TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Drużyna w Dębicy

05 / 02 / 2018Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 572

W bieżącym tygodniu nasza drużyna będzie przebywać na zgrupowaniu w Dębicy.


Obóz szkoleniowy jest kontunuacją przygotowań do rundy wiosennej bieżącego sezonu.

Na obóz treningowy, nasz sztab szkoleniowy zabrał rekordową ilość zawodniczek - 26 kobiet, w tym dwie z nich, które jeszcze nie są definitywnie naszymi zawodniczkami i będą testowane w kolejnych sparingach.

W drodze na obóz, nasza kadra rozegrała sparing z Czarnymi w Sosnowcu. Mecz odbył się w trzech rundach. O ile w pierwszych dwóch mecz był w miarę wyrównany (wyniki: 2:1 i 1:0 dla Gospodarzy), o tyle w rundzie trzeciej, gdy na boisko weszły zawodniczki "zaplecza", wynik zatrzymał się na 3:0.

Z niecierpliwością oczekiwać będziemy kolejnych sparingów, które winny odpowiedzieć nam na pytanie, w jakiej dyspozycji nasza drużyna przystąpi do pozostałych spotkań sezonu 2017/2018.

Komentarzy: 1


  • Wiking46 11 miesięcy temu

    Sparing z Czarnymi wyjaśnił czym dysponuje Klub.Pierwszy skład,mimo braku Ochajo,Gumy i Ange wypadł w miarę przyzwoicie,rokując nadzieję....zawodniczki testowane nic nie wniosły i mogą być jedynie dalszym uzupełnieniem.....a przed zawodniczkami z dwójki to ogrom pracy,żeby grać w extralidze......daleka przyszłość.....Ola też potrzebuje zmienniczkę na poziomie do gry w jedynce......Mrożna pogoda nie pomaga dziewczynom na obozie,bardzo ważne nie złapać przeziębień....