TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Trener zostaje

13 / 06 / 2018Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 480

Piłkarki Mitechu Żywiec przygotowania do nowego sezonu rozpoczną końcem czerwca. Ponownie głównodowodzącym będzie w roli trenera Robert Sołtysek.


Miniony sezon był dla żywieckiej drużyny względnie udany. Wprawdzie Mitech nie zdołał zakwalifikować się do grupy mistrzowskiej Ekstraligi, ale dolną część tabeli zwieńczył na samym jej szczycie. – Patrząc jeszcze na sezon wcześniejszy i dokonując porównania można być zadowolonym z bilansu punktowego. Natomiast na pewno nie było idealnie. Potraciliśmy trochę punktów w różnych okolicznościach, a to niedosyt pozostawiło, bo grupa mistrzowska była w naszym zasięgu. Co istotne, dziewczyny pokazały, że są ambitne i bardzo im zależy. Dobrze wróży to na przyszłość – ocenia rozgrywki sezonu 2017/2018 szkoleniowiec Mitechu Robert Sołtysek.

W drużynie z Żywca dojdzie w okresie między rozgrywkami do zmian personalnych i przebudowy kadry. Przesądzone jest już odejście Anny Zegan, Marii Mihaldovej oraz Angeliki Gębki. Na pokładzie pozostanie natomiast szkoleniowiec, kontynuując tym samym pracę z zespołem wykonywaną od półtora roku. – Na spotkaniu z władzami klubu zdecydowaliśmy o przedłużeniu współpracy. Rozmawialiśmy o najbliższych planach i celach, ale te szczegółowo będzie można przedstawić, gdy wyklaruje się kadra drużyny – komentuje Sołtysek.

Źródło: SportoweBeskidy.pl

Komentarzy: 2


  • Wiking46 9 miesięcy temu

    Kontakt nawiązany via Kara.Pozdrawiam

  • Admin TS Mitech 9 miesięcy temu

    Prośba do Wiking46 - bardzo proszę o kontakt mailowy z klubem: klub@tsmitech.pl lub telefoniczny (numery w zakładce kontakt).