TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Weekend wolny. Przygotowania pod beniaminków

02 / 09 / 2019Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 464

Bieżący weekend jest dla piłkarek Mitechu wolny od ligowej rywalizacji. Czas ten przebiega jednak intensywnie.


Na weekend nie zostały wprawdzie przewidziane przez szkoleniowca Piotra Kota jednostki treningowe, ale za to bardziej wzmożone niż standardowo będą szlify w tygodniu nadchodzącym. – Eliminowanie błędów indywidualnych, które pojawiają się jak na razie w każdym meczu w ważnych momentach, to dla nas obecnie absolutny priorytet – wyjaśnia trener żywczanek.

Pozytywnie przedstawia się tymczasem kadrowa sytuacja Mitechu. Do pełnił sił wracają zawodniczki borykające się z drobnymi urazami, na maksymalnych obrotach trenuje także Klaudia Łasicka, która w ostatnim spotkaniu ekstraligowym zaliczyła krótki debiut w barwach klubu z Żywca.

Pierwotny plan zakładał rozegranie w weekend gry kontrolnej, co ostatnie nie dojdzie do skutku. Najbliższą konfrontacją Mitechu będzie zatem wyjazdowe starcie z Rolnikiem Biedrzychowice. Po nim żywiecki zespół podejmie KKP Bydgoszcz, a więc kolejnego z beniaminków bieżących rozgrywek Ekstraligi. Oba mecze mają bardzo istotny ciężar gatunkowy, wszak konkurentki także z zerowym dorobkiem punktowym sąsiadują w tabeli z podopiecznymi trenera Kota.

Źródło: SportoweBeskidy.pl

Komentarzy: 1


  • Wiking46 6 miesięcy temu

    Czy brak rytmu meczowego i zintensyfikowane zajęcia pomogą w zdobyciu 6pkt w najbliższych meczach z Rolnikiem i Bydgoszczą,czas pokaże?....Miejmy nadzieję.....Wierzę w dziewczyny