REMIS I-SZEJ DRUŻYNY

03 / 09 / 2012Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 2637

Nasza drużyna zremisowała z drużyną AZS PSW Biała Podlaska 0:0, w meczu 2 kolejki ekstraligi kobiet. Początek meczu przebiegał po myśli naszych dziewczyn. Już w pierwszych minutach spotkania Katarzyna Wnuk pokonała bramkarkę AZS-u, jednak Pani asystent uniosła chorągiewkę do góry, sygnalizując pozycję spaloną- bramka nie została uznana. W 7 minucie po brutalnym faulu zawodniczki AZS-u kontuzję odniosła nasza podstawowa zawodniczka, Karolina Wiśniewska i musiała opuścić boisko. Warte uwagi jest to, iż główna Pani sędzina nie ukarała zawodniczki nawet żółtą kartką. Dziewczyny nie poddały się i nie dały za wygraną, a kilka minut później kolejną doskonałą akcję wykończyła Wnuk, trafiając piłką do siatki. Jednak jak ,,pech to pech”, jeszcze raz pozycja spalona. Pomimo zdecydowanej przewagi MITECHU w drugiej połowie żadna z zawodniczek nie była w stanie pokonać golkiperki drużyny przyjezdnej i do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Skład: Komosa, Zegan, Wiśniewska (Cholewka), Zasada, Kuśnierz, Wnuk, Żak A., Chrzanowska, Droździk, Operskalska, Półtorak.