TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Pierwsze informacje ws XV-lecia naszego Klubu

24 / 01 / 2018Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 606

Miło nam zakomunikować, że już prawie wszystkie sprawy związane z jubileuszem XV-lecia Klubu TS Mitech Żywiec zostały uzgodnione.


Najważniejsza z nich to fakt, iż nasza klubowa uroczystość została włączona w centralne obchody 750-lecia powstania miasta Żywca.

Same uroczystości klubowe zostaną zorganizowane w czerwcu br., tuż po zakończeniu obecnego sezonu 2017/2018, który jest już dziewiątym z rzędu (bez przerwy) na najwyższym ekstraligowym szczeblu rozgrywek piłki nożnej kobiet.
Największym dotychczasowym osiągnięciem naszej drużyny, było zdobycie II V-ce mistrzostwa ekstraligi w sezonie 2015/2016. Ponadto dwukrotnie we wcześniejszych sezonach nasza drużyna "ocierała" się o podium bedąc na 4 miejscu w sezonach 2014/2015 oraz 2013/2014, sezon 2012/2013 również był bardzo dobry, w którym uplasowaliśmy się na V miejscu.

Więcej szczegółów sympatycy naszego Klubu i zainteresowani znajdą w folderach i okolicznościowych publikacjach, które będą się pojawiać sukcesywnie w najbliższym czasie. Pierwszym sygnałem jest kalendarz na rok 2018 w wydaniu jubileuszowym, o którym już pisaliśmy wcześniej.

O następnych materiałach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie klubowej i profilu FB.

Zarząd Klubu
TS Mitech Żywiec

Komentarzy: 0