TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Sparingowy tercet przed ligą

30 / 01 / 2019Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 528

Piłkarki żywieckiego Mitechu wkraczają z wolna w decydującą fazę przygotowań do ligowej rywalizacji.


Nadchodzące dni okresu przygotowawczego będą wypełnione intensywnymi treningami, które przedzielą mecze kontrolne. Zwłaszcza te z rywalami szczebla I-ligowego będą miały swą wartość. – Zamierzamy przetestować pewne elementy taktyczne z myślą oczywiście o zbliżających się ekstraligowych bojach – przyznaje Ewelina Prokop, trener Mitechu.

I tak żywiecki zespół w niedzielę 3 lutego w samo południe zagra w Myślenicach z tutejszym I-ligowym Respektem. Na kolejny weekend zaplanowany został wymagający sparing „po sąsiedzku” z pretendującym do awansu do żeńskiej elity bielskim Rekordem. Już przed samą ligą piłkarki Mitechu sprawdzą się w Krakowie na tle podopiecznych Football Success Academy. – Taki dobór ostatniego przeciwnika nie jest przypadkowy. Chcemy podbudować morale drużyny przed inauguracją – zaznacza Prokop.

Źródło: SportoweBeskidy.pl

Foto: Michał Kubacki

Komentarzy: 2


  • Dramat!@#$ 6 miesięcy temu

    Jeśli morale drużyny buduje się w taki sposób...to świetlanej przyszłości zespołowi w takim składzie nie wróżę... a jeśli sama Trenerka w wypowiedzi (jeśli oczywiście ta wypowiedź nie została w jakiś sposób przekręcona) nie ma szacunku do przeciwnika, który jest wybranym przez nią sparingpartnerem (sic!) to tylko świadczy o tym, że skoro sami się w kobiecej piłce nie szanujemy to nikt nas nie będzie w męskiej pice szanował.

  • Foxy's Fans From Nowhere 7 miesięcy temu

    Dobrze, że gracie ten ostatni sparing. Może Stanka wreszcie trafi do bramki... Trzymamy kciuki!