TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Dwa oblicza wczorajszego spotkania

04 / 10 / 2020Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 293

Z piekła do nieba, tak można najlepiej określić wczorajsze spotkanie.


Obie drużyny po raz drugi spotkały się w obecnym sezonie, poprzednio w PP, a teraz w ramach IV ligi gr. śląskiej. W obu spotkaniach nasza drużyna odniosła zwycięstwo, lecz tak jak za pierwszym razem wynik był jednoznaczny na naszą korzyść, tak wczorajsze spotkanie wymagało znacznie więcej od naszych zawodniczek. 

Pierwsza połowa była dla nas mocnym wstrząsem, a przeciwniczki pokazały, że łatwo nie będzie - aplikując nam 4 bramki, tracąc tylko jedną. Druga połowa należała już zdecydowanie do nas, a nasze dziewczyny po dużej mobilizacji doprowadziły do zwycięstwa strzelając 4 bramki, ustalając wynik spotkania na 4:5.

UKKS Istebna vs TS Mitech Żywiec  4:5 (4:1)

Bramki: Wiśniewska x 4, Ponikwia

Skład: Hudecka, Waligóra, Szczotka, Kurowska, Lach (Biegun), Słowik, Chrzanowska, Wiśniewska, Wnuk, Sadurska, Ponikwia.

Komentarzy: 1


  • Wiking46 22 dni temu

    Wynik jak w meczu Szombierki-Legia 5:4,gdzie przegrywały 2:4(rok 1965)...Brawo Dziewczyny!