TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2015/2016

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 AZS II Wrocław 22 52 17 - 1 - 4 95 - 25
2 Darbor Bolesławice 22 51 16 - 3 - 3 70 - 28
3 BTS Rekord I Bielsko Biała 22 49 15 - 4 - 3 104 - 26
4 AZS PWSZ II Wałbrzych 22 48 15 - 3 - 4 66 - 29
5 Gwiazda Prószków 22 47 14 - 5 - 3 72 - 23
6 KTS Polonia Bytom 22 34 11 - 1 - 10 80 - 65
7 KS SWD Wodzisław Śląski 22 26 8 - 2 - 12 59 - 55
8 Rolnik II Biedrzychowice 22 26 8 - 2 - 12 63 - 71
9 KKS Zabrze 22 24 7 - 3 - 12 45 - 52
10 TS Mitech II 22 18 6 - 0 - 16 35 - 56
11 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 22 8 2 - 2 - 18 40 - 115
12 TS Chemik Kędzierzyn Koźle 22 0 0 - 0 - 22 10 - 194


Kolejka 1
22 / 08 / 2015 — 11:00   Gwiazda Prószków 4:0 AZS PWSZ II Wałbrzych
22 / 08 / 2015 — 17:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 14:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
22 / 08 / 2015 — 17:00   TS Mitech II 0:1 Rolnik II Biedrzychowice
22 / 08 / 2015 — 17:00   Darbor Bolesławice 3:0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
22 / 08 / 2015 — 17:00   KTS Polonia Bytom 3:4 KKS Zabrze
22 / 08 / 2015 — 17:00   KS SWD Wodzisław Śląski 2:7 AZS II Wrocław

Kolejka 2
29 / 08 / 2015 — 17:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 0:9 AZS PWSZ II Wałbrzych
29 / 08 / 2015 — 17:00   AZS II Wrocław 1:2 Gwiazda Prószków
29 / 08 / 2015 — 17:00   KKS Zabrze 1:2 KS SWD Wodzisław Śląski
29 / 08 / 2015 — 17:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 3:10 KTS Polonia Bytom
29 / 08 / 2015 — 17:00   Rolnik II Biedrzychowice 1:3 Darbor Bolesławice
29 / 08 / 2015 — 17:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 5:1 TS Mitech II

Kolejka 3
05 / 09 / 2015 — 16:00   TS Mitech II 8:1 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
05 / 09 / 2015 — 16:00   Darbor Bolesławice 0:3 BTS Rekord I Bielsko Biała
05 / 09 / 2015 — 16:00   KTS Polonia Bytom 4:1 Rolnik II Biedrzychowice
05 / 09 / 2015 — 16:00   KS SWD Wodzisław Śląski 4:2 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
05 / 09 / 2015 — 16:00   Gwiazda Prószków 4:3 KKS Zabrze
05 / 09 / 2015 — 16:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 2:1 AZS II Wrocław

Kolejka 4
19 / 09 / 2015 — 16:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 0:10 AZS II Wrocław
19 / 09 / 2015 — 16:00   KKS Zabrze 0:3 AZS PWSZ II Wałbrzych
19 / 09 / 2015 — 16:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2:9 Gwiazda Prószków
19 / 09 / 2015 — 16:00   Rolnik II Biedrzychowice 2:5 KS SWD Wodzisław Śląski
19 / 09 / 2015 — 16:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 6:1 KTS Polonia Bytom
19 / 09 / 2015 — 16:00   TS Mitech II 1:3 Darbor Bolesławice

Kolejka 5
26 / 09 / 2015 — 15:00   Darbor Bolesławice 4:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
26 / 09 / 2015 — 15:00   KTS Polonia Bytom 3:2 TS Mitech II
26 / 09 / 2015 — 15:00   KS SWD Wodzisław Śląski 0:2 BTS Rekord I Bielsko Biała
26 / 09 / 2015 — 15:00   Gwiazda Prószków 4:0 Rolnik II Biedrzychowice
26 / 09 / 2015 — 15:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
26 / 09 / 2015 — 15:00   AZS II Wrocław 3:0 KKS Zabrze

Kolejka 6
03 / 10 / 2015 — 15:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 0:5 KKS Zabrze
03 / 10 / 2015 — 15:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 0:5 AZS II Wrocław
03 / 10 / 2015 — 15:00   Rolnik II Biedrzychowice 2:4 AZS PWSZ II Wałbrzych
03 / 10 / 2015 — 15:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 0:0 Gwiazda Prószków
03 / 10 / 2015 — 15:00   TS Mitech II 2:3 KS SWD Wodzisław Śląski
03 / 10 / 2015 — 15:00   Darbor Bolesławice 2:1 KTS Polonia Bytom

Kolejka 7
17 / 10 / 2015 — 15:00   KTS Polonia Bytom 16:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
17 / 10 / 2015 — 15:00   KS SWD Wodzisław Śląski 1:4 Darbor Bolesławice
17 / 10 / 2015 — 15:00   Gwiazda Prószków 2:0 TS Mitech II
17 / 10 / 2015 — 15:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 3:2 BTS Rekord I Bielsko Biała
17 / 10 / 2015 — 15:00   AZS II Wrocław 8:1 Rolnik II Biedrzychowice
17 / 10 / 2015 — 15:00   KKS Zabrze 6:2 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska

Kolejka 8
24 / 10 / 2015 — 15:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 2:8 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
24 / 10 / 2015 — 15:00   Rolnik II Biedrzychowice 4:2 KKS Zabrze
24 / 10 / 2015 — 15:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 1:2 AZS II Wrocław
24 / 10 / 2015 — 15:00   TS Mitech II 1:2 AZS PWSZ II Wałbrzych
24 / 10 / 2015 — 15:00   Darbor Bolesławice 1:1 Gwiazda Prószków
24 / 10 / 2015 — 15:00   KTS Polonia Bytom 3:2 KS SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 9
31 / 10 / 2015 — 13:00   KS SWD Wodzisław Śląski 5:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
31 / 10 / 2015 — 13:00   Gwiazda Prószków 5:2 KTS Polonia Bytom
31 / 10 / 2015 — 13:00   Darbor Bolesławice 5:2 AZS PWSZ II Wałbrzych
31 / 10 / 2015 — 13:00   szczegóły meczu AZS II Wrocław 3:0 TS Mitech II
31 / 10 / 2015 — 13:00   KKS Zabrze 1:3 BTS Rekord I Bielsko Biała
31 / 10 / 2015 — 13:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 5:5 Rolnik II Biedrzychowice

Kolejka 10
07 / 11 / 2015 — 13:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 0:2 Rolnik II Biedrzychowice
07 / 11 / 2015 — 13:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 13:0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
07 / 11 / 2015 — 13:00   TS Mitech II 4:2 KKS Zabrze
07 / 11 / 2015 — 13:00   Darbor Bolesławice 1:1 AZS II Wrocław
07 / 11 / 2015 — 13:00   KTS Polonia Bytom 2:1 AZS PWSZ II Wałbrzych
07 / 11 / 2015 — 13:00   KS SWD Wodzisław Śląski 0:1 Gwiazda Prószków

Kolejka 11
14 / 11 / 2015 — 13:00   Gwiazda Prószków 7:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
14 / 11 / 2015 — 13:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 2:1 KS SWD Wodzisław Śląski
14 / 11 / 2015 — 13:00   AZS II Wrocław 3:4 KTS Polonia Bytom
14 / 11 / 2015 — 13:00   KKS Zabrze 1:3 Darbor Bolesławice
14 / 11 / 2015 — 13:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 1:5 TS Mitech II
14 / 11 / 2015 — 13:00   Rolnik II Biedrzychowice 3:6 BTS Rekord I Bielsko Biała

Kolejka 12
19 / 03 / 2016 — 11:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 1:15 BTS Rekord I Bielsko Biała
19 / 03 / 2016 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 6:1 TS Mitech II
19 / 03 / 2016 — 11:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2:5 Darbor Bolesławice
19 / 03 / 2016 — 11:00   KKS Zabrze 4:3 KTS Polonia Bytom
19 / 03 / 2016 — 11:00   AZS II Wrocław 2:0 KS SWD Wodzisław Śląski
19 / 03 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 3:0 Gwiazda Prószków

Kolejka 13
02 / 04 / 2016 — 11:00   TS Mitech II 1:3 BTS Rekord I Bielsko Biała
02 / 04 / 2016 — 11:00   KS SWD Wodzisław Śląski 1:1 KKS Zabrze
02 / 04 / 2016 — 11:00   KTS Polonia Bytom 1:1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
02 / 04 / 2016 — 11:00   Darbor Bolesławice 1:0 Rolnik II Biedrzychowice
02 / 04 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 9:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
02 / 04 / 2016 — 11:00   Gwiazda Prószków 1:4 AZS II Wrocław

Kolejka 14
09 / 04 / 2016 — 16:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 0:2 TS Mitech II
09 / 04 / 2016 — 16:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 6:2 Darbor Bolesławice
09 / 04 / 2016 — 16:00   Rolnik II Biedrzychowice 8:4 KTS Polonia Bytom
09 / 04 / 2016 — 16:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2:9 KS SWD Wodzisław Śląski
09 / 04 / 2016 — 16:00   AZS II Wrocław 2:4 AZS PWSZ II Wałbrzych
09 / 04 / 2016 — 16:00   KKS Zabrze 1:1 Gwiazda Prószków

Kolejka 15
16 / 04 / 2016 — 11:00   AZS II Wrocław 11:2 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
16 / 04 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:1 KKS Zabrze
16 / 04 / 2016 — 11:00   Gwiazda Prószków 10:1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
16 / 04 / 2016 — 11:00   KS SWD Wodzisław Śląski 1:2 Rolnik II Biedrzychowice
16 / 04 / 2016 — 11:00   KTS Polonia Bytom 1:2 BTS Rekord I Bielsko Biała
16 / 04 / 2016 — 11:00   Darbor Bolesławice 3:1 TS Mitech II

Kolejka 16
23 / 04 / 2016 — 11:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 0:12 Darbor Bolesławice
23 / 04 / 2016 — 11:00   TS Mitech II 0:4 KTS Polonia Bytom
23 / 04 / 2016 — 11:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 4:2 KS SWD Wodzisław Śląski
23 / 04 / 2016 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 0:4 Gwiazda Prószków
23 / 04 / 2016 — 11:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 0:2 AZS PWSZ II Wałbrzych
23 / 04 / 2016 — 11:00   KKS Zabrze 0:1 AZS II Wrocław

Kolejka 17
30 / 04 / 2016 — 17:00   KKS Zabrze 5:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
30 / 04 / 2016 — 17:00   AZS II Wrocław 6:0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
30 / 04 / 2016 — 17:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 5:0 Rolnik II Biedrzychowice
30 / 04 / 2016 — 17:00   Gwiazda Prószków 0:0 BTS Rekord I Bielsko Biała
30 / 04 / 2016 — 17:00   KS SWD Wodzisław Śląski 3:0 TS Mitech II
30 / 04 / 2016 — 17:00   KTS Polonia Bytom 0:7 Darbor Bolesławice

Kolejka 18
07 / 05 / 2016 — 12:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 1:10 KTS Polonia Bytom
07 / 05 / 2016 — 12:00   Darbor Bolesławice 5:1 KS SWD Wodzisław Śląski
07 / 05 / 2016 — 12:00   TS Mitech II 0:1 Gwiazda Prószków
07 / 05 / 2016 — 12:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 4:4 AZS PWSZ II Wałbrzych
07 / 05 / 2016 — 12:00   Rolnik II Biedrzychowice 2:7 AZS II Wrocław
07 / 05 / 2016 — 12:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 1:3 KKS Zabrze

Kolejka 19
14 / 05 / 2016 — 17:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 6:1 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
14 / 05 / 2016 — 17:00   KKS Zabrze 3:2 Rolnik II Biedrzychowice
14 / 05 / 2016 — 17:00   AZS II Wrocław 2:1 BTS Rekord I Bielsko Biała
14 / 05 / 2016 — 17:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 3:0 TS Mitech II
14 / 05 / 2016 — 17:00   Gwiazda Prószków 0:0 Darbor Bolesławice
14 / 05 / 2016 — 17:00   KS SWD Wodzisław Śląski 3:4 KTS Polonia Bytom

Kolejka 20
21 / 05 / 2016 — 11:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 1:11 KS SWD Wodzisław Śląski
21 / 05 / 2016 — 11:00   KTS Polonia Bytom 2:0 Gwiazda Prószków
21 / 05 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 1:2 Darbor Bolesławice
21 / 05 / 2016 — 11:00   TS Mitech II 0:5 AZS II Wrocław
21 / 05 / 2016 — 11:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 5:0 KKS Zabrze
21 / 05 / 2016 — 11:00   Rolnik II Biedrzychowice 4:3 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska

Kolejka 21
29 / 05 / 2016 — 17:00   Rolnik II Biedrzychowice 16:0 TS Chemik Kędzierzyn Koźle
29 / 05 / 2016 — 17:00   Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 1:8 BTS Rekord I Bielsko Biała
29 / 05 / 2016 — 17:00   KKS Zabrze 2:3 TS Mitech II
29 / 05 / 2016 — 17:00   AZS II Wrocław 5:1 Darbor Bolesławice
29 / 05 / 2016 — 17:00   AZS PWSZ II Wałbrzych 4:1 KTS Polonia Bytom
29 / 05 / 2016 — 17:00   Gwiazda Prószków 7:2 KS SWD Wodzisław Śląski

Kolejka 22
05 / 06 / 2016 — 17:00   TS Chemik Kędzierzyn Koźle 1:9 Gwiazda Prószków
05 / 06 / 2016 — 17:00   KS SWD Wodzisław Śląski 1:1 AZS PWSZ II Wałbrzych
05 / 06 / 2016 — 17:00   KTS Polonia Bytom 1:6 AZS II Wrocław
05 / 06 / 2016 — 17:00   Darbor Bolesławice 3:0 KKS Zabrze
05 / 06 / 2016 — 17:00   TS Mitech II 3:0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska
05 / 06 / 2016 — 17:00   BTS Rekord I Bielsko Biała 1:1 Rolnik II Biedrzychowice