TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Krótkie podsumowanie po XI kolejkach TS Mitech Żywiec

20 / 11 / 2019Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 511

Nasza drużyna zakończyła rundę jesienną sezonu 2019/2020 lokując się na 10 pozycji.


Runda ta była dla nas rundą nieoczekiwanej gry w Ekstralidze, gdyż zostaliśmy dokooptowani w miejsce wycofanej z rozgrywek drużyny AZS Biała Podlaska. Decyzja zapadła w ostatniej chwili i nie mogła pozostać bez wpływu na jakość gry naszej drużyny w zakończonej rundzie jesiennej. Dodatkowo skrócony i przyspieszony okres przygotowawczy nie pozwolił na pełne wykorzystanie możliwości.

Pomimo to, z niektórym spostrzeżeniami pragniemy sie podzielić, przedstawiając pewne fakty w liczbach.

Naszą drużynę w rundzie jesiennej reprezentowało 19 zawodniczek. Ich udział (w minutach) przedstawia poniższe zestawienie:
 

ZawodniczkaIlość minut na boisku po XI kolejkach.
Patrycja Rżany990
Petra Zdechovanova990
Ewelina Prokop835

Patrycja Wiśniewska

830

Maja Stopka

805

Katarzyna Wnuk

750

Anna Maria Smidova

746

Alicja Bijak

720

Magdalena Matyja665
Aleksandra Komosa (Br)630
Renata WarunekPatrycja Biegun535
Patrycja Biegun527
Magdalena Chrzanowska489
Klaudia Łasicka455
Katarzyna Siejka (Br)360
Żaneta Zeman232
Weronika Smaza226
Aleksandra Drąg95
Zuzanna Seńkow20

Wynika z niego, że tylko dwie zawodniczki - Patrycja Rżany oraz Petra Zdechovanova rozegrały wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym.

We wszystkich spotkaniach, lecz nie w pełnym wymiarze czasu gry, występowały: Ewelina Prokop, Patrycja Wiśniewska, Alicja Bijak, Magdalena Chrzanowska, Renata Warunek oraz Weronika Smaza. Natomiast po jednej "nieobecności" zanotowały: Maja Stopka, Katarzyna Wnuk, Anna Maria Smidova oraz Magdalena Matyja.
Nasze bramkarki: Aleksandra Komosa oraz Katarzyna Siejka podzieliły się rozegranymi meczami w stosunku 7:4, przy czym każdy ich występ był w pełnym wymiarze czasowym.

Reasumując należy stwierdzić, ża nasza drużyna wzorem lat poprzednich ma stabilny skład, szczególnie wśród podstawowych zawodniczek. Inne wnioski i spostrzeżenia można odczytać z tabeli rundy jesiennej na naszej stronie -> TUTAJ oraz STATYSTYKACH SEZONU

Komentarzy: 0