TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2012/2013

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 ULKS Bogdańczowice 18 45 14 - 3 - 1 61 - 7
2 KKS Zabrze 18 43 13 - 4 - 1 46 - 10
3 1 FC Katowice (B) 18 28 9 - 1 - 8 42 - 35
4 SP Szczyt Boguszów Gorce 18 27 8 - 3 - 7 26 - 39
5 Gwiazda Ruda Śląska 19 27 8 - 3 - 8 39 - 39
6 TS Mitech II 18 25 8 - 1 - 9 35 - 35
7 BTS Rekord II Bielsko-Biała 18 23 6 - 5 - 7 41 - 34
8 KS Czarni Bytom Sucha Góra 19 23 7 - 2 - 10 34 - 51
9 Rolnik II Biedrzychowice 18 13 4 - 1 - 13 16 - 47
10 MKS Gogolin 18 6 1 - 3 - 14 8 - 51


Kolejka 1
18 / 08 / 2012 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 3:0 SP Szczyt Boguszów Gorce
18 / 08 / 2012 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 0:10 1 FC Katowice (B)
18 / 08 / 2012 — 11:00   TS Mitech II 1:3 MKS Gogolin
18 / 08 / 2012 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 3:3 Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 2
25 / 08 / 2012 — 11:00   MKS Gogolin 1:2 Rolnik II Biedrzychowice
25 / 08 / 2012 — 11:00   1 FC Katowice (B) 0:2 TS Mitech II
25 / 08 / 2012 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 0:3 KS Czarni Bytom Sucha Góra
25 / 08 / 2012 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 0:0 KKS Zabrze

Kolejka 3
01 / 09 / 2012 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 4:1 Gwiazda Ruda Śląska
01 / 09 / 2012 — 11:00   TS Mitech II 6:1 SP Szczyt Boguszów Gorce
01 / 09 / 2012 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 0:4 1 FC Katowice (B)
01 / 09 / 2012 — 11:00   KKS Zabrze 0:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 4
08 / 09 / 2012 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 1:0 Rolnik II Biedrzychowice
08 / 09 / 2012 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 2:0 KS Czarni Bytom Sucha Góra
08 / 09 / 2012 — 11:00   KKS Zabrze 2:1 ULKS Bogdańczowice
08 / 09 / 2012 — 11:00   MKS Gogolin 0:5 BTS Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 5
22 / 09 / 2012 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 2:1 KKS Zabrze
22 / 09 / 2012 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 2:1 TS Mitech II
22 / 09 / 2012 — 11:00   MKS Gogolin 0:0 1 FC Katowice (B)
22 / 09 / 2012 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 0:4 ULKS Bogdańczowice

Kolejka 6
29 / 09 / 2012 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 2:1 MKS Gogolin
29 / 09 / 2012 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 5:2 Rolnik II Biedrzychowice
29 / 09 / 2012 — 11:00   KKS Zabrze 8:0 TS Mitech II
29 / 09 / 2012 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 5:0 KS Czarni Bytom Sucha Góra
29 / 09 / 2012 — 11:00   1 FC Katowice (B) 4:1 BTS Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 7
06 / 10 / 2012 — 11:00   TS Mitech II 0:2 ULKS Bogdańczowice
06 / 10 / 2012 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 0:2 KKS Zabrze
06 / 10 / 2012 — 11:00   1 FC Katowice (B) 5:0 SP Szczyt Boguszów Gorce
06 / 10 / 2012 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 4:4 KS Czarni Bytom Sucha Góra

Kolejka 8
13 / 10 / 2012 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 3:0 MKS Gogolin
13 / 10 / 2012 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 7:0 Rolnik II Biedrzychowice
13 / 10 / 2012 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 3:0 TS Mitech II
13 / 10 / 2012 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 7:2 SP Szczyt Boguszów Gorce

Kolejka 9
27 / 10 / 2012 — 11:00   MKS Gogolin 0:6 KKS Zabrze
27 / 10 / 2012 — 11:00   1 FC Katowice (B) 2:1 Gwiazda Ruda Śląska
27 / 10 / 2012 — 11:00   TS Mitech II 2:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała
27 / 10 / 2012 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 1:0 KS Czarni Bytom Sucha Góra

Kolejka 10
03 / 11 / 2012 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 3:3 SP Szczyt Boguszów Gorce
03 / 11 / 2012 — 11:00   KKS Zabrze 3:0 1 FC Katowice (B)
03 / 11 / 2012 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 0:0 MKS Gogolin
03 / 11 / 2012 — 11:00   TS Mitech II 7:0 Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 11
17 / 11 / 2012 — 11:00   MKS Gogolin 0:0 KS Czarni Bytom Sucha Góra
17 / 11 / 2012 — 11:00   1 FC Katowice (B) 0:8 ULKS Bogdańczowice
17 / 11 / 2012 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 0:3 KKS Zabrze
17 / 11 / 2012 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 2:2 BTS Rekord II Bielsko-Biała

Kolejka 12
24 / 04 / 2013 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 3:1 BTS Rekord II Bielsko-Biała
24 / 04 / 2013 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 1:1 ULKS Bogdańczowice
24 / 04 / 2013 — 11:00   1 FC Katowice (B) 6:1 KS Czarni Bytom Sucha Góra
24 / 04 / 2013 — 11:00   MKS Gogolin 2:4 TS Mitech II

Kolejka 13
13 / 04 / 2013 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 2:0 MKS Gogolin
13 / 04 / 2013 — 11:00   TS Mitech II 0:3 1 FC Katowice (B)
13 / 04 / 2013 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 1:2 SP Szczyt Boguszów Gorce
13 / 04 / 2013 — 11:00   KKS Zabrze 2:0 Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 14
20 / 04 / 2013 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 1:4 KKS Zabrze
20 / 04 / 2013 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 0:3 ULKS Bogdańczowice
20 / 04 / 2013 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 1:0 TS Mitech II
20 / 04 / 2013 — 11:00   1 FC Katowice (B) 2:0 Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 15
27 / 04 / 2013 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 3:0 MKS Gogolin
27 / 04 / 2013 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 0:1 SP Szczyt Boguszów Gorce
27 / 04 / 2013 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 5:2 KS Czarni Bytom Sucha Góra
27 / 04 / 2013 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 1:1 KKS Zabrze
27 / 04 / 2013 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 5:2 Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 16
22 / 05 / 2013 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 1:0 BTS Rekord II Bielsko-Biała
22 / 05 / 2013 — 11:00   KKS Zabrze 2:1 KS Czarni Bytom Sucha Góra
22 / 05 / 2013 — 11:00   TS Mitech II 3:1 Gwiazda Ruda Śląska
22 / 05 / 2013 — 11:00   1 FC Katowice (B) 3:0 MKS Gogolin

Kolejka 17
04 / 05 / 2013 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 5:1 1 FC Katowice (B)
04 / 05 / 2013 — 11:00   MKS Gogolin 1:3 SP Szczyt Boguszów Gorce
04 / 05 / 2013 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 3:1 Gwiazda Ruda Śląska
04 / 05 / 2013 — 11:00   TS Mitech II 1:1 KKS Zabrze
04 / 05 / 2013 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 1:3 ULKS Bogdańczowice

Kolejka 18
11 / 05 / 2013 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 3:2 BTS Rekord II Bielsko-Biała
11 / 05 / 2013 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 3:0 TS Mitech II
11 / 05 / 2013 — 11:00   KKS Zabrze 2:1 Rolnik II Biedrzychowice
11 / 05 / 2013 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 3:0 1 FC Katowice (B)

Kolejka 19
18 / 05 / 2013 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 1:1 BTS Rekord II Bielsko-Biała
18 / 05 / 2013 — 11:00   MKS Gogolin 0:3 Gwiazda Ruda Śląska
18 / 05 / 2013 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 1:2 ULKS Bogdańczowice
18 / 05 / 2013 — 11:00   TS Mitech II 5:1 KS Czarni Bytom Sucha Góra

Kolejka 20
25 / 05 / 2013 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 3:0 TS Mitech II
25 / 05 / 2013 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 4:1 Rolnik II Biedrzychowice
25 / 05 / 2013 — 11:00   KKS Zabrze 3:0 MKS Gogolin
25 / 05 / 2013 — 11:00   Gwiazda Ruda Śląska 4:2 1 FC Katowice (B)

Kolejka 21
02 / 06 / 2013 — 11:00   SP Szczyt Boguszów Gorce 3:0 Gwiazda Ruda Śląska
02 / 06 / 2013 — 11:00   MKS Gogolin 0:8 ULKS Bogdańczowice
02 / 06 / 2013 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 1:3 TS Mitech II
20 / 10 / 2014 — 11:00   1 FC Katowice (B) 0:2 KKS Zabrze

Kolejka 22
09 / 06 / 2013 — 11:00   BTS Rekord II Bielsko-Biała 3:0 Rolnik II Biedrzychowice
09 / 06 / 2013 — 11:00   KS Czarni Bytom Sucha Góra 3:0 MKS Gogolin
09 / 06 / 2013 — 11:00   ULKS Bogdańczowice 5:0 1 FC Katowice (B)
09 / 06 / 2013 — 11:00   KKS Zabrze 4:2 SP Szczyt Boguszów Gorce