TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2015/2016

Grupa mistrzowska
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 KKPK Medyk Konin 27 74 24 - 2 - 1 99 - 13
2 GKS Górnik Łęczna 27 54 17 - 3 - 7 80 - 32
3 TS Mitech Żywiec 27 47 14 - 5 - 8 40 - 40
4 KS AZS Wrocław 27 44 13 - 5 - 9 50 - 36
5 AZS PWSZ Wałbrzych 27 40 11 - 7 - 9 44 - 42
6 Zagłębie Lubin S.A. 27 32 9 - 5 - 13 24 - 39
Grupa spadkowa
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 KKS Czarni Sosnowiec 27 43 12 - 7 - 8 56 - 33
2 KS Sztorm AWFiS Gdańsk 27 38 10 - 8 - 9 29 - 35
3 AZS PSW Biała Podlaska 27 29 8 - 5 - 14 17 - 38
4 KS GOSiRKi Piaseczno 27 28 8 - 4 - 15 22 - 51
5 MKS Olimpia Szczecin 27 15 4 - 3 - 20 21 - 85
6 KKP Bydgoszcz 27 12 2 - 6 - 19 14 - 52


Kolejka 1
05 / 08 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu KKPK Medyk Konin 2:0 TS Mitech Żywiec
08 / 08 / 2015 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 2:1 KS GOSiRKi Piaseczno
08 / 08 / 2015 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 AZS PSW Biała Podlaska
08 / 08 / 2015 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:2 Zagłębie Lubin S.A.
08 / 08 / 2015 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 3:0 MKS Olimpia Szczecin
08 / 08 / 2015 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 8:0 KKP Bydgoszcz

Kolejka 2
15 / 08 / 2015 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 3:1 KKP Bydgoszcz
15 / 08 / 2015 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:9 GKS Górnik Łęczna
15 / 08 / 2015 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 3:0 KKS Czarni Sosnowiec
15 / 08 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:5 KS AZS Wrocław
15 / 08 / 2015 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:5 KKPK Medyk Konin
15 / 08 / 2015 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 3
22 / 08 / 2015 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 6:1 KS GOSiRKi Piaseczno
22 / 08 / 2015 — 11:00   KKPK Medyk Konin 0:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
22 / 08 / 2015 — 11:00   KS AZS Wrocław 3:0 AZS PSW Biała Podlaska
22 / 08 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu KKS Czarni Sosnowiec 2:3 TS Mitech Żywiec
22 / 08 / 2015 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:1 Zagłębie Lubin S.A.
22 / 08 / 2015 — 11:00   KKP Bydgoszcz 3:0 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 4
30 / 08 / 2015 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 6:3 MKS Olimpia Szczecin
30 / 08 / 2015 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 1:0 KKP Bydgoszcz
30 / 08 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:2 GKS Górnik Łęczna
30 / 08 / 2015 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:0 KKS Czarni Sosnowiec
30 / 08 / 2015 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1:1 KS AZS Wrocław
30 / 08 / 2015 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:4 KKPK Medyk Konin

Kolejka 5
06 / 09 / 2015 — 11:00   KKPK Medyk Konin 1:0 KS GOSiRKi Piaseczno
06 / 09 / 2015 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:3 AZS PWSZ Wałbrzych
06 / 09 / 2015 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
06 / 09 / 2015 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 0:1 AZS PSW Biała Podlaska
06 / 09 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu KKP Bydgoszcz 0:3 TS Mitech Żywiec
06 / 09 / 2015 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:3 Zagłębie Lubin S.A.

Kolejka 6
12 / 09 / 2015 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 0:3 Zagłębie Lubin S.A.
12 / 09 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:0 MKS Olimpia Szczecin
12 / 09 / 2015 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 KKP Bydgoszcz
12 / 09 / 2015 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 1:1 GKS Górnik Łęczna
12 / 09 / 2015 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
12 / 09 / 2015 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:1 KS AZS Wrocław

Kolejka 7
26 / 09 / 2015 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:2 KS GOSiRKi Piaseczno
26 / 09 / 2015 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:3 KKPK Medyk Konin
26 / 09 / 2015 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 5:0 AZS PWSZ Wałbrzych
26 / 09 / 2015 — 11:00   KKP Bydgoszcz 1:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
26 / 09 / 2015 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:1 AZS PSW Biała Podlaska
26 / 09 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu Zagłębie Lubin S.A. 4:2 TS Mitech Żywiec

Kolejka 8
03 / 10 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu KS GOSiRKi Piaseczno 0:1 TS Mitech Żywiec
03 / 10 / 2015 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:0 Zagłębie Lubin S.A.
03 / 10 / 2015 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 4:1 MKS Olimpia Szczecin
03 / 10 / 2015 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:0 KKP Bydgoszcz
03 / 10 / 2015 — 11:00   KKPK Medyk Konin 2:2 GKS Górnik Łęczna
03 / 10 / 2015 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:1 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 9
10 / 10 / 2015 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:0 KS GOSiRKi Piaseczno
10 / 10 / 2015 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 2:1 KS AZS Wrocław
10 / 10 / 2015 — 11:00   KKP Bydgoszcz 0:4 KKPK Medyk Konin
10 / 10 / 2015 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 2:2 AZS PWSZ Wałbrzych
10 / 10 / 2015 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 1:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
10 / 10 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:0 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 10
17 / 10 / 2015 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:0 AZS PSW Biała Podlaska
17 / 10 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:1 TS Mitech Żywiec
17 / 10 / 2015 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 Zagłębie Lubin S.A.
17 / 10 / 2015 — 11:00   KKPK Medyk Konin 10:1 MKS Olimpia Szczecin
17 / 10 / 2015 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:2 KKP Bydgoszcz
17 / 10 / 2015 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:2 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 11
31 / 10 / 2015 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 4:0 KS GOSiRKi Piaseczno
31 / 10 / 2015 — 11:00   KKP Bydgoszcz 0:0 KKS Czarni Sosnowiec
31 / 10 / 2015 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:2 KS AZS Wrocław
31 / 10 / 2015 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 0:4 KKPK Medyk Konin
31 / 10 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:1 AZS PWSZ Wałbrzych
31 / 10 / 2015 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk

Kolejka 12
07 / 11 / 2015 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
07 / 11 / 2015 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:0 AZS PWSZ Wałbrzych
07 / 11 / 2015 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:6 KKPK Medyk Konin
07 / 11 / 2015 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 0:0 KS AZS Wrocław
07 / 11 / 2015 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 0:5 KKS Czarni Sosnowiec
07 / 11 / 2015 — 11:00   KKP Bydgoszcz 1:3 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 13
14 / 11 / 2015 — 11:00   KKP Bydgoszcz 0:1 KS GOSiRKi Piaseczno
14 / 11 / 2015 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 5:0 MKS Olimpia Szczecin
14 / 11 / 2015 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:0 Zagłębie Lubin S.A.
14 / 11 / 2015 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:2 TS Mitech Żywiec
14 / 11 / 2015 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:0 AZS PSW Biała Podlaska
14 / 11 / 2015 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk

Kolejka 14
21 / 11 / 2015 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 0:3 AZS PWSZ Wałbrzych
21 / 11 / 2015 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:2 KKPK Medyk Konin
21 / 11 / 2015 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:2 KS AZS Wrocław
21 / 11 / 2015 — 11:00   TS Mitech Żywiec 0:0 KKS Czarni Sosnowiec
21 / 11 / 2015 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 0:1 GKS Górnik Łęczna
21 / 11 / 2015 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:0 KKP Bydgoszcz

Kolejka 15
13 / 03 / 2016 — 13:00   MKS Olimpia Szczecin 4:0 KS GOSiRKi Piaseczno
13 / 03 / 2016 — 13:00   KKP Bydgoszcz 1:2 Zagłębie Lubin S.A.
13 / 03 / 2016 — 13:00   szczegóły meczu GKS Górnik Łęczna 2:3 TS Mitech Żywiec
13 / 03 / 2016 — 13:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:2 AZS PSW Biała Podlaska
13 / 03 / 2016 — 13:00   KS AZS Wrocław 2:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
13 / 03 / 2016 — 13:00   KKPK Medyk Konin 0:3 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 16
20 / 03 / 2016 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 0:2 KKPK Medyk Konin
20 / 03 / 2016 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 3:6 KS AZS Wrocław
20 / 03 / 2016 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 2:0 KKS Czarni Sosnowiec
20 / 03 / 2016 — 13:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:2 GKS Górnik Łęczna
20 / 03 / 2016 — 13:00   TS Mitech Żywiec 0:0 KKP Bydgoszcz
20 / 03 / 2016 — 13:00   Zagłębie Lubin S.A. 0:2 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 17
24 / 03 / 2016 — 13:00   Zagłębie Lubin S.A. 0:1 KS GOSiRKi Piaseczno
24 / 03 / 2016 — 13:00   szczegóły meczu MKS Olimpia Szczecin 1:1 TS Mitech Żywiec
24 / 03 / 2016 — 13:00   KKP Bydgoszcz 1:0 AZS PSW Biała Podlaska
24 / 03 / 2016 — 13:00   GKS Górnik Łęczna 3:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
24 / 03 / 2016 — 13:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych
24 / 03 / 2016 — 13:00   KS AZS Wrocław 0:1 KKPK Medyk Konin

Kolejka 18
29 / 03 / 2016 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 0:2 KS AZS Wrocław
29 / 03 / 2016 — 13:00   KKPK Medyk Konin 6:1 KKS Czarni Sosnowiec
29 / 03 / 2016 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:3 GKS Górnik Łęczna
29 / 03 / 2016 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 2:1 KKP Bydgoszcz
29 / 03 / 2016 — 13:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:0 MKS Olimpia Szczecin
29 / 03 / 2016 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:0 Zagłębie Lubin S.A.

Kolejka 19
16 / 04 / 2016 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:1 KS GOSiRKi Piaseczno
17 / 04 / 2016 — 13:00   Zagłębie Lubin S.A. 1:0 AZS PSW Biała Podlaska
17 / 04 / 2016 — 13:00   MKS Olimpia Szczecin 0:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
17 / 04 / 2016 — 13:00   KKP Bydgoszcz 0:3 AZS PWSZ Wałbrzych
17 / 04 / 2016 — 13:00   GKS Górnik Łęczna 1:2 KKPK Medyk Konin
17 / 04 / 2016 — 13:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:1 KS AZS Wrocław

Kolejka 20
24 / 04 / 2016 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:3 KKS Czarni Sosnowiec
24 / 04 / 2016 — 13:00   KS AZS Wrocław 2:1 GKS Górnik Łęczna
24 / 04 / 2016 — 13:00   KKPK Medyk Konin 5:0 KKP Bydgoszcz
24 / 04 / 2016 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 MKS Olimpia Szczecin
24 / 04 / 2016 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 3:1 Zagłębie Lubin S.A.
24 / 04 / 2016 — 13:00   szczegóły meczu AZS PSW Biała Podlaska 0:1 TS Mitech Żywiec

Kolejka 21
30 / 04 / 2016 — 13:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 KS GOSiRKi Piaseczno
30 / 04 / 2016 — 13:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 4:0 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
30 / 04 / 2016 — 13:00   Zagłębie Lubin S.A. 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych
30 / 04 / 2016 — 13:00   MKS Olimpia Szczecin 0:7 KKPK Medyk Konin
30 / 04 / 2016 — 13:00   KKP Bydgoszcz 1:2 KS AZS Wrocław
30 / 04 / 2016 — 13:00   GKS Górnik Łęczna 5:1 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 22
03 / 05 / 2016 — 13:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:3 GKS Górnik Łęczna
03 / 05 / 2016 — 13:00   KKS Czarni Sosnowiec 3:0 KKP Bydgoszcz
03 / 05 / 2016 — 13:00   KS AZS Wrocław 5:1 MKS Olimpia Szczecin
03 / 05 / 2016 — 13:00   KKPK Medyk Konin 2:1 Zagłębie Lubin S.A.
03 / 05 / 2016 — 13:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 TS Mitech Żywiec
03 / 05 / 2016 — 13:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 3:1 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 23 - finałowa
14 / 05 / 2016 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 0:5 KKPK Medyk Konin
14 / 05 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 4:0 TS Mitech Żywiec
14 / 05 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:1 AZS PWSZ Wałbrzych
14 / 05 / 2016 — 11:00   MKS Olimpia Szczecin 1:2 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
14 / 05 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 5:0 AZS PSW Biała Podlaska
14 / 05 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 1:0 KKP Bydgoszcz

Kolejka 24 - finałowa
21 / 05 / 2016 — 11:00   Zagłębie Lubin S.A. 1:5 GKS Górnik Łęczna
21 / 05 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:2 AZS PWSZ Wałbrzych
21 / 05 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:1 KS GOSiRKi Piaseczno
21 / 05 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 KKP Bydgoszcz
21 / 05 / 2016 — 14:00   MKS Olimpia Szczecin 0:7 KKS Czarni Sosnowiec
21 / 05 / 2016 — 15:00   KKPK Medyk Konin 3:0 KS AZS Wrocław

Kolejka 25 - finałowa
28 / 05 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:9 KKPK Medyk Konin
28 / 05 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:2 KS AZS Wrocław
28 / 05 / 2016 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:0 Zagłębie Lubin S.A.
28 / 05 / 2016 — 11:00   KKP Bydgoszcz 0:1 KS Sztorm AWFiS Gdańsk
28 / 05 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 5:0 KS GOSiRKi Piaseczno
28 / 05 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:1 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 26 - finałowa
11 / 06 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 3:1 TS Mitech Żywiec
11 / 06 / 2016 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 3:2 AZS PWSZ Wałbrzych
11 / 06 / 2016 — 11:00   KS AZS Wrocław 3:0 Zagłębie Lubin S.A.
11 / 06 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 2:0 AZS PSW Biała Podlaska
11 / 06 / 2016 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:1 KKP Bydgoszcz
11 / 06 / 2016 — 11:00   KS GOSiRKi Piaseczno 0:0 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 27 - finałowa
18 / 06 / 2016 — 11:00   KKPK Medyk Konin 5:2 GKS Górnik Łęczna
18 / 06 / 2016 — 11:00   TS Mitech Żywiec 3:1 KS AZS Wrocław
18 / 06 / 2016 — 11:00   AZS PWSZ Wałbrzych 3:0 Zagłębie Lubin S.A.
18 / 06 / 2016 — 11:00   KS Sztorm AWFiS Gdańsk 0:5 KKS Czarni Sosnowiec
18 / 06 / 2016 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:0 KS GOSiRKi Piaseczno
18 / 06 / 2016 — 11:00   KKP Bydgoszcz 0:2 MKS Olimpia Szczecin