Młodziczki z przytupem

25 / 03 / 2024Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 482

Nasze najmłodsze zawodniczki również grały w weekend...

Runda wiosenna rozkręca się na dobre, mimo że następna kolejka będzie już po Świętach, to zdecydowanie początek rundy można uznać za bardzo udany. Z mocnym akcentem rozpoczynamy rundę wiosenną, pewnie pokonując ROW Rybnik.

Początek meczu był bardzo wyrównany do... 13 minuty, kiedy Milena Waligóra otworzyła wynik. Minutę później, Anna Duraj poszła za ciosem i strzeliła kolejną bramkę, a w 16' Izabela Najzer wpisała się jako kolejna zawodniczka na listę strzelczyń. W zasadzie od tego momentu zawodniczki Mitechu dominowały w każdym aspekcie gy, kontrolując spokojnie przebieg spotkania.

W drugiej połowie mieliśmy kolejne dogodne sytuacje, ale brakowało trochę szczęścia, aby akcję zakończyć we właściwy sposób. Do 45' kiedy Anna Duraj wpisała się kolejny raz na listę, a Milena Waligóra zrobiła tak sami 10 minut później. W 59 minucie, udany debiut zalicza Natalia Ponikiewska, która ustala wynik na 6:0.

TS Mitech Żywiec vs ROW Rybnik 6:0

Skład: Natalia Mrózek, Milena Waligóra, Maria Mrowiec, Anna Duraj, Maja Antolak, Izabela Najzer, Oliwia Ziółkowska, Helena Figura,  Karolina Żyrek, Anna Kurek, Emilia Śleziak, Natalia Ponikiewska, Wiktoria Siwiec , Amelia Piela.