TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Remis w Żywcu

04 / 10 / 2022Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 601

Przed pierwszym gwizdkiem, Prezes Żywieckiego Podokręgu Piłki Nożnej - Pan Dariusz Mrowiec - wręczył naszym zawodniczkom pamiątkowy dyplom i komplet piłek za wygranie IV ligi w zeszłym sezonie rozgrywek. Dziękujemy i bardzo się cieszymy, gdyż piłek nigdy za wiele.


Po krótkiej uroczystości, mogliśmy rozpocząć zmagania na boisku. Od samego początku wiedzieliśmy, że mecz nie będzie należał do najłatwiejszych, mając oczywiście na uwadze panujące warunki i przeciwnika oczywiście.

Już w pierwszych minutach obie drużyny mogły cieszyć się prowadzeniem, stwarzając sobie bramkowe sytuacje, lecz brakowało ostatniego przyłożenia. W 24 minucie  goście wyszli na prowadzenie, i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po przerwie, nasze zawodniczki nie zamierzały łatwo sprzedać skóry i to one były dominującą drużyną. W 52 minucie Natalia Somerlik wykorzystała zamieszanie w polu karnym i doprowadziła do wyrównania. Goście również budowali ciekawe sytuacje, lecz Karolina Krysta skutecznie utrudniała ich wykończenie, naprzemiennie  z Natalią Mrózek, która wykazywała się świetnym instynktem bramkarskim.
W 70 minucie, po indywidualnej akcji Natalia Somerlik po raz drugi wpisuje się na listę strzelców. Niestety, w 75 minucie goście doprowadzają do wyrównania.
Spotkanie kończy się wynikiem 2:2. Wyrazy uznania dla każdej ze stron za walkę do ostatniego gwizdka, starając się przenieść szalę zwycięstwa na swoją stronę.

TS Mitech Żywiec vs KS Góral 1956 Żywiec  2:2

Bramki: Natalia Somerlik x 2

Skład: Lidia Duraj, Natalia Mrózek, Natalia Szczotka, Emilka Śleziak, Anna Bury, Magdalena Słowiak, Aleksandra Bysko, Natalia Somerlik, Julia Wędzel, Magdalena Giewont, Emilia Kantyka, Karolina Krysta, Anna Duraj, Wiktoria Bułka, Emilia Biela.

Komentarzy: 0