TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Marzena Cholewka i Katarzyna Hudecka kończą karierę

Marzena Cholewka i Katarzyna Hudecka kończą karierę

18 / 10 / 2021Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 334

Nasze wychowanki, Marzena Cholewka oraz Katarzyna Hudecka, kończą swoje kariery piłkarskie.


Przed sobotnim meczem ligowym, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu w życiu naszego klubu. Nasze długoletnie zawodniczki, wychowanki naszego klubu, oficjalnie zakończyły swoje kariery piłkarskie.

Szczególnie należy podkreślić zasługi obu zawodniczek, oraz przede wszystkim fakt, że TS Mitech Żywiec był pierwszym i jedynym klubem, w którym przez kilkanaście lat rozwijały i kontynuowały karierę piłkarską - co z pewnością jest ewenementem w skali naszego kraju. Marzena Cholewka rozpoczęła przygodę z futbolem kobiecym w roku 2003, tj. w roku powstania klubu. Natomiast Katarzyna Hudecka, jedynie rok później, czyli w 2004 roku.
Poczynając od gry w II lidze śląskiej, a kończąc na centralnej lidze futbolu kobiecego, tj. Ekstralidze Kobiet. Na przestrzeni trwania ich kariery piłkarskiej, rozegrały w barwach naszego klubu po około 300 meczy. W sezonie 2015/2016 zdobyły wraz z drużyną tytuł II-go Wicemistrza Polski oraz dwukrotnie III miejsce w rozgrywkach Pucharu Polski.

Na pamiątkę pięknych i wieloletnich karier piłkarskich, Prezesi naszego klubu w osobach Pana Jana Szupiny i Pana Tadeusza Bednarza przekazali okolicznościowe oficjalne pamiątki oraz serdeczne podziękowania za całokształt kariery.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wszystkiego najlepszego!

  

Komentarzy: 1


  • Wiking46 1 miesięcy temu

    Jakby nie było smutna uroczystość!..Dziękujemy za wszystko!!!