TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH

Rozgrywki SENIOREK Sezon 2021/2022

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 Ślęza Wrocław 20 57 19 - 0 - 1 109 - 13
2 KKS Czarni II Sosnowiec 20 54 18 - 0 - 2 133 - 10
3 Unia Opole 20 39 13 - 0 - 7 79 - 44
4 TS Mitech Żywiec 20 39 13 - 0 - 7 71 - 46
5 KKS Zabrze 20 32 10 - 2 - 8 54 - 62
6 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 20 31 10 - 1 - 9 42 - 66
7 Polonia Świdnica 20 25 8 - 1 - 11 41 - 70
8 Chrobry Głogów 20 23 7 - 2 - 11 37 - 55
9 KKS Polonia Tychy 20 13 4 - 1 - 15 29 - 100
10 Promień Żary 20 9 3 - 0 - 17 16 - 60
11 ULKS Bogdańczowice 20 4 1 - 1 - 18 24 - 109


Kolejka 1
28 / 08 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 9:0 Polonia Świdnica
29 / 08 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy 0:13 KKS Czarni II Sosnowiec
29 / 08 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 3:4 Promień Żary
29 / 08 / 2021 — 12:00   Unia Opole 4:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
14 / 11 / 2021 — 11:00   Chrobry Głogów 0:4 Ślęza Wrocław

Kolejka 2
05 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 6:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
05 / 09 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 11:0 KKS Zabrze
05 / 09 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 3:1 Chrobry Głogów
05 / 09 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 2:3 KKS Polonia Tychy
05 / 09 / 2021 — 16:00   szczegóły meczu Promień Żary 1:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 3
11 / 09 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 5:1 KKS Polonia Tychy
12 / 09 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 0:12 KKS Czarni II Sosnowiec
12 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 4:0 Promień Żary
12 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 2:2 Polonia Świdnica
12 / 09 / 2021 — 12:00   Unia Opole 0:6 Ślęza Wrocław

Kolejka 4
19 / 09 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 6:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
19 / 09 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 2:1 Unia Opole
19 / 09 / 2021 — 12:00   Promień Żary 2:3 KKS Zabrze
19 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 4:3 KKS Polonia Tychy
19 / 09 / 2021 — 17:00   szczegóły meczu ULKS Bogdańczowice 1:4 TS Mitech Żywiec

Kolejka 5
25 / 09 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:3 KKS Czarni II Sosnowiec
26 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 3:0 ULKS Bogdańczowice
26 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 10:0 KKS Polonia Tychy
26 / 09 / 2021 — 12:00   Unia Opole 6:1 Promień Żary
26 / 09 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 2:1 Polonia Świdnica

Kolejka 6
02 / 10 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:1 Chrobry Głogów
03 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 6:0 Ślęza Wrocław
03 / 10 / 2021 — 12:00   Promień Żary 1:2 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
03 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy 0:4 Unia Opole
03 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 2:7 KKS Zabrze

Kolejka 7
10 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 1:5 KKS Czarni II Sosnowiec
10 / 10 / 2021 — 12:00   Unia Opole 10:0 ULKS Bogdańczowice
10 / 10 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:1 KKS Polonia Tychy
10 / 10 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 10:0 Polonia Świdnica
10 / 10 / 2021 — 13:00   szczegóły meczu KKS Zabrze 2:1 TS Mitech Żywiec

Kolejka 8
16 / 10 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:3 Unia Opole
17 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 11:0 Polonia Świdnica
17 / 10 / 2021 — 12:00   Promień Żary 1:3 Ślęza Wrocław
17 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 3:3 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
17 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 1:2 KKS Zabrze

Kolejka 9
24 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 1:6 KKS Czarni II Sosnowiec
24 / 10 / 2021 — 12:00   Unia Opole 6:0 Chrobry Głogów
24 / 10 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 7:0 KKS Polonia Tychy
24 / 10 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 1:3 Promień Żary
24 / 10 / 2021 — 15:00   szczegóły meczu TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 1:5 TS Mitech Żywiec

Kolejka 10
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 5:0 Promień Żary
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy 1:5 Polonia Świdnica
31 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 0:3 Ślęza Wrocław
31 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 3:4 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 1:5 Unia Opole

Kolejka 11
06 / 11 / 2021 — 16:30   szczegóły meczu Ślęza Wrocław 8:2 TS Mitech Żywiec
07 / 11 / 2021 — 12:00   Unia Opole 0:5 KKS Czarni II Sosnowiec
07 / 11 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 4:1 KKS Zabrze
07 / 11 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 4:0 ULKS Bogdańczowice
07 / 11 / 2021 — 12:00   Promień Żary 3:0 KKS Polonia Tychy

Kolejka 12
02 / 04 / 2022 — 00:00   KKS Czarni II Sosnowiec 8:0 KKS Polonia Tychy
02 / 04 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu Promień Żary 0:3 ULKS Bogdańczowice
02 / 04 / 2022 — 00:00   Ślęza Wrocław 5:0 Chrobry Głogów
02 / 04 / 2022 — 00:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:3 Unia Opole
02 / 04 / 2022 — 16:00   szczegóły meczu Polonia Świdnica 3:5 TS Mitech Żywiec

Kolejka 13
09 / 04 / 2022 — 00:00   KKS Polonia Tychy 5:0 ULKS Bogdańczowice
09 / 04 / 2022 — 00:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:6 KKS Czarni II Sosnowiec
09 / 04 / 2022 — 00:00   KKS Zabrze 0:4 Ślęza Wrocław
09 / 04 / 2022 — 00:00   Chrobry Głogów 3:0 Polonia Świdnica
09 / 04 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:0 Promień Żary

Kolejka 14
23 / 04 / 2022 — 00:00   KKS Czarni II Sosnowiec 12:0 ULKS Bogdańczowice
23 / 04 / 2022 — 00:00   Promień Żary 0:3 Chrobry Głogów
23 / 04 / 2022 — 00:00   Polonia Świdnica 2:0 KKS Zabrze
23 / 04 / 2022 — 00:00   Ślęza Wrocław 9:1 Unia Opole
24 / 04 / 2022 — 15:00   szczegóły meczu KKS Polonia Tychy 1:8 TS Mitech Żywiec

Kolejka 15
30 / 04 / 2022 — 00:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 0:9 Ślęza Wrocław
30 / 04 / 2022 — 00:00   Unia Opole 7:0 Polonia Świdnica
30 / 04 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu KKS Zabrze 3:0 Promień Żary
30 / 04 / 2022 — 14:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 5:2 ULKS Bogdańczowice
01 / 05 / 2022 — 00:00   KKS Polonia Tychy 3:3 Chrobry Głogów

Kolejka 16
07 / 05 / 2022 — 00:00   ULKS Bogdańczowice 1:3 Chrobry Głogów
07 / 05 / 2022 — 00:00   KKS Polonia Tychy 4:7 KKS Zabrze
07 / 05 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu Promień Żary 0:3 Unia Opole
07 / 05 / 2022 — 00:00   Polonia Świdnica 3:4 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
08 / 05 / 2022 — 15:00   szczegóły meczu KKS Czarni II Sosnowiec 4:0 TS Mitech Żywiec

Kolejka 17
14 / 05 / 2022 — 00:00   Ślęza Wrocław 2:0 KKS Czarni II Sosnowiec
14 / 05 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 Promień Żary
14 / 05 / 2022 — 00:00   Unia Opole 8:1 KKS Polonia Tychy
15 / 05 / 2022 — 14:30   szczegóły meczu Chrobry Głogów 3:1 TS Mitech Żywiec
05 / 06 / 2022 — 15:00   KKS Zabrze 8:2 ULKS Bogdańczowice

Kolejka 18
21 / 05 / 2022 — 00:00   KKS Czarni II Sosnowiec 6:0 Chrobry Głogów
21 / 05 / 2022 — 00:00   ULKS Bogdańczowice 1:7 Unia Opole
21 / 05 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu KKS Polonia Tychy 3:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
21 / 05 / 2022 — 00:00   Polonia Świdnica 0:5 Ślęza Wrocław
21 / 05 / 2022 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:2 KKS Zabrze

Kolejka 19
10 / 04 / 2022 — 12:00   szczegóły meczu Unia Opole 5:3 TS Mitech Żywiec
28 / 05 / 2022 — 00:00   Polonia Świdnica 2:4 KKS Czarni II Sosnowiec
28 / 05 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu Ślęza Wrocław 3:0 Promień Żary
28 / 05 / 2022 — 00:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 7:2 ULKS Bogdańczowice
28 / 05 / 2022 — 00:00   KKS Zabrze 0:0 Chrobry Głogów

Kolejka 20
04 / 06 / 2022 — 00:00   KKS Czarni II Sosnowiec 10:0 KKS Zabrze
04 / 06 / 2022 — 00:00   Chrobry Głogów 1:5 Unia Opole
04 / 06 / 2022 — 00:00   KKS Polonia Tychy 0:6 Ślęza Wrocław
04 / 06 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu Promień Żary 0:3 Polonia Świdnica
04 / 06 / 2022 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

Kolejka 21
11 / 06 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu Promień Żary 0:3 KKS Czarni II Sosnowiec
11 / 06 / 2022 — 00:00   Polonia Świdnica 4:0 KKS Polonia Tychy
11 / 06 / 2022 — 00:00   szczegóły meczu Ślęza Wrocław 3:0 ULKS Bogdańczowice
11 / 06 / 2022 — 00:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 4:3 Chrobry Głogów
11 / 06 / 2022 — 00:00   Unia Opole 1:2 KKS Zabrze

Kolejka 22
18 / 06 / 2022 — 18:00   KKS Czarni II Sosnowiec 8:0 Unia Opole
18 / 06 / 2022 — 18:00   KKS Zabrze 3:4 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
18 / 06 / 2022 — 18:00   TS Mitech Żywiec 2:5 Ślęza Wrocław
18 / 06 / 2022 — 18:00   ULKS Bogdańczowice 2:6 Polonia Świdnica
18 / 06 / 2022 — 18:00   KKS Polonia Tychy 3:0 Promień Żary