PRZEGRANA W ŁĘCZNEJ

13 / 06 / 2013Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 1741

W środę (12.06.2013 r.) nasza drużyna w ostatnim meczu sezonu spotkała się z Górnikiem Łęczna. Niestety, dziewczyny z tego spotkania wróciły z zerowym dorobkiem punktowym.

Mecz od pierwszego gwizdka rozgrywany był w bardzo szybkim tempie i w upalne popołudnie. Obie drużyny starały się strzelić bramkę już przed przerwą, udało się to dwukrotnie Szyrowskiej - w ciągu 2 minut. Pokonała ona naszą bramkarkę Komosę w 43 i 44 minucie. Stracone bramki "podcięły skrzydła" dziewczynom, tym bardziej, że dostały je do przysłowiowej ,,szatni”. Jeszcze w końcówce połówki Żak A. uderzała z dystansu i jej strzał minimalnie przeleciał nad poprzeczką. Wynik do przerwy 2:0.

Na drugą część spotkania nasze dziewczyny wyszły zdeterminowane, już kilka pierwszych akcji zapowiadało zaciętą drugą połowę. Mitech stworzył sobie trzy sytuacje bramkowe pod rząd. W dwóch z nich uczestniczyła Wnuk, raz trafiła w słupek, a za drugim razem w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Godzińską. W następnych sytuacjach swoje szanse miały: Półtorak, Rżany, Droździk, ale i w tych akcjach piłka nie chciała wpaść do bramki. Co nie udało się naszym dziewczynom, udało się Zdunek i to ona podwyższa wynik spotkania na 3:0. W 65 minucie ładnym strzałem sprzed pola karnego popisała się Ciupińska. Ostatnia bramka dla Górnika wpadła w 76 minucie po faulu na Szyrowskiej w polu karnym - Pani Sędzina odgwizdała rzut karny. Do jego wykonania podeszła Hajduk i pewnym silnym strzałem pokonała Komosę. Wynik końcowy to 5:0.

Skład: Komosa-Zegan (Żak W.), Wiśniewska, Zasada, Kuśnierz (Cholewka), Rżany, Chrzanowska (Rozmus), Żak.A, Droździk (Wdowińska) - Półtorak, Wnuk