MAMY TO!

30 / 05 / 2023Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 300

Piękna walka i zwycięstwo!

Świetne spotkanie rozegrały wczoraj nasze Młodziczki, które pewnie pokonały na własnym boisku drużynę z Częstochowy. Dziewczyny zapewniły sobie tym samym pierwsze miejsce w Śląskiej Lidze Młodziczek!!! GRATULACJE!

Bardzo dziękujemy dziewczynom za piękną grę, zaangażowanie i pełne emocji chwile na boisku! Dziękujemy rodzicom za wspaniałe wsparcie! Dziękujemy również sztabowi szkoleniowemu za profesjonalne przygotowanie i zaangażowanie!

Spotkanie było bardzo zacięte, jednak warunki dyktowały nasze dziewczyny. Już w 5. minucie niezawdona Ola Bysko wpisała się na listę strzelczyń otwierając wynik spotkania. Potrzebowała kolejnych 15 minut, aby po raz kolejny zanotować celne trafienie do bramki przeciwniczek. Przed końcem pierwszej połowy Anna Duraj podwyższyła wynik spotkania na 3:0, a drużyna z Częstochowy na minutę przed końcem dała sobie nadzieje strzelając bramkę, ale jak się okazało było to jedyne celne trafienie dla przyjezdnych. W 32. minucie Natalia Somerlik ustaliła wynik spotkania.

TS Mitech Żywiec vs RKS Raków Częstochowa 4:1 (3:1)