PORAŻKA "DWÓJKI"

24 / 09 / 2012Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 1878

Niestety, nasza druga drużyna doznała porażki z Gwiazdą Ruda Śląska - 1:2.

Mecz od pierwszego gwizdka prowadzony był pod dyktando dziewczyn z Rudy. Piękne akcje i natarcia Gwiazd broniła dobrze dysponowana w tym dniu nasza bramkarka Hudecka. Dziewczynom ciężko było sprostać natarciom zawodniczek gospodarzy. W 35 minucie po ciągłych akcjach na nasza bramkę,  Ruda w końcu wykorzystuje swoją szansę i strzela bramkę dającą prowadzenie w tym meczu. Radość dziewczyn nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ już 3 minuty później W. Żak doprowadziła do remisu i mecz zaczął się od początku. Wynik do pierwszej połowy 1:1.

Druga odsłona meczu zaczęła się jeszcze większymi atakami gospodyń, które za wszelką cenę chciały wygrać mecz i zdobyć całą pulę punktową. Dziewczyny z Miechu postanowiły nie dać tak łatwo za wygrana, przeprowadzały bardzo groźne kontry, jednak bezskutecznie. W 68 minucie, Hudecka musiała uznać wyższość koleżanki z przeciwnej drużyny, która pięknym strzałem pokonała naszą golkiperkę. Podcięło to trochę skrzydła naszym dziewczynom, ale do ostatniego gwizdka starały się doprowadzić do remisu, a tym bardziej nie stracić kolejnej bramki. Do końca spotkania wynik nie uległ już jednak zmianie.

Skład TS MITECH Żywiec II: Hudecka – Kupczak, Szemik, Spandel, Książek – Grzegorzek, Rozmus, Witos, Wdowińska – Żak W., Rżany.

Ponadto grały również: Zawada, Piecha, Kurowska.