Bill Shankly

Aktualności

W osłabieniu na outsidera

23 / 10 / 2015Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 1353

Tempo ekstraligowych meczów piłkarek Mitechu jest w październiku wyjątkowo szybkie. W sobotę żywczanki powalczą o kolejne punkty.

Pierwotnie w połowie września o punkty miały rywalizować zespoły Mitechu Żywiec i Olimpii Szczecin. Z racji terminu reprezentacyjnego mecze 6. kolejki przełożono, tę z udziałem zespołu z Żywca na sobotę 24 października. Wprawdzie to również czas meczów kadr narodowych, ale obie zainteresowane ekipy żadnej reprezentantki Polski w swoim składzie.

Powyższe nie oznacza jednak, że podopieczne Beaty Kuty zagrają w składzie optymalnym. Zabraknie Lucie Suskovej. Słowaczka wraz z koleżankami z kadry będzie przygotowywać się do konfrontacji z Mołdawią, a dziś rozegrała 82. minuty przeciwko Polkom (zwycięstwo biało-czerwonych 2:0).

Do starcia Mitechu z ostatnią w tabeli Ekstraligi Olimpią wrócimy jutro na naszych łamach.

Źródło: SportoweBeskidy.pl