TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Przygotowania czas zacząć

13 / 07 / 2021Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 281

Kolejny sezon piłkarski zbliża się wielkimi krokami, więc przygotowania czas zacząć!!!


W sezonie 2021/2022 nasza drużyna seniorek, po zasłużonym awansie, będzie uczestniczyła w rozgrywkach III ligi kobiet.

Czas więc najwyższy zacząć mocne przygotowania przed pierwszym spotkaniem ligowym. Oprócz standardowych spokojnych treningów w celu utrzymania formy sportowej, w najbliższy weekend, nasze zawodniczki wyjeżdżają na obóz sportowy (17-24.07) do Czorsztyna, gdzie w Zajeździe Czorsztyńskim będą przygotowywać się do nadchodzącego sezonu. W obozie weźmie udział kilkanaście zawodniczek wraz ze sztabem szkoleniowym. W trakcie pobytu przewidziane są jedno lub dwa spotkania sparingowe, ale o szczegółach poinformujemy po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.

 

Komentarzy: 0