TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Z obozem i pierwszym wzmocnieniem

28 / 06 / 2019Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 691

Bardzo obficie rysują się letnie przygotowania Mitechu Żywiec do gry w I lidze.


Przygotowania żywczanki zainicjują pod wodzą nowego szkoleniowca Piotra Kota we wtorek 9 lipca. W drugiej połowie miesiąca wyjadą na zgrupowanie, w Nowym Targu przebywać będą od 22 do 27 lipca. Latem Mitech rozegra również szereg gier kontrolnych, te jednak nie zostały na ten moment skonkretyzowane.

Pomimo spadku z Ekstraligi w klubie nie zapowiada się na rewolucję. Niemal wszystkie zawodniczki z dotychczasowej kadry wyraziły chęć dalszego reprezentowania żywieckich barw. – Nie brakuje piłkarek, które zgłaszają swój akces do gry w Mitechu, więc latem na pewno pojawi się sporo testowanych zawodniczek – dowiadujemy się w klubie.

Co ważne, w Mitechu jest już także pierwsza nowa twarz. To bramkarka Katarzyna Siejka, która ostatnio występowała w Polonii Poznań, a wcześniej m.in. w Górniku Łęczna i Motorze Lublin.

Źródło: SportoweBeskidy.pl

Komentarzy: 1


  • Wiking46 4 miesięcy temu

    Reminiscencje po sezonie...Chwała dziewczynom za walkę do końca:niestety porażka w Szczecinie zadecydowała...szkoda..Uważam,że kontuzja Pati była z jedną z najważniejszych przyczyn spadku,do tego doszła niespodziewana rezygnacja trenera,a także letnie transfery były iluzoryczne ilość nie dała jakości ubytków.....jedna była efemerydą,druga zaczęła grać tylko ogony,trzecia strzelała w dwójce,ale w jedynce słabo to wyszło,tylko czwartą można uznać za wzmocnienie...Cieszy za to optymizm Prezesa i deklaracje dziewczyn,a także ruchy kadrowe.Powodzenia