TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2006/2007

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 TS Mitech Żywiec 18 49 16 - 1 - 1 87 - 14
2 Podgórze Kraków 18 47 15 - 2 - 1 59 - 12
3 KKS Zabrze 18 37 12 - 1 - 5 76 - 20
4 KS AZS UJ Kraków 18 30 10 - 0 - 8 43 - 20
5 Olimpijczyk Częstochowa 18 26 7 - 5 - 6 36 - 30
6 GKS Katowice 18 26 8 - 2 - 8 40 - 34
7 KS Goleszów 18 21 7 - 0 - 11 33 - 57
8 Gol-Anders Częstochowa 18 19 6 - 1 - 11 28 - 61
9 Goniec Chorzów 18 6 2 - 0 - 16 11 - 52
10 Leśnik Kobiór 18 3 1 - 0 - 17 11 - 124


Kolejka 1
02 / 09 / 2006 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 2:3 GKS Katowice
02 / 09 / 2006 — 11:00   Podgórze Kraków 2:2 Olimpijczyk Częstochowa
02 / 09 / 2006 — 11:00   KS Goleszów 0:6 TS Mitech Żywiec
02 / 09 / 2006 — 11:00   Leśnik Kobiór 1:7 KS AZS UJ Kraków
02 / 09 / 2006 — 11:00   KKS Zabrze 3:1 Goniec Chorzów

Kolejka 2
09 / 09 / 2006 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 1:4 Podgórze Kraków
09 / 09 / 2006 — 11:00   GKS Katowice 2:0 Goniec Chorzów
09 / 09 / 2006 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 3:2 KS Goleszów
09 / 09 / 2006 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 3:2 KKS Zabrze
09 / 09 / 2006 — 11:00   TS Mitech Żywiec 5:1 Leśnik Kobiór

Kolejka 3
16 / 09 / 2006 — 11:00   Podgórze Kraków 2:0 GKS Katowice
16 / 09 / 2006 — 11:00   KS Goleszów 2:0 Gol-Anders Częstochowa
16 / 09 / 2006 — 11:00   Leśnik Kobiór 0:6 Olimpijczyk Częstochowa
16 / 09 / 2006 — 11:00   KKS Zabrze 1:2 TS Mitech Żywiec
16 / 09 / 2006 — 11:00   Goniec Chorzów 1:0 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 4
23 / 09 / 2006 — 11:00   GKS Katowice 1:0 KS AZS UJ Kraków
23 / 09 / 2006 — 11:00   TS Mitech Żywiec 5:2 Goniec Chorzów
23 / 09 / 2006 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 2:2 KKS Zabrze
23 / 09 / 2006 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 3:1 Leśnik Kobiór
23 / 09 / 2006 — 11:00   Podgórze Kraków 7:0 KS Goleszów

Kolejka 5
30 / 09 / 2006 — 11:00   KS Goleszów 4:3 GKS Katowice
30 / 09 / 2006 — 11:00   Leśnik Kobiór 0:9 Podgórze Kraków
30 / 09 / 2006 — 11:00   KKS Zabrze 7:0 Gol-Anders Częstochowa
30 / 09 / 2006 — 11:00   Goniec Chorzów 0:1 Olimpijczyk Częstochowa
30 / 09 / 2006 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 6
07 / 10 / 2006 — 11:00   GKS Katowice 1:3 TS Mitech Żywiec
07 / 10 / 2006 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 3:0 KS AZS UJ Kraków
07 / 10 / 2006 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 3:0 Goniec Chorzów
07 / 10 / 2006 — 11:00   Podgórze Kraków 4:3 KKS Zabrze
07 / 10 / 2006 — 11:00   KS Goleszów 8:0 Leśnik Kobiór

Kolejka 7
14 / 10 / 2006 — 11:00   Leśnik Kobiór 2:7 GKS Katowice
14 / 10 / 2006 — 11:00   KKS Zabrze 4:0 KS Goleszów
14 / 10 / 2006 — 11:00   Goniec Chorzów 0:4 Podgórze Kraków
14 / 10 / 2006 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 5:0 Gol-Anders Częstochowa
14 / 10 / 2006 — 11:00   TS Mitech Żywiec 3:3 Olimpijczyk Częstochowa

Kolejka 8
21 / 10 / 2006 — 11:00   GKS Katowice 0:4 Olimpijczyk Częstochowa
21 / 10 / 2006 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 0:7 TS Mitech Żywiec
21 / 10 / 2006 — 11:00   Podgórze Kraków 4:1 KS AZS UJ Kraków
21 / 10 / 2006 — 11:00   KS Goleszów 5:2 Goniec Chorzów
21 / 10 / 2006 — 11:00   Leśnik Kobiór 0:9 KKS Zabrze

Kolejka 9
28 / 10 / 2006 — 11:00   KKS Zabrze 5:0 GKS Katowice
28 / 10 / 2006 — 11:00   Goniec Chorzów 5:2 Leśnik Kobiór
28 / 10 / 2006 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 2:0 KS Goleszów
28 / 10 / 2006 — 11:00   TS Mitech Żywiec 3:2 Podgórze Kraków
28 / 10 / 2006 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 0:0 Gol-Anders Częstochowa

Kolejka 10
31 / 03 / 2007 — 11:00   GKS Katowice 2:1 Gol-Anders Częstochowa
31 / 03 / 2007 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 0:2 Podgórze Kraków
31 / 03 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 9:0 KS Goleszów
31 / 03 / 2007 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 6:0 Leśnik Kobiór
31 / 03 / 2007 — 11:00   Goniec Chorzów 0:3 KKS Zabrze

Kolejka 11
14 / 04 / 2007 — 11:00   Goniec Chorzów 0:3 GKS Katowice
14 / 04 / 2007 — 11:00   KKS Zabrze 1:0 KS AZS UJ Kraków
14 / 04 / 2007 — 11:00   Leśnik Kobiór 0:9 TS Mitech Żywiec
14 / 04 / 2007 — 11:00   KS Goleszów 3:0 Olimpijczyk Częstochowa
14 / 04 / 2007 — 11:00   Podgórze Kraków 3:1 Gol-Anders Częstochowa

Kolejka 12
21 / 04 / 2007 — 11:00   GKS Katowice 0:0 Podgórze Kraków
21 / 04 / 2007 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 2:0 KS Goleszów
21 / 04 / 2007 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 3:1 Leśnik Kobiór
21 / 04 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 5:2 KKS Zabrze
21 / 04 / 2007 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 3:0 Goniec Chorzów

Kolejka 13
28 / 04 / 2007 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 5:0 GKS Katowice
28 / 04 / 2007 — 11:00   Goniec Chorzów 0:3 TS Mitech Żywiec
28 / 04 / 2007 — 11:00   KKS Zabrze 1:0 Olimpijczyk Częstochowa
28 / 04 / 2007 — 11:00   Leśnik Kobiór 0:5 Gol-Anders Częstochowa
28 / 04 / 2007 — 11:00   KS Goleszów 0:5 Podgórze Kraków

Kolejka 14
05 / 05 / 2007 — 11:00   GKS Katowice 3:0 KS Goleszów
05 / 05 / 2007 — 11:00   Podgórze Kraków 3:0 Leśnik Kobiór
05 / 05 / 2007 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 0:5 KKS Zabrze
05 / 05 / 2007 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 3:0 Goniec Chorzów
05 / 05 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 2:0 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 15
12 / 05 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 2:0 GKS Katowice
12 / 05 / 2007 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 2:0 Olimpijczyk Częstochowa
12 / 05 / 2007 — 11:00   Goniec Chorzów 0:3 Gol-Anders Częstochowa
12 / 05 / 2007 — 11:00   KKS Zabrze 1:3 Podgórze Kraków
12 / 05 / 2007 — 11:00   Leśnik Kobiór 0:5 KS Goleszów

Kolejka 16
19 / 05 / 2007 — 11:00   GKS Katowice 13:0 Leśnik Kobiór
19 / 05 / 2007 — 11:00   KS Goleszów 0:4 KKS Zabrze
19 / 05 / 2007 — 11:00   Podgórze Kraków 3:0 Goniec Chorzów
19 / 05 / 2007 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 0:2 KS AZS UJ Kraków
19 / 05 / 2007 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 0:4 TS Mitech Żywiec

Kolejka 17
26 / 05 / 2007 — 11:00   Olimpijczyk Częstochowa 2:2 GKS Katowice
26 / 05 / 2007 — 11:00   TS Mitech Żywiec 16:1 Gol-Anders Częstochowa
26 / 05 / 2007 — 11:00   KS AZS UJ Kraków 0:1 Podgórze Kraków
26 / 05 / 2007 — 11:00   Goniec Chorzów 0:3 KS Goleszów
26 / 05 / 2007 — 11:00   KKS Zabrze 21:0 Leśnik Kobiór

Kolejka 18
02 / 06 / 2007 — 11:00   GKS Katowice 0:2 KKS Zabrze
02 / 06 / 2007 — 11:00   Leśnik Kobiór 3:0 Goniec Chorzów
02 / 06 / 2007 — 11:00   KS Goleszów 1:7 KS AZS UJ Kraków
02 / 06 / 2007 — 11:00   Podgórze Kraków 1:0 TS Mitech Żywiec
02 / 06 / 2007 — 11:00   Gol-Anders Częstochowa 6:4 Olimpijczyk Częstochowa