TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

2 zwycięstwa, 6 punktów, 21 goli

06 / 11 / 2023Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 290

Takie liczby podsumowują weekendowe spotkania.


W sobotę obie nasze najmłodsze drużyny rozegrały swoje ligowe spotkania. W obu przypadkach zwycięstwa naszych drużyn przyniosły komplet punktów i grad bramek.

Młodziczki rogrywały swój ostatni mecz tej rundy na wyjeździe w Rybniku z drużyną ROW Rybnik. W naszej drużynie pierwsze kilkadzisiąt minut grały zawodniczki, które niedawno dołączyły do naszej drużyny. Oczywiście, grały one już wcześniej, ale wspierane doświadczonymi koleżankami. Tym razem przyszedł czas na grę bez takiego wsparcia, i tym samym dziewczyny musiały same układać grę, co z pewnością przyniosło im sporo doświadczenia. Od pierwszych minut miejscowe narzuciły swój styl gry, a w naszej drużynie było widać nerwowość i mniejszą pewność siebie. Z czasem jednak, praca wykonywana na treningach, przyniosła właściwe rezultaty. Stres opadał, a spokój dawał pewność siebie. Już w 25. mincie i nastąpiło otwarcie spotkania, a nasze dziewczyny pewnie kontrolowały przebieg spotkania, mimo kilku naszych błędów, które gospodarze wykorzystali, wynik spotkania to 2:5 dla TS Mitech Żywiec.

Po meczu trener powiedział: 
"Chciałbym podziękować wszystkim zawodniczkom grającym w całej rundzie za ciężka pracę na treningach, a na meczach serce zostawione na murawie. 
Rodzicom za wspieranie i gorący doping niezależnie od wyniku.
Dziekuje Panu Prezesowi i wszystkim osobom, które wkładają dużo zaangarzowania i ciężkiej pracy, byśmy mogli robić co kochamy, a kochamy grać w piłkę i promować kobiecą jej stronę, o której się tak bardzo mało mówi, a niejeden chłopak może pozazdrościć dziewczynkom walki zaangażowania pomysłu na grę.
Jeszcze raz dziękuję i pamiętajmy, nie zatrzymujemy się, pracujemy ciężko dalej i walczymy o swoje !!!

ROW Rybnik vs TS Mitech Żywiec 2:5


Juniorki Młodsze natomiast zagrały swoje sptokanie u siebie. Również nie dając szans rywalkom z Jastrzębia Zdroju. Pewne prowadzenie z pierwszej połowy zostało utrzymane do końca meczu. Gratulujemy zwycięstwa!

TS Mitech Żywiec vs UKS Akademia Piłkarska SJZ Jastrzębie Zdrój 9:5 (4:2)

1:0 Aleksandra Bysko (6')
1:1 Zuzanna Kocztorz (12')
2:1 Emilia Biela (15')
3:1 Emilia Biela (22')
4:1 Aleksandra Bysko (37')
4:2 Kamila Hajok (45')
5:2 Aleksandra Bysko (49')
6:2 Aleksandra Bysko (52')
6:3 Paulina Radziszewska (64')
7:3 Natalia Somerlik (66')
7:4 Kamila Hajok (69')
7:5 Paulina Radziszewska (79')
8:5 Emilia Biela (82')
9:5 Emilia Biela (85')

Skład: Olimpia Ratajska, Wiktoria Bułka, Magdalena Giewont, Aleksandra Bysko, Emilia Biela, Natalia Somerlik, Julia Wędzel, Agnieszka Pawlus, Emlika Kantyka, Lidia Duraj, Natalia Szczotka, Wiktoria Kocoń, Kamila Stuchlik, Zofia Kąkol, Natalia Mizia.

Komentarzy: 1


  • Wiking46 25 dni temu

    Brak składu i strzelczyń bramek meczu z ROWem w Rybniku!!!!!