BEZ PUNKTÓW

31 / 05 / 2013Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 1804

Niestety bez punktu wróciły nasze zawodniczki z Białej Podlaskiej. Środowe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Gospodarzy.

Dziewczyny mimo wielkiej determinacji, nie zdołały wygrać, ani zremisować w Białej Podlaskiej. Mimo wielu prób pokonania AZS-u, zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie spotkania, nie udało się zdobyć gola. Do przerwy rezultat 0:0. Jak to bywa w piłce nożnej, mówi się, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Niestety w naszym przypadku boleśnie odczuliśmy stare porzekadło, i w 80 minucie gospodynie zrobiły to co nam się nie udało - zdobyły bramkę, która wystarczyła do zwycięstwa i "zgarnięcia" 3 punktów na swoje konto.

Niestety taki wynik, raczej pozbawił nas możliwości zakończenia sezonu na podium, ale matematyczne szanse pozostają, być może pozostałe spotkania ułożą się całkowicie po naszej myśli.

Mitech: Komosa - Zegan (46 Rżany), Zasada, Wiśniewska, Kuśnierz, Droździk, A. Żak, Chrzanowska, Operskalska (80 W. Żak), Wnuk, Półtorak