TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Grad bramek w pierwszej kolejce IV ligi

06 / 09 / 2020Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 344

W dniu dzisiejszym nasze zawodniczki rozegrały mecz pierwszej kolejki IV ligi sezony 2020/2021.


Gra w deszczowych warunkach nigdy nie należy do przyjemnych, ale w takich przyszło nam zagrać dzisiejsze spotkanie. Pogoda nie przeszkodziła też w zdobyciu 23 (!) bramek, co jest zasługą bardzo dobrej gry naszych zawodniczek. Przeciwniczkom również należą się gratulacje za wolę walki i grę do końca oraz zapisanie dwóch bramek na swoim koncie. A  dodatkowo, bramkarka LKS Bestwina zasługuje na brawa za wybronienie przynajmniej 10 sytuacji, które mogły powiększyć dorobek bramkowy TS Mitech.

TS Mitech Żywiec vs LKS Bestwina  23:2 (12:1)

Bramki: Patrycja Wiśniewska x 6, Marta Ponikwia x 6, Marta Talik x 4, Sandra Słowik x 3, Aleksandra Sadurska x 3, Katarzyna Wnuk..,

Skład: Katarzyna Hudecka, Bożena Kurowska, Sandra Słowik, Magdalena Szczotka, Magdalena Waligóra, Magdalena Chrzanowska, Katarzyna Wnuk, Aleksandra Sadurska, Marta Ponikwia, Patrycja Wiśniewska oraz Paulina Bogdał, Sylwia Lach.

Komentarzy: 1


  • Wiking 25 dni temu

    Gratuluję!!!Widać,że w tej lidze będą same sparingi.....?