TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2016/2017

Grupa mistrzowska
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 KKPK Medyk Konin 27 77 25 - 2 - 0 138 - 15
2 GKS Górnik Łęczna 27 68 22 - 3 - 2 83 - 21
3 AZS PWSZ Wałbrzych 27 45 13 - 6 - 8 46 - 36
4 KKS Czarni Sosnowiec 27 42 12 - 6 - 9 47 - 36
5 UKS SMS Łódź 27 39 11 - 6 - 10 45 - 50
6 KS AZS Wrocław 28 32 9 - 5 - 14 48 - 51
Grupa spadkowa
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 MKS Olimpia Szczecin 27 35 10 - 5 - 12 49 - 57
2 KS AZS UJ Kraków 26 31 9 - 4 - 13 33 - 59
3 TS Mitech Żywiec 27 25 7 - 4 - 16 33 - 70
4 KS GOSiRKi Piaseczno 27 23 7 - 3 - 17 29 - 72
5 AZS PSW Biała Podlaska 27 22 6 - 4 - 17 23 - 52
6 KS Sztorm AWFiS Gdańsk 27 20 6 - 2 - 19 26 - 81

  • GKS Górnik Łęczna został ukarany odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • KS GOSiRki Piaseczno zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Kolejka 1
06 / 08 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:0 KS GOSiRKi Piaseczno
06 / 08 / 2016 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 2:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
06 / 08 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 5:0 AZS PSW Biała Podlaska
06 / 08 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:3 GKS Górnik Łęczna
06 / 08 / 2016 — 11:00   UKS SMS Łódź 2:3 AZS PWSZ Wałbrzych
06 / 08 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:1 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 2
13 / 08 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:4 MKS Olimpia Szczecin
13 / 08 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 4:0 TS Mitech Żywiec
13 / 08 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 4:1 UKS SMS Łódź
13 / 08 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
13 / 08 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:4 KKPK Medyk Konin
13 / 08 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:3 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 3
20 / 08 / 2016 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:1 KS GOSiRKi Piaseczno
20 / 08 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 8:0 KS AZS Wrocław
20 / 08 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 6:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
20 / 08 / 2016 — 11:00   UKS SMS Łódź 4:0 AZS PSW Biała Podlaska
20 / 08 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:3 GKS Górnik Łęczna
20 / 08 / 2016 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 4
28 / 08 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:3 AZS PWSZ Wałbrzych
28 / 08 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 4:0 MKS Olimpia Szczecin
28 / 08 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu AZS PSW Biała Podlaska 1:3 TS Mitech Żywiec
28 / 08 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1:3 UKS SMS Łódź
28 / 08 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:5 KKS Czarni Sosnowiec
28 / 08 / 2016 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:12 KKPK Medyk Konin

Kolejka 5
04 / 09 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 8:0 KS GOSiRKi Piaseczno
04 / 09 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 KS AZS UJ Kraków
04 / 09 / 2016 — 11:00   UKS SMS Łódź 2:0 KS AZS Wrocław
04 / 09 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
04 / 09 / 2016 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:2 AZS PSW Biała Podlaska
04 / 09 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:4 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 6
24 / 09 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:5 GKS Górnik Łęczna
24 / 09 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:3 AZS PWSZ Wałbrzych
24 / 09 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 2:3 MKS Olimpia Szczecin
24 / 09 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu KS AZS Wrocław 4:1 TS Mitech Żywiec
24 / 09 / 2016 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 1:1 UKS SMS Łódź
24 / 09 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:1 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 7
28 / 09 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:0 KS GOSiRKi Piaseczno
28 / 09 / 2016 — 11:00   UKS SMS Łódź 1:7 KKPK Medyk Konin
28 / 09 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:0 KS AZS UJ Kraków
28 / 09 / 2016 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 5:5 KS AZS Wrocław
28 / 09 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:3 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
28 / 09 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 2:0 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 8
02 / 10 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 2:1 AZS PSW Biała Podlaska
02 / 10 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:4 GKS Górnik Łęczna
02 / 10 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:3 AZS PWSZ Wałbrzych
02 / 10 / 2016 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:1 MKS Olimpia Szczecin
02 / 10 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:0 TS Mitech Żywiec
02 / 10 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:1 UKS SMS Łódź

Kolejka 9
08 / 10 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu KKS Czarni Sosnowiec 4:1 TS Mitech Żywiec
09 / 10 / 2016 — 11:00   UKS SMS Łódź 7:1 KS GOSiRKi Piaseczno
09 / 10 / 2016 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:6 KKPK Medyk Konin
09 / 10 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:1 KS AZS UJ Kraków
09 / 10 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 3:1 KS AZS Wrocław
09 / 10 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:2 KS Sztorm AWFiS Gdańsk

Kolejka 10
16 / 10 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 2:2 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
16 / 10 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:0 AZS PSW Biała Podlaska
16 / 10 / 2016 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:4 GKS Górnik Łęczna
16 / 10 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:1 AZS PWSZ Wałbrzych
16 / 10 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:0 MKS Olimpia Szczecin
16 / 10 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu UKS SMS Łódź 1:0 TS Mitech Żywiec

Kolejka 11
30 / 10 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:1 KS GOSiRKi Piaseczno
30 / 10 / 2016 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:2 UKS SMS Łódź
30 / 10 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:1 KKS Czarni Sosnowiec
30 / 10 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 0:3 KKPK Medyk Konin
30 / 10 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:1 KS AZS UJ Kraków
30 / 10 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:8 KS AZS Wrocław

Kolejka 12
05 / 11 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 2:1 KS AZS Wrocław
05 / 11 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:3 KS AZS UJ Kraków
05 / 11 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:7 KKPK Medyk Konin
05 / 11 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 4:2 KKS Czarni Sosnowiec
05 / 11 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UKS SMS Łódź
05 / 11 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu MKS Olimpia Szczecin 2:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 13
13 / 11 / 2016 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 3:2 KS GOSiRKi Piaseczno
13 / 11 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:5 AZS PWSZ Wałbrzych
13 / 11 / 2016 — 11:00   UKS SMS Łódź 1:6 GKS Górnik Łęczna
13 / 11 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 3:2 AZS PSW Biała Podlaska
13 / 11 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 14:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
13 / 11 / 2016 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:6 KS AZS Wrocław

Kolejka 14
19 / 11 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu GKS Górnik Łęczna 5:0 TS Mitech Żywiec
20 / 11 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 2:0 KS AZS UJ Kraków
20 / 11 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:2 KKPK Medyk Konin
20 / 11 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:3 KKS Czarni Sosnowiec
20 / 11 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 UKS SMS Łódź
20 / 11 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 4:0 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 15
11 / 03 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 KS GOSiRKi Piaseczno
11 / 03 / 2017 — 13:00   MKS Olimpia Szczecin 2:4 GKS Górnik Łęczna
11 / 03 / 2017 — 13:00   TS Mitech Żywiec 0:2 AZS PSW Biała Podlaska
11 / 03 / 2017 — 13:00   UKS SMS Łódź 0:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
11 / 03 / 2017 — 13:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:0 KS AZS Wrocław
11 / 03 / 2017 — 13:00   KKPK Medyk Konin 4:1 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 16
19 / 04 / 2017 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:5 KKPK Medyk Konin
19 / 04 / 2017 — 13:00   KS AZS UJ Kraków 3:2 KKS Czarni Sosnowiec
19 / 04 / 2017 — 13:00   KS AZS Wrocław 0:0 UKS SMS Łódź
19 / 04 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu KS Sztorm AWFiS Gdańsk 3:1 TS Mitech Żywiec
19 / 04 / 2017 — 13:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:0 MKS Olimpia Szczecin
19 / 04 / 2017 — 13:00   GKS Górnik Łęczna 2:1 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 17
18 / 03 / 2017 — 13:00   GKS Górnik Łęczna 4:0 KS GOSiRKi Piaseczno
18 / 03 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:1 AZS PSW Biała Podlaska
18 / 03 / 2017 — 13:00   MKS Olimpia Szczecin 3:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
18 / 03 / 2017 — 13:00   UKS SMS Łódź 4:0 KS AZS UJ Kraków
18 / 03 / 2017 — 13:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:5 KKPK Medyk Konin
19 / 03 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:4 KS AZS Wrocław

Kolejka 18
25 / 03 / 2017 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 0:3 KKS Czarni Sosnowiec
25 / 03 / 2017 — 13:00   KKPK Medyk Konin 3:0 UKS SMS Łódź
25 / 03 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu KS AZS UJ Kraków 1:1 TS Mitech Żywiec
25 / 03 / 2017 — 13:00   KS AZS Wrocław 4:0 MKS Olimpia Szczecin
25 / 03 / 2017 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1:2 AZS PWSZ Wałbrzych
25 / 03 / 2017 — 13:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:2 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 19
29 / 03 / 2017 — 13:00   MKS Olimpia Szczecin 0:0 KS AZS UJ Kraków
29 / 03 / 2017 — 13:00   GKS Górnik Łęczna 2:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
29 / 03 / 2017 — 13:00   UKS SMS Łódź 2:1 KKS Czarni Sosnowiec
29 / 03 / 2017 — 13:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:1 KS GOSiRKi Piaseczno
29 / 03 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:0 KS AZS Wrocław
29 / 03 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:4 KKPK Medyk Konin

Kolejka 20
01 / 04 / 2017 — 13:00   KS AZS Wrocław 2:4 GKS Górnik Łęczna
01 / 04 / 2017 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1:0 AZS PSW Biała Podlaska
01 / 04 / 2017 — 13:00   KKPK Medyk Konin 5:0 MKS Olimpia Szczecin
01 / 04 / 2017 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 2:1 UKS SMS Łódź
01 / 04 / 2017 — 13:00   KS AZS UJ Kraków 0:2 AZS PWSZ Wałbrzych
01 / 04 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:0 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 21
13 / 04 / 2017 — 13:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:1 KS AZS Wrocław
13 / 04 / 2017 — 13:00   GKS Górnik Łęczna 4:1 KS AZS UJ Kraków
13 / 04 / 2017 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 3:1 KS GOSiRKi Piaseczno
13 / 04 / 2017 — 13:00   MKS Olimpia Szczecin 3:0 KKS Czarni Sosnowiec
13 / 04 / 2017 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:5 KKPK Medyk Konin
13 / 04 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:4 UKS SMS Łódź

Kolejka 22
23 / 04 / 2017 — 13:00   UKS SMS Łódź 5:2 MKS Olimpia Szczecin
23 / 04 / 2017 — 13:00   KS AZS Wrocław 2:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
23 / 04 / 2017 — 13:00   KKPK Medyk Konin 2:2 GKS Górnik Łęczna
23 / 04 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu KS GOSiRKi Piaseczno 1:2 TS Mitech Żywiec
23 / 04 / 2017 — 13:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:2 AZS PWSZ Wałbrzych
23 / 04 / 2017 — 13:00   KS AZS UJ Kraków 5:1 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 23 - finałowa
03 / 05 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:4 KS AZS UJ Kraków
03 / 05 / 2017 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:3 KKPK Medyk Konin
03 / 05 / 2017 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
03 / 05 / 2017 — 11:30   GKS Górnik Łęczna 4:0 UKS SMS Łódź
03 / 05 / 2017 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:2 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
03 / 05 / 2017 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 0:3 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 24 - finałowa
07 / 05 / 2017 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 4:0 AZS PSW Biała Podlaska
07 / 05 / 2017 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:1 KKS Czarni Sosnowiec
07 / 05 / 2017 — 12:00   KKPK Medyk Konin 5:0 AZS PWSZ Wałbrzych
07 / 05 / 2017 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:2 GKS Górnik Łęczna
07 / 05 / 2017 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 3:2 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
07 / 05 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu KS GOSiRKi Piaseczno 4:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 25 - finałowa
13 / 05 / 2017 — 11:00   TS Mitech Żywiec 0:0 AZS PSW Biała Podlaska
13 / 05 / 2017 — 12:00   UKS SMS Łódź 1:1 KS AZS Wrocław
13 / 05 / 2017 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 1:1 AZS PWSZ Wałbrzych
13 / 05 / 2017 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:1 KKPK Medyk Konin
13 / 05 / 2017 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 2:1 KS GOSiRKi Piaseczno
13 / 05 / 2017 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:3 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 26 - finałowa
21 / 05 / 2017 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 2:2 KS AZS UJ Kraków
21 / 05 / 2017 — 12:00   KKPK Medyk Konin 9:1 UKS SMS Łódź
21 / 05 / 2017 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 4:0 KS GOSiRKi Piaseczno
21 / 05 / 2017 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 0:0 KKS Czarni Sosnowiec
21 / 05 / 2017 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 3:0 KS AZS Wrocław
21 / 05 / 2017 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk

Kolejka 27 - finałowa
27 / 05 / 2017 — 11:00   szczegóły meczu MKS Olimpia Szczecin 7:1 TS Mitech Żywiec
27 / 05 / 2017 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:1 AZS PWSZ Wałbrzych
27 / 05 / 2017 — 12:00   KKPK Medyk Konin 2:1 GKS Górnik Łęczna
27 / 05 / 2017 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:0 KS AZS Wrocław
27 / 05 / 2017 — 12:00   KS AZS Wrocław 2:1 AZS PSW Biała Podlaska
27 / 05 / 2017 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1:2 KS GOSiRKi Piaseczno