TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Wyczekiwany powrót. Wzmocnienie w ofensywie

07 / 01 / 2019Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 416

W lipcu ubiegłego roku, w jednym z meczów przedsezonowych Mitechu, groźnie wyglądającej kontuzji nabawiła się Patrycja Wiśniewska. Zawodniczka, która piłkarską jesień opuściła, niebawem powróci na boisko.


To znakomita wiadomość dla drużyny prowadzonej przez Ewelinę Prokop, wszak jesienią Mitech miał spore trudności ze zdobywaniem goli. W 14 rozegranych meczach ligowych żywczanki zdołały ledwie 12-krotnie wpisać się na listę strzelczyń, co stanowi dorobek lepszy tylko od ekip z Wrocławia i Poznania.

O tym, że Patrycja Wiśniewska gole zdobywać potrafi nikogo przekonywać specjalnie nie trzeba. W Ekstralidze ma na koncie 26 bramek dla ekipy z Żywca, a poprzez już przeszło 100 występów na najwyższym poziomie w barwach Mitechu wydatnie pomaga zespołowi swoim doświadczeniem. – To dla nas bardzo ważna postać w ofensywie. Cieszymy się, że wraca do pełni sił – przyznaje Ewelina Prokop, nawiązując do pomyślnej rehabilitacji uszkodzonego ścięgna Achillesa w lewej nodze u niespełna 32-letniej zawodniczki.

Wiśniewska trenuje aktualnie indywidualnie. Do zespołu z Żywca dołączy jeszcze w styczniu, tuż po powrocie Mitechu z rozpoczętego dziś zgrupowania.

Źródło: SportoweBeskidy.pl

Komentarzy: 1


  • Wiking46 5 miesięcy temu

    Bardzo dobra wiadomość,...mam nadzieję,że w parze z Wnusią podniosą skuteczność.Ale Pati musi uważać na graniu na tych kontuzjogennych sztucznych trawach.Życzę udanego sezonu!!!