TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Frekwencja wysoka, nowe twarze niebawem

09 / 01 / 2020Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 602

Piłkarki Mitechu zainicjowały przygotowania do rundy wiosennej Ekstraligi. Odbyło się to w cokolwiek dobrej atmosferze.


Szkoleniowca żywczanek Macieja Wejnera ucieszyła zwłaszcza wysoka frekwencja. W gronie trenujących zabrakło tylko Alicji Bijak i Aleksandry Drąg, lecz w obu przypadkach były to nieobecności usprawiedliwione. Premierowe zajęcia miały wybitnie wprowadzający charakter do bardziej wzmożonego wysiłku. Nie zabrakło więc rozbiegania, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz technicznych z piłką, na koniec przeprowadzona została typowa gierka.

Trener Mitechu zwraca uwagę na fakt przepracowania przez jego podopieczne wolnego od treningów okresu świąteczno-noworocznego. – Mam wrażenie że to, co zostało dziewczynom zalecone zrealizowały właściwie. Wygląda to nieźle, natomiast sporo pracy piłkarskiej, ale też motorycznej i siłowej przed nami. Będziemy dążyć do systematycznej poprawy – mówi nam Wejner.

Podczas kolejnych jednostek treningowych mają pojawić się już w Żywcu piłkarki, które mogą zimą wzmocnić reprezentanta Ekstraligi. W najbliższą niedzielę w Cygańskim Lesie Mitech zmierzy się kontrolnie z I-ligowym Rekordem. Z kolei w przyszłym tygodniu lub już podczas rozpoczynającego się 25 stycznia zgrupowania w Skotnikach wszystkie zawodniczki przejdą testy.

Źródło: SportoweBeskidy.pl

Komentarzy: 0