Pewne 3 punkty seniorek /GALERIA/

29 / 05 / 2023Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 310

Niedzielne spotkanie wyjazdowe przyniosło nam kolejne duże punkty.

Nasze seniorki nie dały szans przeciwniczkom z Opola, pewnie wygrywając spotkanie. Do przerwy wynik wskazywał 0:1 po samobójczej bramce gospodarzy, a i gra była wyrównana. W drugiej odsłonie jednak, nasze zawodniczki zdecydowanie przyspieszyły grę, co dało efekt już w 47. minucie, kiedy to Patrycja Wiśniewska umieściła piłkę w bramce przeciwniczek. Kolejne akcje, kolejne strzały przyniosły kolejne trafienie, tym razem w 60' na listę strzelców wpisała się Nikola Gacek, a 7 minut później Julia Sopiak ustaliła wynik spotkania.

KS Unia Opole vs TS MITECH Żywiec  0:4 (0:1)