Wysoka wygrana TS MITECH II !

03 / 09 / 2012Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 2002

Nasza druga drużyna pokonała Szczyt Boguszów Gorce 6:1, w meczu 3 kolejki II-giej ligi. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0, po fenomenalnych trafieniach Patrycji Rżany. Druga część spotkania rozpoczęła się od trafienia Rżany. Po strzale Weroniki Żak bramkarka Szczytu zesparowała piłkę w bok, ale przy dobitce Rżany nie miała już nic do powiedzenia. Kilka minut później golkiperkę przyjezdnych pokonała Weronika Żak. Przy wyniku 4:0 rywalki wykonały dobry kontratak i zdobyły bramkę, jak się później okazało honorową. W dalszej części spotkania dziewczyny MITECHU II przypieczętowały zwycięstwo: najpierw Weronika Żak z rzutu karnego, a wynik końcowy ustaliła Katarzyna Rozmus.

Skład: Hudecka, Kupczak (Zawada), Kalewska, Książek, Kurowska, Grzegorzek, Rozmus, Spandel, Wdowińska, Rżany, Żak W. (Piecha).