TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2007/2008

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 14 35 11 - 2 - 1 43 - 11
2 TS Mitech Żywiec 14 28 8 - 4 - 2 46 - 15
3 LKS Rolnik B. Głogówek 14 24 7 - 3 - 4 31 - 34
4 GKS Górnik Łęczna 14 23 7 - 2 - 5 25 - 16
5 ŁKP Kolejarz Łódź 14 16 4 - 4 - 6 23 - 26
6 Korona Kielce 14 16 5 - 1 - 8 25 - 42
7 KS Strzybnica 14 14 3 - 5 - 6 15 - 21
8 UKS Sokół Kolbuszowa 14 1 0 - 1 - 13 8 - 51


Kolejka 1
01 / 09 / 2007 — 11:00   Korona Kielce 1:1 KS Strzybnica
01 / 09 / 2007 — 11:00   LKS Rolnik B. Głogówek 0:5 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
01 / 09 / 2007 — 11:00   UKS Sokół Kolbuszowa 0:4 GKS Górnik Łęczna
01 / 09 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 3:2 ŁKP Kolejarz Łódź

Kolejka 2
08 / 09 / 2007 — 11:00   KS Strzybnica 1:3 ŁKP Kolejarz Łódź
08 / 09 / 2007 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:1 TS Mitech Żywiec
08 / 09 / 2007 — 11:00   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 9:0 UKS Sokół Kolbuszowa
08 / 09 / 2007 — 11:00   Korona Kielce 3:1 LKS Rolnik B. Głogówek

Kolejka 3
15 / 09 / 2007 — 11:00   LKS Rolnik B. Głogówek 3:0 KS Strzybnica
15 / 09 / 2007 — 11:00   UKS Sokół Kolbuszowa 1:4 Korona Kielce
15 / 09 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 2:3 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
15 / 09 / 2007 — 11:00   ŁKP Kolejarz Łódź 2:2 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 4
22 / 09 / 2007 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 2:0 KS Strzybnica
22 / 09 / 2007 — 11:00   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 4:0 ŁKP Kolejarz Łódź
22 / 09 / 2007 — 11:00   Korona Kielce 1:4 TS Mitech Żywiec
22 / 09 / 2007 — 11:00   LKS Rolnik B. Głogówek 4:0 UKS Sokół Kolbuszowa

Kolejka 5
06 / 10 / 2007 — 11:00   UKS Sokół Kolbuszowa 0:3 KS Strzybnica
06 / 10 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 8:0 LKS Rolnik B. Głogówek
06 / 10 / 2007 — 11:00   ŁKP Kolejarz Łódź 1:2 Korona Kielce
06 / 10 / 2007 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 0:2 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 6
13 / 10 / 2007 — 11:00   KS Strzybnica 0:1 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
13 / 10 / 2007 — 11:00   Korona Kielce 2:3 GKS Górnik Łęczna
13 / 10 / 2007 — 11:00   LKS Rolnik B. Głogówek 3:2 ŁKP Kolejarz Łódź
13 / 10 / 2007 — 11:00   UKS Sokół Kolbuszowa 0:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 7
20 / 10 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 2:0 KS Strzybnica
20 / 10 / 2007 — 11:00   ŁKP Kolejarz Łódź 1:0 UKS Sokół Kolbuszowa
20 / 10 / 2007 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 0:1 LKS Rolnik B. Głogówek
20 / 10 / 2007 — 11:00   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:0 Korona Kielce

Kolejka 8
29 / 03 / 2008 — 11:00   KS Strzybnica 3:2 Korona Kielce
29 / 03 / 2008 — 11:00   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 5:2 LKS Rolnik B. Głogówek
29 / 03 / 2008 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 3:1 UKS Sokół Kolbuszowa
29 / 03 / 2008 — 11:00   ŁKP Kolejarz Łódź 2:0 TS Mitech Żywiec

Kolejka 9
05 / 04 / 2008 — 11:00   ŁKP Kolejarz Łódź 0:0 KS Strzybnica
05 / 04 / 2008 — 11:00   TS Mitech Żywiec 2:1 GKS Górnik Łęczna
05 / 04 / 2008 — 11:00   UKS Sokół Kolbuszowa 1:2 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
05 / 04 / 2008 — 11:00   LKS Rolnik B. Głogówek 6:2 Korona Kielce

Kolejka 10
13 / 04 / 2008 — 11:00   KS Strzybnica 2:2 LKS Rolnik B. Głogówek
13 / 04 / 2008 — 11:00   Korona Kielce 3:0 UKS Sokół Kolbuszowa
13 / 04 / 2008 — 11:00   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:2 TS Mitech Żywiec
13 / 04 / 2008 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 1:0 ŁKP Kolejarz Łódź

Kolejka 11
19 / 04 / 2008 — 11:00   KS Strzybnica 0:3 GKS Górnik Łęczna
19 / 04 / 2008 — 11:00   ŁKP Kolejarz Łódź 0:4 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
19 / 04 / 2008 — 11:00   TS Mitech Żywiec 10:0 Korona Kielce
19 / 04 / 2008 — 11:00   UKS Sokół Kolbuszowa 3:4 LKS Rolnik B. Głogówek

Kolejka 12
10 / 05 / 2008 — 11:00   KS Strzybnica 3:0 UKS Sokół Kolbuszowa
10 / 05 / 2008 — 11:00   LKS Rolnik B. Głogówek 2:2 TS Mitech Żywiec
10 / 05 / 2008 — 11:00   Korona Kielce 2:6 ŁKP Kolejarz Łódź
10 / 05 / 2008 — 11:00   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:1 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 13
25 / 05 / 2008 — 11:00   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:1 KS Strzybnica
25 / 05 / 2008 — 11:00   GKS Górnik Łęczna 4:1 Korona Kielce
25 / 05 / 2008 — 11:00   ŁKP Kolejarz Łódź 2:2 LKS Rolnik B. Głogówek
25 / 05 / 2008 — 11:00   TS Mitech Żywiec 6:0 UKS Sokół Kolbuszowa

Kolejka 14
30 / 05 / 2008 — 11:00   KS Strzybnica 1:1 TS Mitech Żywiec
30 / 05 / 2008 — 11:00   UKS Sokół Kolbuszowa 2:2 ŁKP Kolejarz Łódź
30 / 05 / 2008 — 11:00   LKS Rolnik B. Głogówek 1:0 GKS Górnik Łęczna
30 / 05 / 2008 — 11:00   Korona Kielce 2:0 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki