Młodziczki z kolejnym zwycięstwem

13 / 10 / 2024Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 56

Młodziczki TS MITECH Żwiec z zwycięstwem nad RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:2 (12.10.2024r.)

Pierwsze minuty nie układały się po naszej myśli, gdyż to goście już w 2 minucie wyszli na prowadzenie. Z minuty na minutę nabieraliśmy jednak pewności, by w 18 minucie doprowadzić do wyrównania. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji, a w 38 minucie Maja Antolak wpisuje się po raz drugi na listę strzelczyń. Duga połowa była bardzo wyrównana. Każda ze stron mogła zmienić rezultat i w 63 minucie Raków doprowadza do wyrównania, 76 minuta Antolak po raz trzeci trafia i ostatecznie to my kończymy mecz z szerokimi uśmiechami na twarzy.
Brawo dla naszych zawodniczek za znakomitą postawę. Zwycięstwo tym bardziej nas motywuje, gdyż graliśmy w osłabionym składzie bez naszych trzech czołowych zawodniczek, które uczestniczyły w tym czasie w zgrupowaniu i turnieju Kadr Wojewódzkich, co pokazuje i udowadnia nam, że w naszej drużynie drzemie ogromny potencjał.

Bramki dla TS MITECH Żywiecł Antolak 3x

Skład: Antolak, Jajko, Kurek, Łabuda, Mizia, Piela, Ponikiewska, Pyrgies, Siwiec, Śleziak, Wiewióra, Żyrek
Z całego serca chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom:
Pani poseł @Małgorzata Pępek
Smart Partner Żywiec Elżbieta i Piotr Pyrgies
To właśnie dzięki nim zostały zakupione nowe stroje meczowe dla naszych zawodniczek. Dziękujemy za okazałe wparcie finansowe.