TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2010/2011

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 RTP Unia Racibórz 18 47 15 - 2 - 1 82 - 7
2 KKPK Medyk Konin 18 42 13 - 3 - 2 50 - 19
3 KS AZS Wrocław 18 34 10 - 4 - 4 48 - 21
4 OKS Pogoń Women Szczecin 18 33 10 - 3 - 5 29 - 21
5 GKS Górnik Łęczna 18 28 8 - 4 - 6 30 - 23
6 1 FC Katowice (B) 18 24 7 - 3 - 8 21 - 32
7 AZS PSW Biała Podlaska 18 22 5 - 7 - 6 22 - 24
8 TS Mitech Żywiec 18 13 4 - 1 - 13 18 - 53
9 KKS Czarni Sosnowiec 18 7 2 - 1 - 15 10 - 66
10 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 18 6 2 - 0 - 16 12 - 56


Kolejka 1
14 / 08 / 2010 — 11:00   KKPK Medyk Konin 4:1 AZS PSW Biała Podlaska
14 / 08 / 2010 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 1:0 RTP Unia Racibórz
14 / 08 / 2010 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 0:1 KS AZS Wrocław
14 / 08 / 2010 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 1:2 TS Mitech Żywiec
14 / 08 / 2010 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:3 1 FC Katowice (B)

Kolejka 2
18 / 08 / 2010 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 1 FC Katowice (B)
18 / 08 / 2010 — 11:00   TS Mitech Żywiec 3:1 KKS Czarni Sosnowiec
18 / 08 / 2010 — 11:00   KS AZS Wrocław 5:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)
18 / 08 / 2010 — 11:00   RTP Unia Racibórz 6:0 GKS Górnik Łęczna
18 / 08 / 2010 — 11:00   KKPK Medyk Konin 4:2 OKS Pogoń Women Szczecin

Kolejka 3
29 / 08 / 2010 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 1:0 AZS PSW Biała Podlaska
29 / 08 / 2010 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 0:1 KKPK Medyk Konin
29 / 08 / 2010 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 0:5 RTP Unia Racibórz
29 / 08 / 2010 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:6 KS AZS Wrocław
29 / 08 / 2010 — 11:00   1 FC Katowice (B) 0:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 4
04 / 09 / 2010 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 TS Mitech Żywiec
04 / 09 / 2010 — 11:00   RTP Unia Racibórz 6:0 KKS Czarni Sosnowiec
04 / 09 / 2010 — 11:00   KS AZS Wrocław 2:2 1 FC Katowice (B)
04 / 09 / 2010 — 11:00   KKPK Medyk Konin 1:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)
04 / 09 / 2010 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 3:0 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 5
19 / 09 / 2010 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:1 AZS PSW Biała Podlaska
19 / 09 / 2010 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 0:3 OKS Pogoń Women Szczecin
19 / 09 / 2010 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:10 KKPK Medyk Konin
19 / 09 / 2010 — 11:00   1 FC Katowice (B) 0:4 RTP Unia Racibórz
19 / 09 / 2010 — 11:00   TS Mitech Żywiec 0:3 KS AZS Wrocław

Kolejka 6
25 / 09 / 2010 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:1 KS AZS Wrocław
25 / 09 / 2010 — 11:00   RTP Unia Racibórz 6:0 TS Mitech Żywiec
25 / 09 / 2010 — 11:00   KKPK Medyk Konin 2:0 1 FC Katowice (B)
25 / 09 / 2010 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 2:0 KKS Czarni Sosnowiec
25 / 09 / 2010 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:2 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)

Kolejka 7
10 / 10 / 2010 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 0:2 AZS PSW Biała Podlaska
10 / 10 / 2010 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:3 GKS Górnik Łęczna
10 / 10 / 2010 — 11:00   1 FC Katowice (B) 2:0 OKS Pogoń Women Szczecin
10 / 10 / 2010 — 11:00   TS Mitech Żywiec 0:2 KKPK Medyk Konin
10 / 10 / 2010 — 11:00   KS AZS Wrocław 1:5 RTP Unia Racibórz

Kolejka 8
16 / 10 / 2010 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 RTP Unia Racibórz
16 / 10 / 2010 — 11:00   KKPK Medyk Konin 1:1 KS AZS Wrocław
16 / 10 / 2010 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 3:2 TS Mitech Żywiec
16 / 10 / 2010 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:0 1 FC Katowice (B)
16 / 10 / 2010 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 3:1 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 9
23 / 10 / 2010 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:2 AZS PSW Biała Podlaska
23 / 10 / 2010 — 11:00   1 FC Katowice (B) 6:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)
23 / 10 / 2010 — 11:00   TS Mitech Żywiec 1:2 GKS Górnik Łęczna
23 / 10 / 2010 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:0 OKS Pogoń Women Szczecin
23 / 10 / 2010 — 11:00   RTP Unia Racibórz 4:0 KKPK Medyk Konin

Kolejka 10
19 / 03 / 2011 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:3 KKPK Medyk Konin
19 / 03 / 2011 — 11:00   RTP Unia Racibórz 3:0 OKS Pogoń Women Szczecin
19 / 03 / 2011 — 11:00   KS AZS Wrocław 4:1 GKS Górnik Łęczna
19 / 03 / 2011 — 11:00   TS Mitech Żywiec 3:2 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)
19 / 03 / 2011 — 11:00   1 FC Katowice (B) 1:0 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 11
26 / 03 / 2011 — 11:00   1 FC Katowice (B) 1:0 AZS PSW Biała Podlaska
26 / 03 / 2011 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:0 TS Mitech Żywiec
26 / 03 / 2011 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 0:4 KS AZS Wrocław
26 / 03 / 2011 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:1 RTP Unia Racibórz
26 / 03 / 2011 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 0:2 KKPK Medyk Konin

Kolejka 12
09 / 04 / 2011 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 OKS Pogoń Women Szczecin
09 / 04 / 2011 — 11:00   KKPK Medyk Konin 2:2 GKS Górnik Łęczna
09 / 04 / 2011 — 11:00   RTP Unia Racibórz 8:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)
09 / 04 / 2011 — 11:00   KS AZS Wrocław 6:0 KKS Czarni Sosnowiec
09 / 04 / 2011 — 11:00   TS Mitech Żywiec 0:2 1 FC Katowice (B)

Kolejka 13
21 / 04 / 2011 — 11:00   TS Mitech Żywiec 0:3 AZS PSW Biała Podlaska
21 / 04 / 2011 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:7 RTP Unia Racibórz
21 / 04 / 2011 — 11:00   1 FC Katowice (B) 1:5 KS AZS Wrocław
21 / 04 / 2011 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 0:2 KKPK Medyk Konin
21 / 04 / 2011 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 5:0 OKS Pogoń Women Szczecin

Kolejka 14
30 / 04 / 2011 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 GKS Górnik Łęczna
30 / 04 / 2011 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 5:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)
30 / 04 / 2011 — 11:00   KKPK Medyk Konin 5:1 KKS Czarni Sosnowiec
30 / 04 / 2011 — 11:00   RTP Unia Racibórz 8:0 1 FC Katowice (B)
30 / 04 / 2011 — 11:00   KS AZS Wrocław 4:0 TS Mitech Żywiec

Kolejka 15
07 / 05 / 2011 — 11:00   KS AZS Wrocław 3:1 AZS PSW Biała Podlaska
07 / 05 / 2011 — 11:00   TS Mitech Żywiec 1:5 RTP Unia Racibórz
07 / 05 / 2011 — 11:00   1 FC Katowice (B) 2:2 KKPK Medyk Konin
07 / 05 / 2011 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:3 OKS Pogoń Women Szczecin
07 / 05 / 2011 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 0:2 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 16
21 / 05 / 2011 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)
21 / 05 / 2011 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 2:0 KKS Czarni Sosnowiec
21 / 05 / 2011 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 1:0 1 FC Katowice (B)
21 / 05 / 2011 — 11:00   KKPK Medyk Konin 7:1 TS Mitech Żywiec
21 / 05 / 2011 — 11:00   RTP Unia Racibórz 5:2 KS AZS Wrocław

Kolejka 17
28 / 05 / 2011 — 11:00   RTP Unia Racibórz 5:0 AZS PSW Biała Podlaska
28 / 05 / 2011 — 11:00   KS AZS Wrocław 0:2 KKPK Medyk Konin
28 / 05 / 2011 — 11:00   TS Mitech Żywiec 1:4 OKS Pogoń Women Szczecin
28 / 05 / 2011 — 11:00   1 FC Katowice (B) 0:3 GKS Górnik Łęczna
28 / 05 / 2011 — 11:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B)

Kolejka 18
04 / 06 / 2011 — 11:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:0 KKS Czarni Sosnowiec
04 / 06 / 2011 — 11:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. (B) 0:1 1 FC Katowice (B)
04 / 06 / 2011 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 6:0 TS Mitech Żywiec
04 / 06 / 2011 — 11:00   OKS Pogoń Women Szczecin 0:0 KS AZS Wrocław
04 / 06 / 2011 — 11:00   KKPK Medyk Konin 0:3 RTP Unia Racibórz