TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Półmetek przygotowań do drugiej części sezonu

14 / 02 / 2018Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 552

Zwycięski sparing z mistrzem Słowacji - Partizanem Bardejov - to już półmetek okresu przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 i jednocześnie do początku jubileuszu XV-lecia Klubu TS Mitech Żywiec.


W chwili obecjnej pozostają nam do rozegrania dwa spotkania sparingowe z krajowymi rywalami. Najbliższy z nich odbedzie się 18.02.2018 (niedziela) o godzinie 14:00 w Ustroniu na boisku ze sztuczną murawą, a przeciwniczkami będzie zespół Rysy Bukowina Tatrzańska. Kolejny sparing zaplanowano na 24.02.2018 (sobota), rozegrany będzie w Katowicach z miejscowym GKS-em. Godzina spotkania jest jeszcze w trakcie ustalania. Taki jest plan, jednakże ze względu na powrót zimy, terminy mogą ulec zmianie, o czym na pewno poinformujemy na naszej stronie i FB.

Jak nas poinformował trener - Pan Robert Sołtysek - krystalizuje się również kadra osobowa naszej drużyny. Czy znajdą się w niej testowane zawodniczki? To rozstrzygnie się w najbliższych dniach po zakończeniu negocjacji z klubami, w których barwach występowały w obecnym sezonie w rundy jesiennej.

Dalsze informacje z przygotowań, będziemy publikować na naszej stronie i FB.

Komentarzy: 0