Wygrana "Jedynki"

15 / 10 / 2012Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 2036

Nasza drużyna pokonała AZS Wrocław 1:0. Mecz rozpoczął się bardzo wyrównanie. Do 30 minuty dziewczyny rozgrywały akcję za akcją. Wszystko zmieniło się w 31 minucie, gdy drugą żółtą kartkę otrzymała zawodniczka z Wrocławia - Aszkiełowicz. Dziewczyny z Mitechu ruszyły do ataku i już przed przerwą miały szansę wyjść na prowadzenie. Niestety, swoją akcję zmarnowały min. Półtorak i Wnuk. W drugiej odsłonie meczu na boisku dominował Mitech. W 52 minucie rzut rożny dla naszego zespołu, dośrodkowanie Droździk wprost na głowę Operskalskiej, która pokonała bramkarkę przyjezdnych. Dziewczyny z Żywca miały jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku. Niestety, Droździk głową trafiła w poprzeczkę, Żak W. strzeliła koło słupka, a Półtorak nad poprzeczką. Zawodniczki Mitechu swoją ambitną grą i zdeterminowaniem zasłużenie wygrały ten mecz. Z powodu kontuzji nie wystąpiła Magdalena Chrzanowska, a z powodu choroby Erica Randowa.

Skład: Komosa – Zegan (Wdowińska), Cholewka, Zasada, Kuśnierz – Rżany (Żak W.), Żak A., Operskalska, Droździk – Wnuk, Półtorak.