TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Turniej "Radość z futbolu"

21 / 12 / 2020Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 136

Dobrym występem zakończyły udział w tegorocznych turniejach młode zawodniczki Mitechu.W sobotę w hali sportowej w Łodygowicach brały udział w turnieju "Radość z Futbolu", który był współorganizowany przez projekt Żywiecczyzna 2020PLUS oraz Podokręg Żywiec ŚlZPN.
W turnieju rywalizowało 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej, a każda z drużyn otrzymała pamiątkowe medale oraz piłkę. W naszej grupie znalazły się: Beskid Gilowice, Bory Pietrzykowice oraz Magórka Czernichów. 
Tym razem szansę pokazania swoich umiejętności dostały dziewczynki, które ostatnio nie miały okazji gry w Sosnowcu. Zawodniczki miały do rozegrania 3 mecze po 25 minut. Każdy z nich był bardzo wyrównany, a dziewczynki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, mając na uwadze przede wszystkim dobrą zabawę :)

Mitech reprezentowały: Natalia Szczotka, Lidia Duraj, Aleksandra Bysko, Anna Duraj, Zofia Kąkol, Martyna Kliś, Aleksandra Kliś, Dominika Malina, Karolina Krysta, Blanka Rybarska, Emilia Śleziak, Emilia Kantyka, Magdalena Słowiok.
Bramki dla naszej drużyny zdobyły: Lidia Duraj i Aleksandra Bysko

Teraz przed naszymi zawodniczkami zasłużony świąteczny odpoczynek. Wracamy do treningów już w styczniu :)

Komentarzy: 0