   TS Mitech II 0:6 GKS Katowice
15 / 10 / 2016 — 15:00   Darbor Bolesławice 5:0 KKS Zabrze

Kolejka 9
22 / 10 / 2016 — 15:00   KKS Zabrze 0:4 SWD Wodzisław Śląski
22 / 10 / 2016 — 15:00   GKS Katowice 3:0 Darbor Bolesławice
22 / 10 / 2016 — 15:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 0:0 TS Mitech II
22 / 10 / 2016 — 15:00   LZS Pakosławice 0:4 Gwiazda Prószków
22 / 10 / 2016 — 15:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 2:0 Miedź Legnica
22 / 10 / 2016 — 15:00   Rolnik II Głogówek 1:3 Polonia Bytom

Kolejka 10
29 / 10 / 2016 — 15:00   SWD Wodzisław Śląski 1:5 Polonia Bytom
29 / 10 / 2016 — 15:00   Miedź Legnica 5:0 Rolnik II Głogówek
29 / 10 / 2016 — 15:00   Gwiazda Prószków 0:5 BTS Rekord I Bielsko Biała
29 / 10 / 2016 — 15:00   TS Mitech II 5:0 LZS Pakosławice
29 / 10 / 2016 — 15:00   Darbor Bolesławice 1:2 AZS PWSZ II Wałbrzych
29 / 10 / 2016 — 15:00   KKS Zabrze 0:4 GKS Katowice

Kolejka 11
05 / 11 / 2016 — 15:00   GKS Katowice 11:0 SWD Wodzisław Śląski
05 / 11 / 2016 — 15:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 0:0 KKS Zabrze
05 / 11 / 2016 — 15:00   LZS Pakosławice 0:5 Darbor Bolesławice
05 / 11 / 2016 — 15:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 6:1 TS Mitech II
05 / 11 / 2016 — 15:00   Rolnik II Głogówek 0:1 Gwiazda Prószków
05 / 11 / 2016 — 15:00   Polonia Bytom 0:5 Miedź Legnica

Kolejka 12
18 / 03 / 2017 — 13:00   SWD Wodzisław Śląski 1:3 Miedź Legnica
18 / 03 / 2017 — 13:00   Polonia Bytom 2:3 Gwiazda Prószków
18 / 03 / 2017 — 13:00   Rolnik II Głogówek 0:3 TS Mitech II
18 / 03 / 2017 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 4:1 Darbor Bolesławice
18 / 03 / 2017 — 13:00   LZS Pakosławice 1:6 KKS Zabrze
18 / 03 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:7 GKS Katowice

Kolejka 13
25 / 03 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 2:5 SWD Wodzisław Śląski
25 / 03 / 2017 — 13:00   GKS Katowice 6:0 LZS Pakosławice
25 / 03 / 2017 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 1:1 KKS Zabrze
25 / 03 / 2017 — 13:00   Darbor Bolesławice 3:0 Rolnik II Głogówek
25 / 03 / 2017 — 13:00   TS Mitech II 4:2 Polonia Bytom
25 / 03 / 2017 — 13:00   Gwiazda Prószków 1:2 Miedź Legnica

Kolejka 14
01 / 04 / 2017 — 13:00   SWD Wodzisław Śląski 2:1 Gwiazda Prószków
01 / 04 / 2017 — 13:00   Polonia Bytom 1:2 Darbor Bolesławice
01 / 04 / 2017 — 13:00   Rolnik II Głogówek 0:3 KKS Zabrze
01 / 04 / 2017 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 1:0 GKS Katowice
01 / 04 / 2017 — 13:00   LZS Pakosławice 2:7 AZS PWSZ II Wałbrzych
01 / 04 / 2017 — 13:00   Miedź Legnica 3:0 TS Mitech II

Kolejka 15
08 / 04 / 2017 — 13:00   LZS Pakosławice 0:9 SWD Wodzisław Śląski
08 / 04 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:4 BTS Rekord I Bielsko Biała
08 / 04 / 2017 — 13:00   GKS Katowice 3:0 Rolnik II Głogówek
08 / 04 / 2017 — 13:00   KKS Zabrze 5:1 Polonia Bytom
08 / 04 / 2017 — 13:00   Darbor Bolesławice 2:1 Miedź Legnica
08 / 04 / 2017 — 13:00   TS Mitech II 5:3 Gwiazda Prószków

Kolejka 16
22 / 04 / 2017 — 13:00   Miedź Legnica 2:2 KKS Zabrze
22 / 04 / 2017 — 13:00   SWD Wodzisław Śląski 7:0 TS Mitech II
22 / 04 / 2017 — 13:00   Gwiazda Prószków 3:3 Darbor Bolesławice
22 / 04 / 2017 — 13:00   Polonia Bytom 0:8 GKS Katowice
22 / 04 / 2017 — 13:00   Rolnik II Głogówek 0:3 AZS PWSZ II Wałbrzych
22 / 04 / 2017 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 11:0 LZS Pakosławice

Kolejka 17
29 / 04 / 2017 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 4:1 SWD Wodzisław Śląski
29 / 04 / 2017 — 13:00   LZS Pakosławice 3:0 Rolnik II Głogówek
29 / 04 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 9:1 Polonia Bytom
29 / 04 / 2017 — 13:00   GKS Katowice 6:0 Miedź Legnica
29 / 04 / 2017 — 13:00   KKS Zabrze 4:1 Gwiazda Prószków
29 / 04 / 2017 — 13:00   Darbor Bolesławice 3:1 TS Mitech II

Kolejka 18
06 / 05 / 2017 — 13:00   SWD Wodzisław Śląski 1:3 Darbor Bolesławice
06 / 05 / 2017 — 13:00   TS Mitech II 0:6 KKS Zabrze
06 / 05 / 2017 — 13:00   Gwiazda Prószków 0:11 GKS Katowice
06 / 05 / 2017 — 13:00   Polonia Bytom 5:1 LZS Pakosławice
06 / 05 / 2017 — 13:00   Rolnik II Głogówek 0:3 BTS Rekord I Bielsko Biała
06 / 05 / 2017 — 13:00   Miedź Legnica 4:2 AZS PWSZ II Wałbrzych

Kolejka 19
13 / 05 / 2017 — 13:00   Rolnik II Głogówek 0:3 SWD Wodzisław Śląski
13 / 05 / 2017 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 9:0 Polonia Bytom
13 / 05 / 2017 — 13:00   LZS Pakosławice 0:12 Miedź Legnica
13 / 05 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 0:2 Gwiazda Prószków
13 / 05 / 2017 — 13:00   GKS Katowice 4:0 TS Mitech II
13 / 05 / 2017 — 13:00   KKS Zabrze 4:2 Darbor Bolesławice

Kolejka 20
20 / 05 / 2017 — 13:00   SWD Wodzisław Śląski 2:3 KKS Zabrze
20 / 05 / 2017 — 13:00   Darbor Bolesławice 1:6 GKS Katowice
20 / 05 / 2017 — 13:00   TS Mitech II 5:1 AZS PWSZ II Wałbrzych
20 / 05 / 2017 — 13:00   Gwiazda Prószków 7:1 LZS Pakosławice
20 / 05 / 2017 — 13:00   Miedź Legnica 1:1 BTS Rekord I Bielsko Biała
20 / 05 / 2017 — 13:00   Polonia Bytom 3:0 Rolnik II Głogówek

Kolejka 21
28 / 05 / 2017 — 13:00   Polonia Bytom 1:5 SWD Wodzisław Śląski
28 / 05 / 2017 — 13:00   Rolnik II Głogówek 0:3 Miedź Legnica
28 / 05 / 2017 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 3:1 Gwiazda Prószków
28 / 05 / 2017 — 13:00   LZS Pakosławice 0:6 TS Mitech II
28 / 05 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:3 Darbor Bolesławice
28 / 05 / 2017 — 13:00   GKS Katowice 8:0 KKS Zabrze

Kolejka 22
04 / 06 / 2017 — 13:00   SWD Wodzisław Śląski 0:4 GKS Katowice
04 / 06 / 2017 — 13:00   KKS Zabrze 3:0 AZS PWSZ II Wałbrzych
04 / 06 / 2017 — 13:00   Darbor Bolesławice 6:0 LZS Pakosławice
04 / 06 / 2017 — 13:00   TS Mitech II 4:0 BTS Rekord I Bielsko Biała
04 / 06 / 2017 — 13:00   Gwiazda Prószków 3:0 Rolnik II Głogówek
04 / 06 / 2017 — 13:00   Miedź Legnica 3:0 Polonia Bytom