TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

22 gole, 6 punktów

14 / 09 / 2023Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 289

Bardzo dobre popołudnie dla naszych dziewczyn.


Dwie nasze drużyny rozgrywały wczoraj swoje ligowe spotkania, w których strzeliły łącznie 22 bramki, tracąc tylko 3. Oczywiście taki bilans dał nam pewne dwa zwycięstwa i 6 punktów.

Środowe popołudnie zaczynały nasze najmłodsze zawodniczki. Początek był lekko nerwowy, gdyż przyjezdni mieli lekkie opóźnienie, ale ostatecznie udało się rozegrać mecz bez problemów. Od samego początku nasze zawodniczki przeważały w tym spotkaniu. Wybiegły na murawę skoncentrowane i głodne gry, co zdecydowanie przełożyło się na wynik końcowy. Należy też uznać, że przyjezdne również stwarzały dogodne sytuacja bramkowe, ale ostatecznie musiały uznać wyższość naszych dziewczyn.

TS Mitech Żywiec vs Diamond Academy Rogoźniki  11:2

Bramki:
Izabela Najzer x 3
Helena Figura x 3
Anna Duraj x 2
Maria Mrowiec x 2
Milena Waligóra x 1

Sklad: Natalia Mrózek, Helena Figura, Amelia Żyrek, Maja Antolak, Oliwia Ziółkowska, Anna Duraj, Milena Waligóra, Maria Mrowiec, Izabela Najzer, Emilia Śleziak, Amelia Morzy, Nadia Kopeć, Lena Kalemba, Anna Kurek.


Po meczu młodziczek do swojego spotkania przystąpiły Juniorki Młodsze U16. Spotkanie miało podobny przebieg i wynik. Nasze dziewczyny miały od początku kontrolę nad spotkaniem, ale z pewnością nie można odmówić dziewczynom z Rogoźników zaangażowania, ale z wielu akcji tylko raz pokonały naszą bramkarkę. Ostateczny wynik przyniósł nam kolejne cenne 3 punkty.

TS Mitech Żywiec vs Diamond Academy Rogoźniki 11:1

Bramki:
Aleksandra Bysko x 3
Emilia Biela x 7
Julia Wędzel x 1

Komentarzy: 0